Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

pa ravno ri? ko ga tak rad jem :huh:

?e posebaj kake kitajske jedi...to bo huda :)

 

verjetno bom probal tole dieto z pri?etkom v ponedeljek in probal zdr?at 4tedne, se pravi do 30.3.

skrbijo me samo prazniki :unsure:

 

torej lahko jem purana,bele hrenovke,tuno,beljak od jajc in 1 rumenjak,ribe.

Od pija?e pa samo voda

 

Prosim da mi napi?ete malo ve? da vem kaj lahko in kaj nesmem, da se nebom nakoncu kje samo prevrnil

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Le zakaj se v debatah o dieti ne vklju?jo recimo Labi, Symon, Lepi Dasa, Nisde, Apcih pa ?e kdo od shuj?anih mojstrov...

 

Tako rad bi jim zastavil vpra?anje v stilu starih sinhroniziranih hongkon?kih kungfuk filmov: master, master, please, teache me diet.

 

Al pa zakaj Sun Tsu ni napisal raje priro?nika z naslovom Art of Diet? To bi ?ele bila uspe?nica. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le zakaj se v debatah o dieti ne vklju?jo recimo Labi, Symon, Lepi Dasa, Nisde, Apcih pa ?e kdo od shuj?anih mojstrov...

 

Tako rad bi jim zastavil vpra?anje v stilu starih sinhroniziranih hongkon?kih kungfuk filmov: master, master, please, teache me diet.

 

Al pa zakaj Sun Tsu ni napisal raje priro?nika z naslovom Art of Diet? To bi ?ele bila uspe?nica. :P

 

labi sun wisdom

boss veckrat jest pa bo :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Le zakaj se v debatah o dieti ne vklju?jo recimo Labi, Symon, Lepi Dasa, Nisde, Apcih pa ?e kdo od shuj?anih mojstrov...

 

Tako rad bi jim zastavil vpra?anje v stilu starih sinhroniziranih hongkon?kih kungfuk filmov: master, master, please, teache me diet.

 

Al pa zakaj Sun Tsu ni napisal raje priro?nika z naslovom Art of Diet? To bi ?ele bila uspe?nica. :P

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

 

Kako da nas ni!!!! Spremljamo temo in zato smo zdravi :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak dan be?im 4km in jem verjetno bol zdravo od ve?ina prebivalcev...prinas v hi?i ne jemo ne svinjine,ne tele?jega mesa, ne sladkarij kot so ?ipsi,?okolada itd.

Ve?ina za zajterk sadje, kosilo puran ali pi??anec z zelenjavo,v?asi tudi vegetarijanski dnevi.

 

res pa je da enkrat mese?no grem v kako picerijo in si privo??im malo :)

 

pijem tak al tak samo vodo, razen ob vikendih si pa ?e spijem kaki ?pricar ali pa pivo, v?asi tudi ?ganje

 

mislim da to ni nevem kak grozno, ?e pogledam druge kaj vse "me?ejo" v sebe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mogo?e je to nejegov preblisk kako naj bi zgledal njegov jedilni list :hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm na poslu?al nekje ,?e je? 1x na dan se ne zredi?,kve?jemu telo ?ge masne kalorije in zaloge ?peha!!!

Baje!!!

 

No js jem 1x do 2x na dan!!!!

 

 

A je to kj res??

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali pa kar ni? je velika napaka,..tuna je uredu,..

 

a se vm mal pohvalm? :hohoho:

 

Si se zredila okrog nipelnov ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu tole bodo batine padale

 

Objavljena slika

 

Pomoje me bo itak zgre?ila k sem bolj majhen. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne,..ampak ?e bi se ratal zredit sam u jo?ke,..brez da gre prej ?e na use ostale dele bi dobu pja?o :hohoho:

 

druga? pa,..?e je? 1x na dan se ti presnova kve?m upo?asni,..sploh ?e je ta 1x na dan zve?er gre use tja k ni treba,..

 

je Labi povedu ?ist tapravo formulo,..ve?krat pa po mal,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e vedno je tle ful govora o tem kokrat kdo je in pa kaj, ampak zihr je najbol zdrav na?in (huj?anja), da se pr tem ?imve? giba?, npr. da se ne zapele? usake 100 metrov z vozom in ne samo da total izstrada? samga sebe! <_<

 

To ko je pa nekdo reku da 1kat na dan je, to je pa itak ?ist zgre?en, ker tle je Labson zadev direkt u centr tar?e! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst jem kokr mi pa?e in karkol mi pa?e pa je use ql :D Sm se pa mal u bu?ija zredu k sm nehu kadit pa mal ve? sladkarij in nasplo?no hrane pojem, ampak ko bo lepo vreme in ugodne temperature bo to ?lo stran :danzoman:

trenutno pa ?akam mojo da greva na burek :P

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne,..ampak ?e bi se ratal zredit sam u jo?ke,..brez da gre prej ?e na use ostale dele bi dobu pja?o :hohoho:

 

 

Mater sm mislu da bo? napisala da bo dobil za po?latat :hohoho::hohoho:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

sicr pa,..sej n? ni :( iz moje C ko?arce sm padla na tko ?voh B da je pomoje ?e A (sam se no?m sprjaznt s tem)

 

sux uglavnm <_<

 

Ej, to pa skoraj ne verjamem ... sicer pa prevelike jo?ke baje niso ve? in - pravijo moji mlaj?i kolegi... :hohoho::P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.