Skoči na vsebino

Ocenjevanje vozil


blindek

Priporočeno sporočilo

zanima ?e kdo mogo?e ve kako prodajalci vozil ocenijo tvoje rabljeno vozilo? Kolko vem po evro taksi.

Zdaj pa me zanima ?e tudi ?e je kje na internetu program ali kaj podobnega kjer ti ocenijo vozilo?

 

kolko vem to po?nejo brez da bi sploh pogledali vozilo...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Eurotax je menda nek program, ki ga imajo prodajalci, da ocenijo avto samo glede na letnik, kilometre ter mogo?e celo opremo. (klimo?)

Je pa potem od znamke do znamke do znamke odvisno kak?na je tr?na vrednost avta, poglej naprimer Honde, VWje, ki imajo v?asih skoraj ?e enkrat ve?jo ceno.

 

Da bi ga pa na netu dobil pa ne vem, jaz ga ?al nisem na?el. :PSamo uradno stran.

 

Morda bi bila Wildcat tako prijazna pa ti pomagala?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drago je pa zato ker baje una eurotax knji?ica (ki jo uporabljajo prodajalci) stane olala ?.

Zato jo prodajalci tudi tako ?uvajo, pa mislim da jo tudi kupiti nemore vsak.

Sko?i do kak?nega prodajalca pa vpra?aj....beseda ni konj!

 

Ra?unaj pa tam nekje cca. 500-1000? ni?jo ceno kot se prodaja po avto netu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ra?unaj pa tam nekje cca. 500-1000? ni?jo ceno kot se prodaja po avto netu.

 

Hja sej... tolik?no zni?anje pri?akujem od prodajalca, ?e ne avta sploh ne kupim - pol smo pa ?e na evrotax cenitvah ;)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa res loh realna (tr?na) cena na posami?nih trgih ful druga?na kot fakin evrotaks! <_<

 

Primer CRX del sol, ne vem to?n ker letnik, je kolega gledu, po euro taksu je bla tkrtnih 550 jur?kov, medtem ko se ni mbena prodajala pot 1.2 M SITOV! V tem primeru ti evrotaks prov en drek ne pomaga! :danzoman:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je pa res loh realna (tr?na) cena na posami?nih trgih ful druga?na kot fakin evrotaks! <_<

 

Primer CRX del sol, ne vem to?n ker letnik, je kolega gledu, po euro taksu je bla tkrtnih 550 jur?kov, medtem ko se ni mbena prodajala pot 1.2 M SITOV! V tem primeru ti evrotaks prov en drek ne pomaga! :danzoman:

 

Hja dolo?ene znamke so seveda izjeme.

Honda je brez dvoma ena izmed najbolj precenjenih znamk na trgu rabljenih vozil......ko pogleda? cene rabljenih civicov neve? al bi se zjoku al po?u od smeha, to pa zaradi tega ker ja znamka zelo priljubljena pri mlaj?i generaciji ki je tudi veliko bolj nepremi?ljena in kupuje impulzivno, ker ?e tehtno premisli? in malo pregleda? trg rabljenih vozil ni ?ans da kupi? hondo.....dobi? za isti denar par let novej?o mazdo, nissana, micko itd., z bistveno ve? opreme........ni pa tako "cool" kot honda :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Primer CRX del sol, ne vem to?n ker letnik, je kolega gledu, po euro taksu je bla tkrtnih 550 jur?kov, medtem ko se ni mbena prodajala pot 1.2 M SITOV! V tem primeru ti evrotaks prov en drek ne pomaga! :danzoman:

 

...sam ?e bi imel karambol in bi bila totalka potem na zavarovalnici lepo eurotax gledajo, ?eprav se da ?e neki namutit sam po tr?ni ceni denarja verjetno nebi dobil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim mazdo, ker sem za pameten denar dobil zelo dober avto, ampak Honde so bolj kvalitetne in dra?je - predvsem Accord je super avto, prenovljen nima konkurence, Mazde se bolj raz?katljajo s?asoma, tudi plastika je bolj daljnevzhodna, Honda pa gre s kilometri vedno bolje - je eden redkih avtov ki se s kilometri bolj kompaktno skupaj dr?i kot drugi, to velja npr. tudi za kak?ne Audije, Mercedese, BMWje ... ki pa imajo proti japoncem nekoliko ve?je ?tevilo okvar - ampak to ne glede na lestvice ne pomeni da so slab?i. Vtec motorji so pa? zakon s stali??a da jim ne more? do ?ivega in zato jih mularija lahko ti??i ?e naprej. Ne vem pa kako je z novimi modeli in tistimi sestavljenimi v Angliji, kakovost sestaljanja civica je slab?a, kot pa npr. accorda ki ga delajo na japonskem. Druga? pa se navedeni nem?ki avti ve?ino tudi pri 200.000 km in ve? ?e zelo dobro dr?ijo skupaj, je pa res da tekom kilometrov potegnejo ve? denarja ven za vzdr?evanje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vozim mazdo, ker sem za pameten denar dobil zelo dober avto, ampak Honde so bolj kvalitetne in dra?je - predvsem Accord je super avto, prenovljen nima konkurence, Mazde se bolj raz?katljajo s?asoma, tudi plastika je bolj daljnevzhodna, Honda pa gre s kilometri vedno bolje - je eden redkih avtov ki se s kilometri bolj kompaktno skupaj dr?i kot drugi, to velja npr. tudi za kak?ne Audije, Mercedese, BMWje ... ki pa imajo proti japoncem nekoliko ve?je ?tevilo okvar - ampak to ne glede na lestvice ne pomeni da so slab?i. Vtec motorji so pa? zakon s stali??a da jim ne more? do ?ivega in zato jih mularija lahko ti??i ?e naprej. Ne vem pa kako je z novimi modeli in tistimi sestavljenimi v Angliji, kakovost sestaljanja civica je slab?a, kot pa npr. accorda ki ga delajo na japonskem. Druga? pa se navedeni nem?ki avti ve?ino tudi pri 200.000 km in ve? ?e zelo dobro dr?ijo skupaj, je pa res da tekom kilometrov potegnejo ve? denarja ven za vzdr?evanje...

 

 

zlo zanimiva dtrditev ceprav se jaz z njo nebi totalno strinajv!!!

da ima mazda plastiko na pram honde bolj daljnovzhodno to je prva stvar ki mi ne gre v glavo kajti se vedno so bile mazdine armaturke lepse od hondinih pa tudi v kakovosti same plastike je velika razlika samo da bom jaz trdiv da v prid mazde!!!

 

kar se tice motorjev je pa tako da niti te VETECK motorji niso nevem kako kaj vzdrzljivi ravno tako jih pobere kot neki navadni 16V motor! res je da imajo te motorji velik tuning potencial zaradi tega se je pa toliko stevilo mularije spravilo na te motorje vendar ko ga preteras pa se vedno ribne ko navaden motor!!!!

 

kako je pa kaj o sestavljenosti vozila cez leta pa se tudi nebi nevem kako kaj strinjav res da mazda ni nevem kako znana po tem vendar pa tudi honda ni nevem kaj sem mev pred kratkim resni namen da si kupim honco civic 6 gen pa ne m,orem ravno trdit da so ze neki let vozijo po cestah ker so ravno tako razstelane kod mazde!!!

 

 

pa ne zaj mislit da imam kaj proti hondi ali hondasem ker sem tudi sam veliki simpatizer te znamke samo na qurac mi pa gre ko vsi samo nekj hvalijo to znamko ostale japionske firme so pa vedno zanic pa slabe pa nevem kaj se!!!

 

 

lp

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strinjam se primt-om, saj ?e vzame? katerkoli drug motor(firma ni pomenbna) in ga vrti? toliko ?asa na take vrtljaje bo vsak prej izdahnu kot VTEC. poleg tega ima konjev cel kup, navor ni slab, poraba pa zelo variira, glede na ostale ne VTEC. Vsaj za civica VTI letnik 95, lahko re?em da si se za 7 litrov spodobni peljal ?ez omejitve, samo ko si pa ?gal je pa zgornja meja bila tu 14 litrov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj vsi samo tele honde...jaz pa je ravno zato no?em da nebom padel pod "standard" :)

raje mam vedno nekaj extra ko jih ima majn ljudi in je z tem ?e lep?e videt na cesti :)

 

pa vredno tudi niso tolko kolko eni ho?ejo za njih(govorim za stare honde)

 

pa malo smo za?li z teme se vam ne zdi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj vsi samo tele honde...jaz pa je ravno zato no?em da nebom padel pod "standard" :)

raje mam vedno nekaj extra ko jih ima majn ljudi in je z tem ?e lep?e videt na cesti :)

 

pa vredno tudi niso tolko kolko eni ho?ejo za njih(govorim za stare honde)

 

pa malo smo za?li z teme se vam ne zdi?

 

to tudi mene odbija od hond, bmwjev, audijev, tudi alf ... kdo se vozi v njih

 

glede kvalitete - civici so raz?telani, kakor se pa? dela z njimi in kdo jih pa? vozi, ampak accord je pa druga kvaliteta

 

in glede motorjev ve?inoma honda zadnja izdihne

 

pa res mso malo iz teme - pa tudi vsi se tukaj nikoli ne bomo strinjali

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

pa res mso malo iz teme - pa tudi vsi se tukaj nikoli ne bomo strinjali

 

 

 

Tako je tudi prav 100 ljudi 100 druga?e misle?ih, ali po kallmanovo 100 ?ena 200 sisa. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

glede motorjev ve?inoma honda zadnja izdihne

 

 

se zmei bom mev drugo tezo vem da sem tecen sam nebi biv pameten ce nebi vedu da se je na eni hondi 2x masina menala ko se pri moji mx ni niti enkat pa sm jaz velik bl spnu v visoke vrtljaje kot se je pa hondo!!!

 

res je da ne mores japonskih vozil primerjat z nekimi ostalimi ker je to cisto drugace samo vedno je pa kao honda sinonim za nekaj dobrega saj ne da ni je samo zakaj ne more bit enkat se mazda al pa subaru... sinonim za nekaj dobrega!!!! <_<

podpisrqrf.jpg

mazda teka teka in se razspaca

lite feltne pa ostanejo doma!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se zmei bom mev drugo tezo vem da sem tecen sam nebi biv pameten ce nebi vedu da se je na eni hondi 2x masina menala ko se pri moji mx ni niti enkat pa sm jaz velik bl spnu v visoke vrtljaje kot se je pa hondo!!!

 

 

o tem bi se dalo razpravlat..

sicer dost ves vsega pa ne...

 

 

 

fanatiki... stopte na realna tla...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.