Skoči na vsebino

Policaji me imajo radi?


Boss

Priporočeno sporočilo

Ne morm vrjet, u sobot zutri so me kapslni ustavl, okol 5.00, glih sm se z enga ?ura pelu, pol pa vozni?ko, prometno in jasno alkotest, ampak tko hitr se ?e nikol nism polcajov losov kot tokrat, ful ?udn da ni n? te?iv glede voza, da bi kej firbcov! :ne vem:

 

Pihanje pa je blo 0,03, tko da je blo ok! :jupiii:

 

Se je pa to dogajal kake 2 urce po po?aru, loh si mislte kaka je bla morala! :ljubezen::whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 92
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jest sm jim pa glih mal prejle nakazov 43?. Hudic me je ustavu za ovinkom parkir placa pa sem se glih zacev pripenjat... ampak hudic je ze prej vidu da nisem bil pripet. KAze da je za vogalom stav pa gledov.

Kva cmo tut oni morjo zvet. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

ja ?isto resno, ponavadi vedno med vikednom ko grem delat al pa grem z kake ?age. v?asih ve? kot 1 krat na mesec :D pa ne da bi divjala, ampak samo kontrola prometa pa obvezne opreme

_oiwOYU0C4xrCe1d.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK,..tisti k ste pr anketi dal opcijo 1x na mesc,..a vi to resno? ?zmeden?

 

Ja kva pa misl?, dostkat ?e bi me sam enkat na mesc hkraj postavl bi kr vrisku od vesela! :danzoman::D

 

Sm pa u?eri opazu, da tok radi me pa spet nimajo, ni sicer pa preberte si u kao smeh rubriki! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kva pa misl?, dostkat ?e bi me sam enkat na mesc hkraj postavl bi kr vrisku od vesela! :danzoman::D

 

Sm pa u?eri opazu, da tok radi me pa spet nimajo, ni sicer pa preberte si u kao smeh rubriki! :P

 

 

mogo?e pa zgleda? sumljiv? :hohoho:

 

ne resno,..kr se tega ti?e mam ful sre?o,..mam 55k km pa so me 1x ustavl u enmu letu pa pol,..

z 323f sm mela 50k km pa so me tud 1x u dveh letih,..

 

:ne vem:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr to je ful odvisn ka?n voz ma?, zdele za 6ko mi je ?ist logi?n da te ne jebejo, ker ne izstopa kej dost, pa vejo da ma? use izpravno, medtem ko sm pa jz z rde?o GTjko se pelu po cest, me je pa kap obvezno ustavu, ?e ne drugo zarad (domnevno) izostalih homologacij, pa ?e rde?a barva ful vn seka, sploh ?e je voz "kvazi sportiva" :P

 

No ampak ponavad mi niso n? mogl, sm pa ke za kako omejitev brzine, sicr n? tacga! :ouje:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobr to je ful odvisn ka?n voz ma?, zdele za 6ko mi je ?ist logi?n da te ne jebejo, ker ne izstopa kej dost, pa vejo da ma? use izpravno, medtem ko sm pa jz z rde?o GTjko se pelu po cest, me je pa kap obvezno ustavu, ?e ne drugo zarad (domnevno) izostalih homologacij, pa ?e rde?a barva ful vn seka, sploh ?e je voz "kvazi sportiva" :P

 

No ampak ponavad mi niso n? mogl, sm pa ke za kako omejitev brzine, sicr n? tacga! :ouje:

 

No,mene so z 6-ko ?e dvakrat ustavli v dveh mescih.Pa mi je nakladal :policaj: ,da ?e so xenonke

original,pa ?e imam homologacijo za 16"-ke in podobne neumnosti.

Prej pa z drugim avtom v 5 letih niti enkrat!! ?zmeden?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ni moj dan, prvo mi je tablica padla v pralnici ker se je okvir polomil, zato sem ga snel, v naslednjih 15min me je pa gospodi?na v plavem ?e ujela na radar lih ob nepravem trenutku :o Skratka polovi?ka je 125EUR + 3 kazenske :whatever: ...vsaj za tablico mi ni ni? te?ila, sam vpra?ala kje je, pa homolomo je pri mer pustila.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ni moj dan, prvo mi je tablica padla v pralnici ker se je okvir polomil, zato sem ga snel, v naslednjih 15min me je pa gospodi?na v plavem ?e ujela na radar lih ob nepravem trenutku :o Skratka polovi?ka je 125EUR + 3 kazenske :whatever: ...vsaj za tablico mi ni ni? te?ila, sam vpra?ala kje je, pa homolomo je pri mer pustila.

 

So te pa kar dobro kresnili.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

So te pa kar dobro kresnili.

 

78km/h - omejitev 50 km/h...lih prtisnu sm ga po klan?ku iz smeri gospodarca pa do semaforja kjer gre? na levo proti ?elezni?ki, desno pa tivoli, sam kaj ?em, popusta ni pa ni? dala, mah sej bo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, sej res, mo?no da je omejitev lih do tega kri?i??a, od bavarca na prej je zihr 50km/h. Tole s temi znaki za vsakim kri?i??em so vse razturili, pol pa glej omejitve na znakih,semaforje,pe??ce,kolesarje, pazit na ostale voznike,lepe ?enske pa ?e policaje k se za semaforji skirvajo. Po eni strani ?e dobro da obstajajo polovi?ke, ?e bi dobil ?istih 250EUR bi se mi pa snel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

78km/h - omejitev 50 km/h...lih prtisnu sm ga po klan?ku iz smeri gospodarca pa do semaforja kjer gre? na levo proti ?elezni?ki, desno pa tivoli, sam kaj ?em, popusta ni pa ni? dala, mah sej bo.

 

pa tam skoz stojijo...no ce se boljs pocutis mene so na istem kraju 7 let nazaj dobili (namest 50, sem mel 106km/h, sodnik je bil in takrat ene 58.000 sit ce se prav spomnem)

 

aja se to, 60km/h se neha pri stadionu, allysa ma prav

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sm pogruntal da me zmer ustavijo takrat, ko sem s kesem v riti oz. da moram pol zaradi tega v minus it.

 

Mene tut vedno najdejo, k sm total na psu s fedrom, no ampak to je itak prakti?no zmeri, ker ?e ne drugo pa poskrbim da je su?a, sicer sm pa raj brez fedra, kt pa da bi doma gniv in dnar ?tev, treba u?ivat, ?ivi se enkat - treba skoz kam it! :ljubezen::ouje:

 

Zdej nedoug nazaj sm lih pla?u une polo?nce k sm dubu na obroke 3 x 10000 + 9500 stro?kov, no in si kr mislm kva bi mi morala padla, ?e predn sm pla?u ta kao obroke, da bi ?e novo polo?nco zacolov! <_<:D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.