Skoči na vsebino

Zdrava prehrana, ?port in rekreacija


BOJČ

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 496
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

ok, da neki raz?istmo,..valda telo rab energijo tud med spanjem,..sicer manj ampak ?e vedno neki je,..

 

?e si zra?una? BMR (bazalni metabolizem) ti to pove kok kalorij na dan porab? pa ?e spi?, le?i?,..kr kol,...tok telo porab ?e za dihanje in ostale funkcije,..in potem to pomno?i? z ustreznim koli?nikom glede na to kok se giba? itd in dobi? vn kon?no ?tevilko kcal/dan.

 

In ?e si obroke porazdeli? tko, da ne vnese? ve? kcal kukr jih porabi? se ne zredi?, pa tud ?e je? 5min predn gre? spat,...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, da neki raz?istmo,..valda telo rab energijo tud med spanjem,..sicer manj ampak ?e vedno neki je,..

 

?e si zra?una? BMR (bazalni metabolizem) ti to pove kok kalorij na dan porab? pa ?e spi?, le?i?,..kr kol,...tok telo porab ?e za dihanje in ostale funkcije,..in potem to pomno?i? z ustreznim koli?nikom glede na to kok se giba? itd in dobi? vn kon?no ?tevilko kcal/dan.

 

In ?e si obroke porazdeli? tko, da ne vnese? ve? kcal kukr jih porabi? se ne zredi?, pa tud ?e je? 5min predn gre? spat,...

 

i give up :vesel:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js ne vem, moja je ravno predno zaspi, in ne predno gre spat, je to ok ? :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh, me tele debate o hrani in dietah priklicejo spomine na solske dni na Agrozivilski... :D Pol sem ze pozabil, ker zdaj pocnem cisto druge reci. Se pa spmnem da sem dobival se petice pri sestavljanju diet pa racunanju koliko kalorij je treba zauzit pri dolocenih dnevnih aktivnostih. Spmnim se jih pazato ker so ble edine. :D Po moje se te papirji se kje po sobi valajo, bi bilo zanimivo spet malo obnovit znanje. Ker me trenutno sodelavc spravlja ob zivce s svojimi nekimi detox dietami. Je samo japcke cele dneve. :whatever:

 

Jest mal vseeno pogledam da prevec junka ne mecem vase. Ceprav vam po moje lohka Boss pove, da ce bi se malo z njim basal mi ne bi skodlo. Qrc ker lohka zrem kuker cem pa ne morem kil gor dobit. Na stara leta bo pa siguren na vse vogle usekal. :lol:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa bo ?lo dva meseca diete v ni? ?zmeden?:hohoho:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ura je 22.50 in trenutno sem na forumu in se ba?em s sladoledom.

Je to zdravo ? ?zmeden?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...je, ?e re?e? zdravo vitka linija.... :ne vem:

 

Ma sicer ne vem zakaj se klele sploh ogla?am, ker zadnje ?ase res ne ?ivim preve? zdravo, jem kr neki od mekdonaldsov do pizz, ?portam se pa glih samo tolk, kolkor je ?porta v ?portni vo?nji, pa ?e to se mi zadnje ?ase ne da preve? :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...je, ?e re?e? zdravo vitka linija.... :ne vem:

 

Ma sicer ne vem zakaj se klele sploh ogla?am, ker zadnje ?ase res ne ?ivim preve? zdravo, jem kr neki od mekdonaldsov do pizz, ?portam se pa glih samo tolk, kolkor je ?porta v ?portni vo?nji, pa ?e to se mi zadnje ?ase ne da preve? :whatever:

 

tud to je neki :jupiii:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To pa ne, moram ?e za mojo pustit, da bova potem skupaj "huj?ala" in porabljala kalorije. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.