Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

:ph34r::ph34r:

 

He he Bobi,ma se ve?,da sn se zezal. :D Je pa res,da ?e dolgo nisma kero skup rekla. :cheers:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e se policija po?asi le izvija iz prime?a politike in bo stopila na prste tistim, ki so prvenstveno odgovorni za povzro?anje nevarnosti v ?ntvi?kem predoru. Ni? ve? jih ne bodo ??itili razni aparti?ki tipa Rom?ek in sorodniki na visokih polo?ajih kot je ?erjav. ;)

 

http://24ur.com/novice/slovenija/kriminali...sebi-darsa.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da bodo.

 

Recimo Kitajci s temi zadnjimi aferami s strupi v mleku, kr?iteljem grozi smrtna kazen. S katero se skoraj strinjam, saj to smatram kot poskus mno?i?nega umora.

 

Pri nas pa bi se to kon?alo s pomankanjem dokazov, morebitnim "odstopom" odgovornih, ki bi se delali da so ?rtveno jagnje in bi ?e kako leto vlekli mastne od?kodnine. Potem pa hej juhej v nove "zmage".

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj se ?e vedno lahko to zgodi. Na poti do obsodbe je ?e veliko korakov, ko gre "lahko" kaj narobe. Dokler ne bo nekdo dejansko obsojen in pla?al/odsedel svoje kazni, ni vzroka za veselje.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dr?i, samo ?e zelo veliko je to, da so kon?no pokazali na tiste, ki so res odgovorni in da ne poslu?amo ve? vladnih puhlic, ko so vsi napadali zgolj in le SCT, "svojih" odgovornih pa se niso niti dotaknili. In vesoljna Slovenija je tulila z njimi v isti rog - bilo je tako hudo., da sem mislil, da bo drhal kar vislice postavla na pre?ercu in obesila Zidarja.

 

?alostno obna?anje s strani ljudi in dr?ave katero ?e vedno smatram, da je pravna in da so sodi??a tista, ki bodo dolo?il kdo je kriv in kdo ne, nikakor pa ne ulica oz politiki ?e manj pa ljudske mno?ice.

 

Jaz sem zadovoljen, ker se mi je kar malce odvalil kamen od srca saj sem ?e mo?no podvomil v pravno dr?avo in pravosodni sistem ter policijo.

 

p.s.: da ne bo kdo slu?ajno razumel, da branim Zidarja - ga ne, branim pravno ureditev in demokrati?na na?ela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej za take stvari ti ni treba v ameriko...v nemciji ni dosti boljs glede slovenije...

kar mi je pa nekak znano, ker v sloveniji so isti stereotipi o kosovu...

:hohoho: story of my life

najboljs, da grem zivet v karibih nekje...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa sej za take stvari ti ni treba v ameriko...v nemciji ni dosti boljs glede slovenije...

kar mi je pa nekak znano, ker v sloveniji so isti stereotipi o kosovu...

:hohoho: story of my life

najboljs, da grem zivet v karibih nekje...

 

To je splo?na "razgledanost".Tudi v karibih imajo najvejetneje kake stereotipe o sloveniji.

 

Mogo?e,da se zaradi imena imajo tle v Slo.vsi radi po doldgem in po?ez. B)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Labi pejt v gozd. Baje je znanstveno dokazano, da majo medvedi radi ćevape :D

 

 

Yap, imamo, imamo :jupiii::D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?koda samo da tile "Biseri" ne morejo ve? imeti Bu?mana za precednika, mamujimjebm lolekovsko! <_<:hohoho:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/ameriska-...-slovencev.html

 

P.S. Pa? najbolj zabit in nerazgledan narod na zemeljski obli! :whatever:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

?koda samo da tile "Biseri" ne morejo ve? imeti Bu?mana za precednika, mamujimjebm lolekovsko! <_<:hohoho:

 

http://24ur.com/novice/slovenija/ameriska-...-slovencev.html

 

P.S. Pa? najbolj zabit in nerazgledan narod na zemeljski obli! :whatever:

 

:P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da ni lepo grdo govorit o mrtvih ampak ?al za njega pa res ne najdem pozitivne besede.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/korosk...ni-nesreci.html

 

Tak?no sovra?tvo, do Slovencev in na?ega jezika, kot je sejal in prikazoval svojo ve?vrednost je na koncu rahlo ironi?no pla?al na cesti s slovenskim imenom. Kakr?en je bil v politiki je bil zgleda tudi v prometu in skupaj z alkoholom je bila mera polna.

 

Ker ni znal u?ivati v miru na zemlji bo pa? v miru pod zemljo. R.I.P in naj ti bo lahka slovenska zemlja.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz nobenmu ne prvo??em da gre u Krtovo de?elo, ampak ?e pa bi pa? mogu enga dolo?it, bi bil pa on poleg Busha v prvi ?tartni vrsti! <_<

 

P.S. Proti temu Adolfu, je celo na? Zmago pravi socialni delavec in dobrodelne?! :D:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vem da ni lepo grdo govorit o mrtvih ampak ?al za njega pa res ne najdem pozitivne besede.

 

http://24ur.com/novice/crna-kronika/korosk...ni-nesreci.html

 

Tak?no sovra?tvo, do Slovencev in na?ega jezika, kot je sejal in prikazoval svojo ve?vrednost je na koncu rahlo ironi?no pla?al na cesti s slovenskim imenom. Kakr?en je bil v politiki je bil zgleda tudi v prometu in skupaj z alkoholom je bila mera polna.

 

Ker ni znal u?ivati v miru na zemlji bo pa? v miru pod zemljo. R.I.P in naj ti bo lahka slovenska zemlja.

 

volkswagen phaeton? :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.