Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Obstaja tudi mo?nost, da je ?lo za samomor;

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/nesrec...ala-promet.html

 

mi pa po stari.....

 

tele ni?e so o?itno magnet za kamikaze

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi pa po stari.....

 

tele ni?e so o?itno magnet za kamikaze

 

Seveda. Iz zanesljivih virov ki po slu?beni dol?nosti gledajo kamere vem, da nekateri naredijo par krogov, preden zberejo pogum in zavijejo desno.

 

Je pa zanimivo, da so te ni?e projektiranje za zasilno ustavljanje enga kamiona, ki rabi nekaj metrov tudi potem da spelje ven. ?im bi dali pred steno po?evni odbojnik, ni?a ne bi ve? zadostila zahtevam za en kamion in tunelu pade ocena. Zato ?e ni teh ograj. In zaradi take birokracije imamo kup suicide to?k. Res pa se vseh ne da nikoli izklju?it. Audi je prnoru verjetn prek 150.... Kdor bo hotu, pa? bo. ?e ne drga? pok v cestninsko.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homofobija in nazadnja?tvo sta zmagala - sem res mislil, da smo pa le malo bolj tolerantna dru?ba in dokler bo cerkev imela tak vpliv bo pa? tako - ?koda, spet se je izkazalo, da la? in zavajanje ?edalje bolj postajajo vrline in ne obratno :(

 

Seveda. Iz zanesljivih virov ki po slu?beni dol?nosti gledajo kamere vem, da nekateri naredijo par krogov, preden zberejo pogum in zavijejo desno.

 

Je pa zanimivo, da so te ni?e projektiranje za zasilno ustavljanje enga kamiona, ki rabi nekaj metrov tudi potem da spelje ven. ?im bi dali pred steno po?evni odbojnik, ni?a ne bi ve? zadostila zahtevam za en kamion in tunelu pade ocena. Zato ?e ni teh ograj. In zaradi take birokracije imamo kup suicide to?k. Res pa se vseh ne da nikoli izklju?it. Audi je prnoru verjetn prek 150.... Kdor bo hotu, pa? bo. ?e ne drga? pok v cestninsko.

 

Zadnji del ni?e bi moral biti v osnovi narejen pod zelo blagim kotom in ne pravokotno na cesti??e.

 

Po drugi strani je pa v primeru delanja samomorov ?e vedno bolje, da obstajajo take to?ke kot je ta ni?a, kot pa da bi samomorilec isto naredil na navadni cesti v nasproti voze?e vozilo, kjer bi poleg sebe lahko ubil ?e nedol?nega udele?enca prometa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na uvozu na avtocesto pri letali??u Brnik so na podvozu sledi nesre?e - nekdo je takrat delal samomor, so ga videli o?ividci, da je ve?krat peljal mimo in zbiral pogum.

 

Mene bolj zanima slede?e, namre? odgovorni za varnost v cestnem prometu zelo radi mahajo okol s statisti?nimi podatki. V kateri predal?ek statistike vtaknejo samomore na cestah?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene bolj zanima slede?e, namre? odgovorni za varnost v cestnem prometu zelo radi mahajo okol s statisti?nimi podatki. V kateri predal?ek statistike vtaknejo samomore na cestah?

 

Zanesljivo ti lahko odgovorim na tole, da se tega v statistiki ne vodi kot se ne vodi nesre?e zaradi zdravstvenih te?av (infarkt, omedlevice, nenadna smrt, ipd) kot tudi ne zaradi utrujenosti (zaspal za volanom) ali uporabe telefonov, cigaret oziroma ?esa drugega,kar ne sodi da se po?ne med vo?njo.

 

Vse to se vtakne pod neprilagojena hitrost, napa?na smer in stran vo?nje, izsiljevanje prednosti ipd. Zato je statistika teh nesre? zelo nenatan?na in zavajujo?a - se pa nanjo obe?ajo razni kvazistrokovnjaki tipa ?lender, ki jih ne zanimajo dejanski vzroki ampak le koliko represivnih ukrepov bi ?e uvedli.

 

neprilagojena hitrost itak

 

mal si me prehitel :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Homofobija in nazadnja?tvo sta zmagala - sem res mislil, da smo pa le malo bolj tolerantna dru?ba in dokler bo cerkev imela tak vpliv bo pa? tako - ?koda, spet se je izkazalo, da la? in zavajanje ?edalje bolj postajajo vrline in ne obratno :(

?e ena zelo pomenljiva stvar. Ko je Janković znagal na volitvah, so vsi jan?isti za?eli zganjat srbofobijo (?eprav je jankovi?ev materin jezik sloven??ina) in trdili da se bomo morali sedaj v ?olah u?iti srbsko. Ko je sedaj patriarh srbske pravoslavne cerkve pou?eval Slovence kako morajo ?iveti po srbskih obi?ajih (?ovjek i ?ena, koja rađa) so bili vsi jan?isti?ni srbofobi tiho. Slednje me navaja k misli, da so ene navadne riti.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri nisem ?el na referendum, bi pa sicer verjetno obkro?il ZA! :blush:

 

zaradi takih dejanj je tudi padel, kljub temu da je bilo ve?ina ZA.....na referendum so ?li v glavnem po cerkvi spotoma, pa v LJ poleg volitev...

 

Jaz sem bil med samimi ?enicami v ?rnem....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to je res, tiste, katere so na?untali so ?li (pod muss), tisti ki pa so bili za so ostali doma! <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grozljivo je, da o takih stvareh odlo?ajo ljudje, ki tudi enega stavka zakonika niso prebrali, kaj da bi sploh vedeli zakaj gre.

 

Bi bilo pa zanimivo, kako bi zgledal referendum, kjer bi bilo vpra?anje ali ste za, da dr?ava financira verske skupnosti oziroma naj se financiranje verskih skupnosti izvaja s prispevki ?lanstva.

 

V teh ?asih, ko re?ejo vse povsod mislim, da bi bil najbolj legitimen referendum.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz bi ukinu referendume...

 

Jaz bi samo ?e enega rad - referendum ali ste ZA referendume ali NE...

 

Sicer pa bo sedaj mir, ker to je bila Jan?eva najljub?a taktika....Pahor pa zoki ne izkori??ata tega, ?e le ni treba, ampak se najdejo loleki ki zbrejo teh nekaj podpisov...mejo dvigniti na vsaj 50% prebivalstva !

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No 40.000 podpisov tud ni tako izi nabrat, ?e si seveda zbiral po?teno brez goljufanja. mislim, da je ta meja ustrezna ni pa ustrezno tisto, da lahko nekaj poslancev poda zahtevo za referendum, ker tole v trenutni situaciji pomeni, da bi lahko samo poslanci PS za vsak zakon, ki se ne strinjajo dajo zahtevo za referendum... ja kam pa pridemo, ?e bi se takole ?li.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No 40.000 podpisov tud ni tako izi nabrat, ?e si seveda zbiral po?teno brez goljufanja. mislim, da je ta meja ustrezna ni pa ustrezno tisto, da lahko nekaj poslancev poda zahtevo za referendum, ker tole v trenutni situaciji pomeni, da bi lahko samo poslanci PS za vsak zakon, ki se ne strinjajo dajo zahtevo za referendum... ja kam pa pridemo, ?e bi se takole ?li.

 

tam kjer smo....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Baje je pripravljen drugi paket 'ukrepov' - ni? ve? drugi otrok zastonj v vrtcu, dvig cen vinjete na 120.......

 

?iveli mi ljudje - in pa tisti ki so nasedli in ga volili.....rezat ?e, samo lepo prosim ne po navadnem ?loveku

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja logi?no, kje bo? rezal... pr tamalih najmanj pomembnih, ker od njih nima? ni? razen tega, da te ovce neumne volijo za oblast... pr velikih ribah je treba pazit, da se jim ne zameri? in tam bohnedej rezat.

 

Majer le tako naprej - samo potrjuje tisto kar vedno govorim o njem. Prozoren kot naj?istej?a ?ipa.

 

 

Sam pustit ga je treba se bo ?e sam zasral... problem, je da bo do takrat ?e tolk ?kode storjene.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja logi?no, kje bo? rezal... pr tamalih najmanj pomembnih, ker od njih nima? ni? razen tega, da te ovce neumne volijo za oblast... pr velikih ribah je treba pazit, da se jim ne zameri? in tam bohnedej rezat.

 

Majer le tako naprej - samo potrjuje tisto kar vedno govorim o njem. Prozoren kot naj?istej?a ?ipa.

Sam pustit ga je treba se bo ?e sam zasral... problem, je da bo do takrat ?e tolk ?kode storjene.

 

nope - ker zna z besedami bo rekel, da smo v recesiji, ker prej?nja vlada ni znala ?parat...stari triki.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.