Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

To kar se je v?eri dogajal na Adrii Airways je tudi ve? kot sme?no, ajooj! <_<:hudicek:

 

Klemen Bo?tjan?i? prihodnost Adrie vidi v prodaji dru?be

 

To pove vse.....jaz sem v letu 2011 dal za potovanja iz Benetk 12.000?, vklju?no z benzom, cestninam parkirnino....?e vzamem povpre?no 350? na let (kar je z Brnika utopija, saj so vse karte nad 500?) pridem samo z leti in parkirnino na 23.400?....

 

Naj se zamislijo malo, in sem le eden redkih, saj se eni in isti slovenci sre?avamo na parkingu, imamo ?e tii dogovor, kje kdo parkira :) + ju?ni avstrijci

 

Naj se zamislijo v smeri, kaj stranka dobi - se pravi storitve!!! Ni vse v denarju, bi bil pripravljen pla?ati ve?, ?e zato dobim direkten let, to?en let in garantiran let, preko Brnika in Adrije ve?inoma leti? samo preko staralliance hubov - frankfurt, minhen itd...ni ve? direktnih letov. AF pa je nabila ceno odkar adria ne leti ve? v Pariz. Je tudi stvar problema predragega aerodroma, zato vsi zbe?ijo, tu so bili finair, jal, easyjet, ryan, CSA, austrian, malev- vsi so u?li oziroma uhajajo

 

To je glaven razlog da se 2 uri vozim, potem pa letim kamor ho?em DIREKTNO in to?no. Avion je vedno 90% poln, ampak ker je to airbus ali boeing se ne gu?vam v malem canadairu....Da pa ?e pla?a? manj - zmaga.

 

torej - nove samostojne linije, prenova podobe adrije, ugodnosti za pogoste potnike (bodisi v obliki parkirnin, popustov, povezave v vzhodno evropo, kamor ne leti vsak - to je re?itev adrije.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce ne bi blo pristine, bi adria pomoje ze zdavni propadla :)

 

podpis.....to je po moje edina direktna linija, ki je polna - seveda na podlagi dogovora ekskluzivitete.......

Bil je tudi Istanbul samo jih je Turkish pojedel, Adrija za 2x ve?jo ceno letela ob 02:00 in nazaj ?la ob 05:00 turkish pa lepo v nedeljo 15:30

 

Sam sem pol prestopal v fakin Ankaro....middle of nowhere nekje na hribu :) Istanbul je cool - mogo?e eno najbolj?ih mest ever

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo Adria ima tele no?ne lete v Istanbul ?e vedno polne ?oferjev, in samo zarad tega pomoje ta linija ?e laufa....nas so vedno dali naprej v "biznis klas"...imajo pa oni neke ni?je cene, ker je avion vsak dan polno zaseden, je pa res ura leta bolana.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo Adria ima tele no?ne lete v Istanbul ?e vedno polne ?oferjev, in samo zarad tega pomoje ta linija ?e laufa....nas so vedno dali naprej v "biznis klas"...imajo pa oni neke ni?je cene, ker je avion vsak dan polno zaseden, je pa res ura leta bolana.

 

to je bilo - sedaj ni ve?......turkish pobral 4x ali 5x tedensko

 

Je pa to zanimiv let s postankom v zagrebu. Poleti? v zagrebu, se dvigne? komaj nad bogen?perk in spet pikira? dol

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej adria leti vsak dan v ist.

s to razliko, da je zdaj 1x dnevno...prej je blo 2x

(in to s soferji je blo smesen, ko so moji starsi se ziveli v ist., sem jih obiskal kar redno, tja grede prazen avion, nazaj grede pa polno)

skoda, ker so pr skenslali nocni let (oz zdaj je sam ob petkih)...tale ura 13.25 mi nikakor ne ustreza (ne mores nc narest v LJ, prides v PR v casu najvecjega prometa in rabis se uro, da prides v center....)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni se je zgodilo, da sem iz Frankfurta bil sam na malemu CRj200 - donald trump, jaz in 2 stevardesi :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker Adrijina letala ne smejo leteti, ?e dru?ba nima predsednika uprave, se je pojavila ?e ena te?ava. Zato je nato odstopil Mo?e, tako, da je nadzorni svet lahko ponovno imenoval za predsednika uprave Klemna Bo?tjan?i?a in prepre?il zaustavitev poletov. Letalo, ki bi moralo v ponedeljek zve?er z brni?kega letali??a poleteti v Carigrad, je tako eno uro ?akalo na dovoljenje za vzlet.

 

:mi pijemoo:

 

O?itno je tak ?lovek bolj pomemben od pilota, ki krmari.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

polna je 500? potem pa odvisno v katerem razredu si..........

 

Moji kolegi v Avstriji pla?ujejo okol 50?......

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moji kolegi v Avstriji pla?ujejo okol 50?......

 

moji kolegi v franciji tudi pol cene slovenije...

 

Cene v SLO so po moje ene najvi?jih v EU....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

500???? ?zmeden? Sej niso resni. In pr teh cenah je ?e problem dobit mesto v vrtcu? Res mo?no samo v sloveniji.

 

Kaj pa bo?? ?iht pustil? Matr.....

 

moji kolegi v franciji tudi pol cene slovenije...

 

Cene v SLO so po moje ene najvi?jih v EU....

 

Itak. Vse cene. Ker mamo itak najvi?je pla?e. Pa ?e zni?at jih je treba. Pa cene jasn d, zvi?at. a res neb pr?u nben k men po ene 50? za ?katlo patronov za po parlamentu? ?Astim.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa bo?? ?iht pustil? Matr.....

Itak. Vse cene. Ker mamo itak najvi?je pla?e. Pa ?e zni?at jih je treba. Pa cene jasn d, zvi?at. a res neb pr?u nben k men po ene 50? za ?katlo patronov za po parlamentu? ?Astim.

 

n.p. sj je ?e neki granitnih kock ostalo. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vam povem, da tako zategujemo pas, da bomo ?ez 3-4 leta na zeleni veji, druga ?vica, cedila se bosta med in mleko... Pla?e se nam bojo zvi?ale, cene bojo ni?e, ?iveli bomo v blaginji. :P

 

No upanje umre zadnje.

 

Ne bo? verjel ampak to?no tako se je govoril 1991 ko je Demos prevzel ablast :punk:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel ampak to?no tako se je govoril 1991 ko je Demos prevzel ablast :punk:

 

Ma to govorijo od kar vem zase... skos naj raja zateguje pas, da bo neko? lep?e ?ivela - in ta lep?i po 40 letih o?itno ?e ni pri?el in tudi ne bo - bogata?i so pa izredno zadovoljni s to reformo, njihov lep?i jutri se je ?e davno zgodil pa ?e bi jim razni ?u?tar?i?i in Majerji pomagali in tla?ili denar v ?e tako prepolne riti.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Merkite da kdo v tole kolono ne zaide;

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/zaprta...voz-urejen.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bo? verjel ampak to?no tako se je govoril 1991 ko je Demos prevzel ablast :punk:

 

Nop,tako so nam govorili ?e v 80 letih prej?njega stoletja pod komunizmom.Se pravi, da to ni ni? novega. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja js poznam primere, ko so ?enske ostale doma, ker se jim za minimalca ne spla?a delat pr teh cenah vrtcov.

Sploh ker ne dobijo pla?ane vo?nje in tko naprej.

 

jaz sem ?e zdavnaj zra?unal da je bolje da je moja doma

- ne treba vrtca

- ne treba dodatenga avta

- ne treba, ne treba...pride veliko ve? kot pla?a..

 

le leta ne te?ejo, sam hvala bogu ni taka da bi doma sedela.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem ?e zdavnaj zra?unal da je bolje da je moja doma

- ne treba vrtca

- ne treba dodatenga avta

- ne treba, ne treba...pride veliko ve? kot pla?a..

 

le leta ne te?ejo, sam hvala bogu ni taka da bi doma sedela.

 

Moji sestri pri ?tirih otrocih nekako pribli?no enako, je ?e iskala slu?bo ampak ?e ko sli?ijo 4 otroke, in potem je ?la ra?una da ?e dobi 600-700 eur da se ji skor ne spla?a. Sploh pa ko tamalih ni dopoldne mora tako ali tako kuhati in prati cele dopoldneve :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://24ur.com/novice/slovenija/tozilstvo...valu.html#video

 

No pa smo zveedeli - spri?evalo so Sim?i?u ponarejali strici iz ozadja, ker so ?e pred ?etrt stoletja vedeli preko koga bo treba Erjavca leta 2012 ru?it.

 

Upam, da bo enkrat kmalu Erjavc fasal enga tazga strica z veliko batino, ki ga bo posilil iz ozadja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

http://9gag.com/gag/3610153 evo a gremo tole spravt ?ez v ?imve?jem ?tevilu sej vrjetno nou n? iz tega mogo?e pa, vrjemte da ?e bo en dan obisk petrolov zelo mejhn se bodo pra?al kaj je blo, cene sicr noujo padle vrjetn se bodo pa pra?al kaj je in ?e bo vsake tok en tak dan,.... mogo?e bo kdaj kej bol?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja ?e kup? en dan prej al pa en dan kasnej nisi ni? naredil ane. mora? recimo spustit eno tankanje tako da se tolk manj vozi?.

 

To?no tako, v vsakem primeru je treba tankati prej ali slej. ?trafali bi jih le, ?e bi se res zelo malo furali, ali pa eno bencinsko ignorirali samo potem bi slu?ila druga.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.