Skoči na vsebino

323f problem


Priporočeno sporočilo

Pa kaj ce je drago,je pa zelo poredko,ce pa na koncu vse skupj potegnes,recimo nz 100 kkm, je se vseeno ceneje kot katerikoli drug avto.Govorim o popravilih in ne servisih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni pa je nekaj vibriralo ,sem mislil tudi da je kak zglob ali lager.To se je dogajalo ko sem se po?asi gibal pri zelo zmotanem volanu v desno.Na koncu sem ugotovil da ena plastika ki je pri letvi volana kjer so gor man?ete,od tresljajev se malo nasloni gor na man?eto in zavibrira.Tista plastika pa je gor narejena z dvema plasti?nima ?epoma in se je malo zrahljalo pa se maje.Sem malo podlo?il ?epe pa je zdaj vredu.V?asih se sli?i kot da je pol avta hin ,pa na koncu sploh ni? ni.

:D:D:D

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja zaenkrat nisem mel ?e nobenega popravila, samo dele ko popravljam avto je pa vse tako drago kot pri norcih, ?e ti povem eno ceno ro?aj vrat (po doma?e kljuka za vrata odpirat) 44720sitov, pol npr blatnik 53k sit, pa ?e neki drobi?a, druga? pa kokr vem pr mazdi dost rad crkne frtajler (razdelilec v?iga) za to ceno nisem ?ist sigurn mislm pa da se giblje okol 140 k sit. zdej mi pa povej ?e so to normalne cene, no ja da ti povem ?e ceno za ogledalo 56 k sit!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja zaenkrat nisem mel ?e nobenega popravila, samo dele ko popravljam avto je pa vse tako drago kot pri norcih, ce ti povem eno ceno rocaj vrat (po domace kljuka za vrata odpirat) 44720sitov, pol npr blatnik 53k sit, pa ?e neki drobi?a, drugac pa kokr vem pr mazdi dost rad crkne frtajler (razdelilec v?iga) za to ceno nisem cist sigurn mislm pa da se giblje okol 140 k sit. zdej mi pa povej ce so to normalne cene, no ja da ti povem ?e ceno za ogledalo 56 k sit!

Od kdaj so kljuka vrat,blatnik n ogledalo samo od sebe crknilo? Kolk pa mislis da je razdlilec vziga za kak drug avro 20 ksit?Sicer pa ga nove mazde in ostali itaq nimajo vec.Moj xedos ima 190 kkm, pa sm menjal 3 tedne nazaj, zobat jermen(gates)+3 napenjalce(nsk plastificirani)(49ksit),vodna crpalka ista kot prva vgadnja ni ponaredek(20ksit), tesnilo pokrova ventilov 2X (18ksit),jermen vodne crpalke in hidrlike (2ksit) in 2x lezaj napenjalcev klnastih jermenov(5ksit). Je to drago ?Ko sem spraseval na servis je to prislo v take cifre,da cel avto ni tolk vreden.Delal pa sem vse sam.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

Jaz mam tudi en problem!

 

Meni pa avto cukne v vsaki prestavi pri cca. 2000 obr.

ampak samo pri pospe?evanju (obi?ajno je to bolj povdarjeno, ko je mrzel in v ni?jih prestavah (1,2,3)

Po ob?utku, kot da bi mu bencina sfalilo (kot da bi ga za trenutek kaj zadu?ilo) pol pa za?ne pospe?evat ko nor!?! :blink:

 

323f 1.5 90km l 96 84.000 km

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja crkne ne sam ko se zaleti? in ?e nisi kriv in ti zavarovalnica ne krije vseh stro?kov, ker je ekonomska totalka, in bi imel avto in se ho?e? s tem avtom vozit rabi? te dele ?e ga ho?e? popravit. sicer sem nekaj delov na?el rabljenih, desnega blatnika pa po dveh mesecih nisem na?el rabljenega, zato sem mogu naro?it novega. ?e ima? denar za novej?i avto k nima frtajlerja bog ti po?egnej, ?e se vozi? z starej?im modelom ima? pa lahko take probleme.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moja mazda je letnik 94 in IMA razdelikec vziga z loceno vzigalno tuljavo, kar je najveckrat vzrok napak in tezav z vsem.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Jaz mam tudi en problem!

 

Meni pa avto cukne v vsaki prestavi pri cca. 2000 obr.

ampak samo pri pospe?evanju (obi?ajno je to bolj povdarjeno, ko je mrzel in v ni?jih prestavah (1,2,3)

Po ob?utku, kot da bi mu bencina sfalilo (kot da bi ga za trenutek kaj zadu?ilo) pol pa za?ne pospe?evat ko nor!?! blink.gif

 

323f 1.5 90km l 96 84.000 km

 

 

?AU VSEM. JAZ SEM NOV IN MAM ISTI PROBLEM PRI 323F 1,5, 2000. A ZNA KDO POVEDAT KAJ JE TEMU VZROK???????

 

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V telegrafskem slogu:

 

 

- prebijajo kabli za sve?ke

- slabe sve?ke ali neustrezen razmak na anodah sve?k (v navodilih pi?e koliko mora biti)

- v?igalne tuljave

 

tole so najpogostej?i vzroki za tak?no cukanje

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Postal sem lastnik Mazde 323f, letnik 1998, 107000 km. Ma?ina ni vlekla, kot bi morala. Mislil sem da je lena ker jo je vozil penzionist. Najprej me je motilo, ko sem prestavil v drugo brzino in ni potegnilo. Po nekaj 500 km prevo?enih km se mi je dogajalo, ko sem vozil 150 v peti, je za?el motor zgubljati mo? in trokirati. ?el sem na gama servis, kjer so mi menjali obe v?igalni tuljavici cca. 6k 1 kos. Tudi to ni pomagalo. Nato smo menjali zra?ni filter, pa tudi to ni pomagalo. Mojster mi je rekel sedaj je pa samo ?e ena stvar, merilnik pretoka zraka_takoj za zra?nim filtrom. (61 k z popustom). Zdaj pa dela kot nova.

LP

Dejan

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.