Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Eni to ?e dolgo vemo in smo to?no tak scenarij napovedovali, ko se je prigrebel na oblast - zategovanje pasu ne vodi nikamor - treba je prilive pove?at in ?e bedak ne bi miniral reform iz preteklega leta bi danes imel pol la?je delo pa ?e krivda za var?evanje bi se delno zvrnila na Pahorjevo vlado. Tako pa se ?al bojim, da je zafural dokon?no, ker do dan danes ni prinesel na plano nobenega ukrepa (razen nekaj minornih) kako bo pove?al prilive.

 

 

 

Pa tud Alex me ?e ni podu?il ?eprav sem ga prosil naj razlo?i zakaj je povi?anje DDV-ja neumnost

 

Se pa strinjam z ve?ino tvojih predlogov, razen v to?ki zvi?anja DDV za 2% (velika neumnost)

 

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni to ?e dolgo vemo in smo to?no tak scenarij napovedovali, ko se je prigrebel na oblast - zategovanje pasu ne vodi nikamor - treba je prilive pove?at in ?e bedak ne bi miniral reform iz preteklega leta bi danes imel pol la?je delo pa ?e krivda za var?evanje bi se delno zvrnila na Pahorjevo vlado. Tako pa se ?al bojim, da je zafural dokon?no, ker do dan danes ni prinesel na plano nobenega ukrepa (razen nekaj minornih) kako bo pove?al prilive.

Pa tud Alex me ?e ni podu?il ?eprav sem ga prosil naj razlo?i zakaj je povi?anje DDV-ja neumnost

 

Enostavno zato, ker pri nas nis(m)o kot drugje-normalni in bi to povi?anje "pokasirali" ve?inoma ta revni, ki ?e tako nimajo ni?.Pozabi, da bi to nosili drugi kot kon?en kupec.

Povej mi ti, zakaj je po tvoje to dobro?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e originalen blog, kjer je Damjan razlo?il zakaj in ni druge kot se strinjati s to izjavo, ki samo okarakterizira majerja, da non stop i??e krizne razmere, kjer se najbolje po?uti pa ?etudi je to na ?kodo Slovenije in vsej nas - in to po?ne od kar je v politiki.

 

http://damijan.org/2012/09/03/je-mar-janez...sa-nepristeven/

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res ne vem, kam in na kaj je gledal tale svetovni gospodarski forum, ko je tole lestvico gospodarske konkuren?nosti sestavljal. Pa recimo Gr?ija je na 96 mestu - pa kdo le je trenutno sploh lahko za Gr?ijo?

 

http://www.24ur.com/novice/gospodarstvo/sl...urencnosti.html

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dizs, naso malo picerijo pr'kral predelujejo za popov show Gostilna isce lastnika....kam se bojo stlacili ne vem, in ce zablokirajo cesto na mojmu ze tako tezkem izvozu jih bom pa milfal....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pla?aj ali pa...........

http://tvslo.si/predvajaj/mocne-eksplozije...ava2.145591456/

 

Volvo? Pa Clio RS se mim pelje :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je Juke!

 

RS je pa 197, saj v unih koncih je kar uporaben avto to ker je dosti ovinkov preden kamorkoli pride?. :)

 

ammm napis na feltni je volvo - C30?? pri minuti 20...pa druga? je trovraten Jo(u)ke?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e so zadnja vrata zaprta ?e ne pomeni, da je trivraten, poglej ?e enkrat. Pa tudi une pu??ice na logu pri feltnah nisem opazil, logo Nissana in Volva je druga?e zelo podoben ?e nisi pozoren in je za?gan ja. :D

 

Yes Renault Master ...... :rispekt:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj la?je se je zafrkavat kot priznati zmoto, to je res. :dudek:

 

noben se ne zafrkava, pravim da ti verjmem

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa naj bi bil cepec?Edini "ta drugi", ki kaj velja in je normalen.Prav faca mi postaja. :bravo:

 

Potem pa moram iti na rde?o proslavo v Kp, ker kao gredo vsi in nisi "in" ?e te ni.

Pa ?e kak?no staro zimzeleno partizansko bom spet sli?al. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sme?no, ve?nemu zagovorniku Bossu je postal cepec, vam, ki ste bili prej bolj SDSovsko usmerjeni pa vedno bolj v?e?. :D

 

Nisem SDSovsko usmerjen. ;) Samo rde?e barve ne prenesem.Razen na Ferrariju mi je v?e?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.