Skoči na vsebino

gume 2007


LabiGT

Priporočeno sporočilo

poki zate imam zelo dober komplet z plati??i

 

Pa to je prevelika pa pre?iroka guma za zimo...... <_< Ne vem,a ti ve?,da mam zaj 6ko in ne ve? RX8? ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 320
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zimske se ?e nekaj let zelo dobro dr?ijo v teh manj?ih dimenzijah.

 

Po pravici povedano jih ?e nikoli niesm imel.Tudi,ko sem vozu 101-ko pa yugi?a sem vedno imel gor najkvalitetnej?e gume(good year,pirelli al bridgestone). :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ru?ijo gor al dol,va?no je,da ne spustijo v ovinku. :D:P

 

Ne, saj ru?ijo tudi ne - sem zares pozitivno presene?en nad njimi (sicer bi naj spadali v Continental koncern) - pa poceni se jih da dobit ... :bravo: ... potem ve? ke?a za potovanja ostane :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, saj ru?ijo tudi ne - sem zares pozitivno presene?en nad njimi (sicer bi naj spadali v Continental koncern) - pa poceni se jih da dobit ... :bravo: ... potem ve? ke?a za potovanja ostane :P

 

Aha,a tako ti pri?para? ke? za tople kraje. :whatever: Sej,?e pomislim,jaz jih sploh skoraj ne rabim,ker pri

nas sne?i samo ,ko na televiziji ni slike... :hohoho:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha,a tako ti pri?para? ke? za tople kraje. :whatever: Sej,?e pomislim,jaz jih sploh skoraj ne rabim,ker pri

nas sne?i samo ,ko na televiziji ni slike... :hohoho:

 

No, evo, kam gre? na dopust?

 

Malo off top.: Kaj ti ne praznuje? danes ni????? :ne vem:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No, evo, kam gre? na dopust?

 

Malo off top.: Kaj ti ne praznuje? danes ni????? :ne vem:

 

Kako da ne?Popoldan sem bil na enemu pogrebu(si misli?),pol pa,ko so zvedli,da imam danes kao roj.dan,

je ratala prava ?urka. sramezljiv .Valjda nisem jaz kriv??.Ma sej ta ,ki je umrl,je bil ?e kar v letih(85),tako,da nam bo oprostil....upam....

 

Druga?e pa bo ?ur v soboto. :cheers:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tema dopusta zopet na?eta - ne zdr?im ve?, ne morem ve? ?akat - grem sedaj takoj v toplo bano ... :hohoho::P

 

Pa kaj gre? ?ele zdej :P Si moral it kot jaz v juliju....

 

...in bi ga do zdej ?e pozabu??!! :(B)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj gre? ?ele zdej :P Si moral it kot jaz v juliju....

 

...in bi ga do zdej ?e pozabu??!! :(B)

 

Julija - okreval po OP-ju ... avgusta - Peroj (bljeksi) ... september - je treba delat ... oktober Objavljena slika DR ... kaj pa potem pa ?e ne vem :whatever:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Julija - okreval po OP-ju ... avgusta - Peroj (bljeksi) ... september - je treba delat ... oktober Objavljena slika DR ... kaj pa potem pa ?e ne vem :whatever:

 

Sej po eni strani je kar v redu,da gre? zdej-glede na vreme ,ki je danes v KP... <_<

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej po eni strani je kar v redu,da gre? zdej-glede na vreme ,ki je danes v KP... <_<

 

Saj ravno v tem je beauty teh mojih jesenskih izletov - ko tukaj postane hladno in de?evno jaz vsako leto Objavljena slika nekam v tople kraje Objavljena slika

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e Labi dodal rezultate testov AMZS,poglej si jih TUKAJ. Po teh testih sta obe zgoraj na?teti gumi zelo priporo?ljivi. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je ?e Labi dodal rezultate testov AMZS,poglej si jih TUKAJ. Po teh testih sta obe zgoraj na?teti gumi zelo priporo?ljivi. ;)

 

 

JA sej to sm napisal. Mene zanima osebno mnenje, ker to najve? ?teje. Test je pokazatelj, ampak podatki iz prve roke so pa vseeno bolj?i-vsaj zame.

 

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.