Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

http://9gag.com/gag/3610153 evo a gremo tole spravt ?ez v ?imve?jem ?tevilu sej vrjetno nou n? iz tega mogo?e pa, vrjemte da ?e bo en dan obisk petrolov zelo mejhn se bodo pra?al kaj je blo, cene sicr noujo padle vrjetn se bodo pa pra?al kaj je in ?e bo vsake tok en tak dan,.... mogo?e bo kdaj kej bol?

 

Mah tole sem jaz predlagal ?e 2 leti nazaj pa me je Boss zminiral, da se je kar kadilo. Kaj ?e?, smo prevelke ovce za kaj takega, pa stavim, da spravimo na kolena katerokoli naftno dru?bo. O?itno je ?e prepoceni gorivo..... Je pa tako, da tisti ki imajo mo? imajo slu?bene avte in se jim jebe kok je benz, raja pa tanka in pla?uje. Vsi ?e vemo ,da se vsem za rajo jebe. Tako da..... ni tukaj opcije. ?al. A ne Boss? :)

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?nale zadeva je pljunk v morje, kakorkoli! Ne razumem kaj naj bi se s tem doseglo, pa sej nismo tako naivni, madona! <_< :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tak?nale zadeva je pljunk v morje, kakorkoli! Ne razumem kaj naj bi se s tem doseglo, pa sej nismo tako naivni, madona! <_< :ne vem:

 

?e bi enostavno nehal pri Petrolu vsi to?it, vrjem, da bi hitro klecnili. A to se ne bo zgodilo. Ker ma ta 1 km dlje do petrola kot do omvja, ker ma oni magno, ker se tretjem zdi tak na?in brezvezn, ker...

?teka?? 5 mio razlogov kako se ne da. To je tisto in na ra?un tega ?ivijo na?i fevdalci.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men osebno je ?e najmanj?i problem Petrol zaobiti (LPG itak na Very), benz pa ponavadi OMV 100-ko to?im, tko da zaradi mene ?e podrejo cestninske postaje in Petrol benzinske, isto?asno! :hudicek::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah tole sem jaz predlagal ?e 2 leti nazaj pa me je Boss zminiral, da se je kar kadilo. Kaj ?e?, smo prevelke ovce za kaj takega, pa stavim, da spravimo na kolena katerokoli naftno dru?bo. O?itno je ?e prepoceni gorivo..... Je pa tako, da tisti ki imajo mo? imajo slu?bene avte in se jim jebe kok je benz, raja pa tanka in pla?uje. Vsi ?e vemo ,da se vsem za rajo jebe. Tako da..... ni tukaj opcije. ?al. A ne Boss? :)

 

A ti sploh ve? zakaj? zakaj se ho?e? ravno na Petrol spravit? zakaj pa ne zru?imo OMV-ja al pa Agipa sej imajo enako ceno goriva kot Petrol? A zato, ker je Petrol slovenska dru?ba in slovenske dru?be je treba uni?it? A si ti tajni agent kak?ne od drugih naftnih dru?ba ali celo tajna slu?ba druge dr?ave, da se tako trudi? uni?evat slovensko firmo? :ne vem:

 

Se ne hecam, resno ne - smo v precej nezavidljivi gospodarski situaciji ti bi pa ?e uni?eval slovenske dru?be. :whatever:

 

To je tisto in na ra?un tega ?ivijo na?i fevdalci.

 

Sam da niso na?i fevdalci pa je OK al kako naj to berem?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti sploh ve? zakaj? zakaj se ho?e? ravno na Petrol spravit? zakaj pa ne zru?imo OMV-ja al pa Agipa sej imajo enako ceno goriva kot Petrol? A zato, ker je Petrol slovenska dru?ba in slovenske dru?be je treba uni?it? A si ti tajni agent kak?ne od drugih naftnih dru?ba ali celo tajna slu?ba druge dr?ave, da se tako trudi? uni?evat slovensko firmo? :ne vem:

 

Se ne hecam, resno ne - smo v precej nezavidljivi gospodarski situaciji ti bi pa ?e uni?eval slovenske dru?be. :whatever:

Sam da niso na?i fevdalci pa je OK al kako naj to berem?

 

Vse je to en in isti k..c.Vsem je cilj z ?im manj ljudmi naredit ?im ve?ji dobi?ek in si razdelit ?im ve?jo letno nagrado.Ali se mogo?e motim? :whatever:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti sploh ve? zakaj? zakaj se ho?e? ravno na Petrol spravit? zakaj pa ne zru?imo OMV-ja al pa Agipa sej imajo enako ceno goriva kot Petrol? A zato, ker je Petrol slovenska dru?ba in slovenske dru?be je treba uni?it? A si ti tajni agent kak?ne od drugih naftnih dru?ba ali celo tajna slu?ba druge dr?ave, da se tako trudi? uni?evat slovensko firmo? :ne vem:

 

Se ne hecam, resno ne - smo v precej nezavidljivi gospodarski situaciji ti bi pa ?e uni?eval slovenske dru?be. :whatever:

Sam da niso na?i fevdalci pa je OK al kako naj to berem?

 

Zru?ilo se itak ne bo nikogar. Petrol je bil mi?ljan zgolj kot primer. Lahko je tudi omv ali agip ali logo, ?e ?e?... pa? najve?ji player, nisem gledal vira kapitala ali osnove.

 

Fevdalec je bil mi?ljen kot vsak ?ef oz vodstvo, ki lepo ?ivi na ra?un malih ljudi, spet nisem imel tujcev v mislih.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer Zidar trdi, da je to politi?na gonja, ampak men se pa zdi, da so vseeno prav razsodili v primeru ?itsa lopata. ?iberta sem par let nazaj sli?al kako se hvali, da ne podpi?e nobene pogodbe, ?e ni na mizi vsaj Montblanc.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer Zidar trdi, da je to politi?na gonja, ampak men se pa zdi, da so vseeno prav razsodili v primeru ?itsa lopata. ?iberta sem par let nazaj sli?al kako se hvali, da ne podpi?e nobene pogodbe, ?e ni na mizi vsaj Montblanc.

 

Ja samo ?e kdo verjame da se bodo usedli, se moti. Tukaj bojo prito?bice pa to pa ono, na konc, ko bo narod pozabu bo pa pol leta pogojne, al pa bo zadeva zastarala. ?e smo po?teni, kaj pa je 2 leti aresta, oni so pa uni?ili na stotine dru?i zidarjev in podizvajalcev? lepo prosim... 20 jih neb blo dovolj ?e mene vpra?a?.

 

Lp,

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja samo ?e kdo verjame da se bodo usedli, se moti. Tukaj bojo prito?bice pa to pa ono, na konc, ko bo narod pozabu bo pa pol leta pogojne, al pa bo zadeva zastarala. ?e smo po?teni, kaj pa je 2 leti aresta, oni so pa uni?ili na stotine dru?i zidarjev in podizvajalcev? lepo prosim... 20 jih neb blo dovolj ?e mene vpra?a?.

 

Lp,

 

Ne vse v en ko? zmetat - tole zdajle je blo "le" za podkupovanja in korupcijo ter dogovarjanja okoli brni?kega kontrolnega stolpa. Ostale zadev, ki jih omenja? ?ele pridejo na vrsto.

Hilda bo recimo imela abonma na sodi??u in ?e jo bodo vozili izzapora se ?e izmikat ne bo mogla in zavla?evat.

 

Dr?im pesti, da bo uspelo saj je lahko to lep signal, da v sodstvu celo nekaj deluje - ?e patrijo zrihtajo tako kot je treba pa bo ugled sodstva na precej vi?ji ravni.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vse v en ko? zmetat - tole zdajle je blo "le" za podkupovanja in korupcijo ter dogovarjanja okoli brni?kega kontrolnega stolpa. Ostale zadev, ki jih omenja? ?ele pridejo na vrsto.

Hilda bo recimo imela abonma na sodi??u in ?e jo bodo vozili izzapora se ?e izmikat ne bo mogla in zavla?evat.

 

Dr?im pesti, da bo uspelo saj je lahko to lep signal, da v sodstvu celo nekaj deluje - ?e patrijo zrihtajo tako kot je treba pa bo ugled sodstva na precej vi?ji ravni.

 

Boss, ?e le bo kaj ratalo, dam o prvi priliki za radler. :vino::cheers:

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, le o ?em jaz ves ?as govorim... tole je super finan?ni minister brez koncepta

 

http://24ur.com/novice/slovenija/minister-...ed-kaminom.html

 

Izjava de lux... "najbogatej?e je te?ko prizadeti, ker jih dav?ni sistem sploh ne zajame" :blink:

 

ma jebela cesta sej si finan?ni minister pa uredi, da bo dav?ni sistem zajel tudi najbogatej?e - o?itno ima Pezdir prav, da so pri?li strici s kufri sam je bil ?e prepozen in Superhikovski minister je ?e bil zlobiran, da se naj ne dotika davkov za bogate. Ma bebavo do konca... :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dana?njem ttx, stran 113 (na tv slo, da ne bo kdo rekel, da je drugi strani naklonjena tv) pa danes pi?e, da so nekatere stranke porabile mnogo ve? denarja, kot ga imajo na ra?unu. Na prvem mestu in z krepkim vodstvom in najve?jim minusom vodi pozitivna slovenija in sicer ima na ra?unu minusa za ve? kot pol miljona ?, srebrno medaljo ima, glej ga zlomka, SD z 441000 ? in na tretjem mestu je sls, ki ima pol manj, t.j. 237000? manjka.Sledi nsi z 800 ? minusa. In naprej?SDS je uspel kon?ati leto z 200000? prese?ka oz. so bili ?parovni.

Tukaj se lepo vidi odnos strank do davkopla?evalskega denarja in kako katera stranka razume var?evanje najprej pri sebi. :P;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

va?n, da se SDS verniki hranite z drobtinicami :whatever: zanimivo, da nisi dal podatkov iz prej?njih volitev pa kdo bo pla?al dolgove po?ti zarad brezpla?nov - aja ne bo treba ker je Hauc dobu nagrado in je zdaj ?ef NKBM. :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

va?n, da se SDS verniki hranite z drobtinicami :whatever: zanimivo, da nisi dal podatkov iz prej?njih volitev pa kdo bo pla?al dolgove po?ti zarad brezpla?nov - aja ne bo treba ker je Hauc dobu nagrado in je zdaj ?ef NKBM. :hudicek:

 

To je rekla- kazala brez dokazov. :P Kar so objavili na ttx-u je pa dejansko stanje podkrepljeno z dokazi.

To je bistvena razlika.Obto?evanje kar po?ez je bila specialnost v prej?njem re?imu. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dana?njem ttx, stran 113 (na tv slo, da ne bo kdo rekel, da je drugi strani naklonjena tv) pa danes pi?e, da so nekatere stranke porabile mnogo ve? denarja, kot ga imajo na ra?unu. Na prvem mestu in z krepkim vodstvom in najve?jim minusom vodi pozitivna slovenija in sicer ima na ra?unu minusa za ve? kot pol miljona ?, srebrno medaljo ima, glej ga zlomka, SD z 441000 ? in na tretjem mestu je sls, ki ima pol manj, t.j. 237000? manjka.Sledi nsi z 800 ? minusa. In naprej?SDS je uspel kon?ati leto z 200000? prese?ka oz. so bili ?parovni.

Tukaj se lepo vidi odnos strank do davkopla?evalskega denarja in kako katera stranka razume var?evanje najprej pri sebi. :P;)

 

Ah u bistvu so v minusu sam majo tolk prihodkov kao od prej da niso.

So pa imeli najdra?jo kampanijo. Isti vir na drugi na?in:

http://www.rtvslo.si/slovenija/jankovicevi...-molcijo/280137

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EPIC FAIL

 

Sim?i?: V dr?avi veljajo dvojna merila

Sicer pa meni, da ga nekdo ho?e politi?no diskreditirati. Poudaril je, da je v parlament pri?el z delom, in ne s poneverbami ali prevarami. Ob vsem tem, kar se dogaja Sim?i?, ne izklju?uje teorije zarote. Spomnil je, da je njegov primer izbruhnil tri dni po menjavi direktorja obve??evalne slu?be in bi torej lahko govorili o zaroti.

 

Opazil je tudi, da v dr?avi veljajo dvojna merila, ?e posebno pri morali in etiki. "Mer?ol, Golobi? ... Oni ne bodo odstopili, vnaprej so to povedali, toda oni so moralni in eti?ni. Eni so v tem ?asu ?iveli na veliki nogi in se izobra?evali 30 let. Tem ljudem bom pokazal in povedal: te roke in glava so nekaj naredile," je poudaril.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

EPIC FAIL

 

Sim?i?: V dr?avi veljajo dvojna merila

Sicer pa meni, da ga nekdo ho?e politi?no diskreditirati. Poudaril je, da je v parlament pri?el z delom, in ne s poneverbami ali prevarami. Ob vsem tem, kar se dogaja Sim?i?, ne izklju?uje teorije zarote. Spomnil je, da je njegov primer izbruhnil tri dni po menjavi direktorja obve??evalne slu?be in bi torej lahko govorili o zaroti.

 

Opazil je tudi, da v dr?avi veljajo dvojna merila, ?e posebno pri morali in etiki. "Mer?ol, Golobi? ... Oni ne bodo odstopili, vnaprej so to povedali, toda oni so moralni in eti?ni. Eni so v tem ?asu ?iveli na veliki nogi in se izobra?evali 30 let. Tem ljudem bom pokazal in povedal: te roke in glava so nekaj naredile," je poudaril.

 

Temu se na ?isto me?a... :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.