Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Premje se je dans na fertig razpistolu in to mi je vsec. Naj tudi on da svoja custva ven, matr vola! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

#Putin : to forgive the terrorists is ip to God but to send them to him is up to me

 

 

Francija in Rusija bosta kot ka?e sodelovala v koordiniranih napadih na IS... ameri ostajajo zunaj - po moje zdele mrzli?no tuhtajo kaj naj naredijo, ker kot ka?e Rusija in EU ?edalje bolj stojita skupaj, ameri pa ostajajo sami.

 

 

Zanimiva izjava nekega muslimana na visokem polo?aju: poraza IS ne bi smeli sprejeti, ker bo miselnost IS ostala - potrebno bo eliminirati 40-50k indoktrinirancev na tem podro?ju, da bi zagotovili mir.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nehejte mi polagat besede v usta samo zaradi tega ker sem mnenja da ni vsak musliman terorist in ker nisem mnenja da bo zaprtje mej (in s tem spet zatiranje osnovnih vrednot na katerih je bila EU zgrajena) re?ilo karkoli.

samo vzbudilo bo ve? sovra?tva in trenj, folk se bo pa ?e kr bombardiral.

 

nikjer ne pi?e da ne bo zaprtje mej aktiviralo ?e ve? ekstremistov ki so ?e v evropi (pa so druga, tretja generacija)...

 

problem si ful preve? enoplastno razlagate, preglobok je da bi si sploh lahko delal utvaro da bo zapiranje mej naredilo karkoli

 

Saj nih?e ne trdi da je vsak musliman terorist, je pa problem da je vsak samomorilski terorist musliman...

 

Kako naj zaupa? ljudem, ki ne cenijo niti lastnega ?ivljenja, da bodo cenili ?ivljenje nekoga drugega in ga tako z lahkoto vzamejo pa se pri tem sploh ne kesajo ampak jim je to klimaks navdu?enja. Problem je v tem, da ni nobenega ob?alovanja, ni?esar, da ve?inoma taki te gledajo v o?i in se ti smehljajo v naslednjem trenutku si opa?ejo eksploziv in posku?ajo uni?iti ?imve? ?ivljenj. To je ta strah, ki je ?al nerazdru?ljivo povezan z muslimani in sploh skrajnimi islamisti, saj nikoli ne ve? kdaj bo prijazen musliman ratel krvolo?ni morilec - kot da bi obstajal ON/OFF switch.

 

In najve? ?kode muslimanom povzro?ajo prav muslimani sami - in v sodobnem svetu se muslimanska vera pa? ravno zaradi takih ekstremistov povezuje z nasiljem, netoleranco, nedemokrati?nostjo in nespo?tovanjem ?lovekovih pravic. In izredno te?ka naloga ?aka vse muslimane s po?tenimi nameni, ki bi radi ?iveli v so?itju z drugimi, da spremenijo tako mi?ljenje v svetu. Ampak ostali ne bodo re?ili tega problema, ker re?ijo ga lahko samo in le muslimani sami.

 

Sicer sem to ?e napisal pa bom ?e enkrat - glavna naloga muslimanskih dr?av bi moralo biti popolno distanciranje od kakr?nihkoli teroristi?nih, jihadisti?nih, vahabitskih, salafisti?nih te?enj in strogo obsojati ter se boriti proti kakr?nim koli teroristi?nim dejanjem. S tem bi se islam in posledi?no muslimani opral in pretrgal vez, ki jo danes ima s terorizmom. Terorizem in vsi skrajne?i pa bi s tem izgubili podporo in naklonjenost in ?e tega nima? tudi sami ne bodo dolgo obstajali.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e vedno trdim, da za vsem stojijo Banke. Zakuhale so ?e 2 svetovni vojni, delajo tudi na tretji. Seveda to ni teta za ?alterjem, jepa vsekakor interes kapitala. vpra?anje pa je ?igavega. Ampak to se da z lahkjoto ugotoviti, le interesa ni. Kaka religija. to je samo izgovor. Vsaka religija sama zase je verjetno ok in z njo ni ni? narobe. Narobe je ko se jo za?ne zlorabljat kar se trenutno dela ? ?esto pri 253 km/h

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj nih?e ne trdi da je vsak musliman terorist, je pa problem da je vsak samomorilski terorist musliman...

 

Kako naj zaupa? ljudem, ki ne cenijo niti lastnega ?ivljenja, da bodo cenili ?ivljenje nekoga drugega in ga tako z lahkoto vzamejo pa se pri tem sploh ne kesajo ampak jim je to klimaks navdu?enja. Problem je v tem, da ni nobenega ob?alovanja, ni?esar, da ve?inoma taki te gledajo v o?i in se ti smehljajo v naslednjem trenutku si opa?ejo eksploziv in posku?ajo uni?iti ?imve? ?ivljenj. To je ta strah, ki je ?al nerazdru?ljivo povezan z muslimani in sploh skrajnimi islamisti, saj nikoli ne ve? kdaj bo prijazen musliman ratel krvolo?ni morilec - kot da bi obstajal ON/OFF switch.

 

In najve? ?kode muslimanom povzro?ajo prav muslimani sami - in v sodobnem svetu se muslimanska vera pa? ravno zaradi takih ekstremistov povezuje z nasiljem, netoleranco, nedemokrati?nostjo in nespo?tovanjem ?lovekovih pravic. In izredno te?ka naloga ?aka vse muslimane s po?tenimi nameni, ki bi radi ?iveli v so?itju z drugimi, da spremenijo tako mi?ljenje v svetu. Ampak ostali ne bodo re?ili tega problema, ker re?ijo ga lahko samo in le muslimani sami.

 

Sicer sem to ?e napisal pa bom ?e enkrat - glavna naloga muslimanskih dr?av bi moralo biti popolno distanciranje od kakr?nihkoli teroristi?nih, jihadisti?nih, vahabitskih, salafisti?nih te?enj in strogo obsojati ter se boriti proti kakr?nim koli teroristi?nim dejanjem. S tem bi se islam in posledi?no muslimani opral in pretrgal vez, ki jo danes ima s terorizmom. Terorizem in vsi skrajne?i pa bi s tem izgubili podporo in naklonjenost in ?e tega nima? tudi sami ne bodo dolgo obstajali.

 

 

Problem ni, da je vsak terorist musliman, ampak da vsak o teh teroristov (so ?e kak?ni drugi kje...) samo vpije in trdi, da je musliman. Tem kretenom je tako uspelo razpihat in iztrgat iz Korana tisti citat o ?irjenju vere z ognjem in me?em, da je folk to vzel za ?isto resnico, ?eprav to sploh ni res! 

Vsak je lahko v vsakem trenutku pripadnik neke druge vere. Jaz sem lahko recimo sedajle budist in se vpi?em na jogo, oble?em tisto njihovo meni?ko obleko in hodim po Ljubljani, vpijem "hare kri?na"... Lahko si nari?em piko na obraz in bom hindujec, ali pa grem k ma?i v najbli?jo cerkev in sem katolik.   

Biti pripadnik neke vere je intimna stvar vsakega posameznika, ki je ne more? preverit s skenerjem, DNK-jem, uradnim registrom in drugimi oprijemljivimi metodami, zato pa je religija tako prikladna za manipuliranje, kar oni s pridom izkori??ajo. Te budale nimajo veze z islamom kot religijo, ampak to izkori??ajo in prej kot bomo vsi to dojeli, prej bo bolje. ?e ne bomo, bodo dosegli svoj namen in zasejali sovra?tvo, da se bodo med samo za?eli klat ?e PRAVI muslimani in PRAVI kristjani samo zato, ker so eni kristjani in drugi muslimani, sicer so pa vsi ?ist fajn ljudje. To ta golazen IS-ovska ho?e in folku enostavno ne potegne, da jim tega ne smemo dat!!! Da pa jim ne bomo dali tega, se je treba kontrolirat in ne ?irit okol sovra?tva, ki temelji zgolj na tem, za katerega vernika se nekdo razgla?a. 

Va?no je samo to, kaj nekdo misli in dela, pa ?e je levi, desni, ?rn, bel, musliman, kristjan, budist, gej, lezbijka itd. Vse ostalo je popolnoma brez zveze in je rezultat predsodkov. Glejte na te idiote kot na kriminalce, saj niso ni? drugega kot to. Vsa ta fasada z islamom je pa neumnost... 

Saj mogo?e niste pozabili IRE, ETE, ku-klux klana in podobnih organizacij, ki so bazirale na kr??anstvu, pa so v ?asu svojega delovanja tudi pobile precej ljudi (pa prosim, ne mi sedaj it v neke ?tevilke pobitih, ker to ni bistveno). Bistveno je, da so tudi kr??anstvo izkori??ali (in ga ?e) za iz?ivljanje nad drugimi.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz ?e vedno trdim, da za vsem stojijo Banke. Zakuhale so ?e 2 svetovni vojni, delajo tudi na tretji. Seveda to ni teta za ?alterjem, jepa vsekakor interes kapitala. vpra?anje pa je ?igavega. Ampak to se da z lahkjoto ugotoviti, le interesa ni. Kaka religija. to je samo izgovor. Vsaka religija sama zase je verjetno ok in z njo ni ni? narobe. Narobe je ko se jo za?ne zlorabljat kar se trenutno dela ? ?esto pri 253 km/h

 

Bravo, to je to. Se podpi?em...

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha. Rad bi videl "brata" Hrvata kako bo reagiral ko bo dobil cug vrnjencev. Stavimo da bodo kon?ali pri nas? :)

Hahahhaha

 

http://www.zurnal24.si/slovenija-bo-zacela-vracati-ekonomske-migrante-clanek-260207

 

aha. Rad bi videl "brata" Hrvata kako bo reagiral ko bo dobil cug vrnjencev. Stavimo da bodo kon?ali pri nas? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A vam zastavim uganko? Katera sosednja drzava je v taksnem ali drugacnem konfliktu z vsemi svojimi sosedami? Npr prerekanje glede mejne crte, itd. Na voljo imate zgolj 1 poskus :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo, o tem sem govoril (spodnji link). Se mi zdi, da Toyote na sliki niso neke stare kante, a ne...

Biznis je biznis, ni kaj... Svet pa razpreda o nekih ideolo?kih in religioznih ozadjih. Teli bi verjeli ?e v kaj drugega kot v Alaha, ?e bi imeli kaj od tega.

 

http://www.delo.si/svet/globalno/koncern-islamska-drzava.html

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mi bi pa rekli dobrodo?li Avstrijskim?

Oprosti ampak to niso ne na?i in ne avstrijski in ne hrva?ki... vsi teli so od Merklce, ker jih je ona vabila k seb in to?no tja ho?ejo it. Kar je skuhala naj zdejle poje in to ji bo treba jasno in glasno povedat - verjetno ne cmerar ampak pa? nekdo drug.

A vam zastavim uganko? Katera sosednja drzava je v taksnem ali drugacnem konfliktu z vsemi svojimi sosedami? Npr prerekanje glede mejne crte, itd. Na voljo imate zgolj 1 poskus :)

'rvatcka

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem ni, da je vsak terorist musliman, ampak da vsak o teh teroristov (so ?e kak?ni drugi kje...) samo vpije in trdi, da je musliman. Tem kretenom je tako uspelo razpihat in iztrgat iz Korana tisti citat o ?irjenju vere z ognjem in me?em, da je folk to vzel za ?isto resnico, ?eprav to sploh ni res! 

Vsak je lahko v vsakem trenutku pripadnik neke druge vere. Jaz sem lahko recimo sedajle budist in se vpi?em na jogo, oble?em tisto njihovo meni?ko obleko in hodim po Ljubljani, vpijem "hare kri?na"... Lahko si nari?em piko na obraz in bom hindujec, ali pa grem k ma?i v najbli?jo cerkev in sem katolik.   

Biti pripadnik neke vere je intimna stvar vsakega posameznika, ki je ne more? preverit s skenerjem, DNK-jem, uradnim registrom in drugimi oprijemljivimi metodami, zato pa je religija tako prikladna za manipuliranje, kar oni s pridom izkori??ajo. Te budale nimajo veze z islamom kot religijo, ampak to izkori??ajo in prej kot bomo vsi to dojeli, prej bo bolje. ?e ne bomo, bodo dosegli svoj namen in zasejali sovra?tvo, da se bodo med samo za?eli klat ?e PRAVI muslimani in PRAVI kristjani samo zato, ker so eni kristjani in drugi muslimani, sicer so pa vsi ?ist fajn ljudje. To ta golazen IS-ovska ho?e in folku enostavno ne potegne, da jim tega ne smemo dat!!! Da pa jim ne bomo dali tega, se je treba kontrolirat in ne ?irit okol sovra?tva, ki temelji zgolj na tem, za katerega vernika se nekdo razgla?a. 

Va?no je samo to, kaj nekdo misli in dela, pa ?e je levi, desni, ?rn, bel, musliman, kristjan, budist, gej, lezbijka itd. Vse ostalo je popolnoma brez zveze in je rezultat predsodkov. Glejte na te idiote kot na kriminalce, saj niso ni? drugega kot to. Vsa ta fasada z islamom je pa neumnost... 

Saj mogo?e niste pozabili IRE, ETE, ku-klux klana in podobnih organizacij, ki so bazirale na kr??anstvu, pa so v ?asu svojega delovanja tudi pobile precej ljudi (pa prosim, ne mi sedaj it v neke ?tevilke pobitih, ker to ni bistveno). Bistveno je, da so tudi kr??anstvo izkori??ali (in ga ?e) za iz?ivljanje nad drugimi.

 

Malo me mede? - torej pravi?, da niso muslimani ampak so se teli teroristi preoblekli v muslimane in nadeli arabska imena? Se pravi, da so lahko to samo proble?eni harekri?novci ali pa jehovci?

 

Tole bo? bolj te?ko prodal, ker tele fanatike vodijo temeljna prepri?anja islama, korana in se usmerjajo tako kot jih dolo?eni verski voditelji ?elijo usmeriti - derejo se nekaj o velikosti Alaha, upodabljanje Mohameda smatrajo kot najhuj?i sovra?ni govor - verjamejo v posmrtno ?ivljenje. Ma ne vem - sej mi lahko re?e? da sem neumen ampak to so vse znaki indoktrinacije na osnovi verskih prepri?anj.

 

Ker si ravno hotel opravi?evati islamski terorizem z na?tevanjem kr??anskih teroristi?nih skupin bi vseeno bilo mogo?e dobro, da ?e pogleda? za kaj se borijo posamezne skupine in kaj je njihovo vodilo. Upam, da ne rabim razlagat, kaj IRA kot radikalni del Sinn Feina ho?e, kaj ?eli ETA, ali pa neko? rde?e brigade, pa Bader-Mainhof (ne vem, ?e sem prav napisal). Edino KKK je ?e najbli?ji versko usmerjena teroristi?na organizacija vsaj na za?etku, ?eprav ni ?lo za medverski teror ampak za rasisti?ne vzgibe proti temnopoltim.

 

Kaj pa so ISIS, nigerijski Boko Haram, palestinski Hamas, libanonski Hezbolah, Al Kaida, Talibani - vse te skupine imajo temelj svojega delovanja na verski osnovi in ni va?no ali so suniti ali ?iiti. Njihovo delovanje in osnova je Koran in najbolj radikalno ?irijatsko pravo - ves ?as so v sveti vojni jihada oziroma poti jihada proti vsem nemuslimanom. ?e to niso doktrine verskega fanatizma pol res ne vem kaj so. Kdo je zdaj pravi in kdo nepravi musliman ni stvar debate saj vsak od teh zase misli, da je edini pravi musliman in poklican, da je varuh Islama.

 

Sicer pa tudi teli dogodki dovolj zgovorno povedo, da tudi sami muslimani niso varni pred ekstremisti:

http://www.24ur.com/novice/svet/vse-kaze-da-je-imel-strelec-v-sarajevu-islamisticni-motiv-a-oblasti-tega-se-niso-potrdile.html

 

http://www.24ur.com/novice/svet/islamski-skrajnezi-v-bosni-in-hercegovini.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je*o ma*er mu v?eraj spet skor TV ?ez balkon vrgu k sm poslu?al notranjega ministra "bratske" republike. Oni ne bodo jemali beguncev ker to ni vnaprej dogovorjeno. A pi*ka ti matrna hrva?ka da pa ti vsak dan vozi? k nam cele nenajavljene cuge je pa ok? Ej ?eb biu bliz tazga k tkole na odprto la?e ne vem al bi vzel dvocevko pa zadevo permanentno re?il v va?o korist in svojo ?kodo, al bi mu pa vsaj nos zlomil. Prekleta p*z*a hinavska. 

 

Matr kako je lahk en k tok la?e ?e pla?an za to . K sem bil mulc ?e sem se zlagal mej fotr nagonu da sem vse zvezde vidu. ?e danes sem posledi?no vsaj ve?ino ?asa resnicoljuben. Kot vidim so me za dana?nje ?ase ?ist narobe vzgajal. mr?

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Malo me mede? - torej pravi?, da niso muslimani ampak so se teli teroristi preoblekli v muslimane in nadeli arabska imena? Se pravi, da so lahko to samo proble?eni harekri?novci ali pa jehovci?

 

Tole bo? bolj te?ko prodal, ker tele fanatike vodijo temeljna prepri?anja islama, korana in se usmerjajo tako kot jih dolo?eni verski voditelji ?elijo usmeriti - derejo se nekaj o velikosti Alaha, upodabljanje Mohameda smatrajo kot najhuj?i sovra?ni govor - verjamejo v posmrtno ?ivljenje. Ma ne vem - sej mi lahko re?e? da sem neumen ampak to so vse znaki indoktrinacije na osnovi verskih prepri?anj.

 

Ker si ravno hotel opravi?evati islamski terorizem z na?tevanjem kr??anskih teroristi?nih skupin bi vseeno bilo mogo?e dobro, da ?e pogleda? za kaj se borijo posamezne skupine in kaj je njihovo vodilo. Upam, da ne rabim razlagat, kaj IRA kot radikalni del Sinn Feina ho?e, kaj ?eli ETA, ali pa neko? rde?e brigade, pa Bader-Mainhof (ne vem, ?e sem prav napisal). Edino KKK je ?e najbli?ji versko usmerjena teroristi?na organizacija vsaj na za?etku, ?eprav ni ?lo za medverski teror ampak za rasisti?ne vzgibe proti temnopoltim.

 

Kaj pa so ISIS, nigerijski Boko Haram, palestinski Hamas, libanonski Hezbolah, Al Kaida, Talibani - vse te skupine imajo temelj svojega delovanja na verski osnovi in ni va?no ali so suniti ali ?iiti. Njihovo delovanje in osnova je Koran in najbolj radikalno ?irijatsko pravo - ves ?as so v sveti vojni jihada oziroma poti jihada proti vsem nemuslimanom. ?e to niso doktrine verskega fanatizma pol res ne vem kaj so. Kdo je zdaj pravi in kdo nepravi musliman ni stvar debate saj vsak od teh zase misli, da je edini pravi musliman in poklican, da je varuh Islama.

 

Sicer pa tudi teli dogodki dovolj zgovorno povedo, da tudi sami muslimani niso varni pred ekstremisti:

http://www.24ur.com/novice/svet/vse-kaze-da-je-imel-strelec-v-sarajevu-islamisticni-motiv-a-oblasti-tega-se-niso-potrdile.html

 

http://www.24ur.com/novice/svet/islamski-skrajnezi-v-bosni-in-hercegovini.html

 

Islam, kr??anstvo ali katerakoli druga religija ne daje podlage za pobijanje nedol?nih in to je to, pa kakorkoli obra?a?. Tak?no podlago so si z zlorabo religije ustvarili eni in drugi ekstremisti, ker jim to ustreza za doseganje njihovih ciljev. To zame pa? niso muslimani ali kak?ni druga?ni verniki, ampak kriminalci in zlo?inci. O razlogih, zakaj je do tega pri?lo, nisi povedal kaj dosti, pa so zelo pomembni. Treba jih bo najprej priznat, da se bomo lahko naprej borili proti stanju, ki je trenutno. Razloge je povzro?ila Zahodna Evropa, ZDA in verjetno ?e kdo drug zaradi lastnih kapitalskih interesov.

Razlikovanje med teroristi?nimi skupinami ("bolj?e in slab?e") glede na njihove cilje je precej zoprna stvar. IRA je temeljila na katoli?tvu (nasprotna stran na Severnem Irskem je temeljila na protestantizmu) in to je bil tam osnovni problem poleg tega, ali bo Severna Irska ostala del Zdru?enega kraljestva ali ne. ?e namiguje?, da je osamosvojitev (odcepitev) Severne Irske (IRA) in Baskije (ETA) kaj bolj plemenit razlog za pobijanje ljudi kot pa Koran in da so zaradi tega pripadniki Ire in Ete "bolj?i" teroristi kot ISIS, pa? tako misli?. Vsi so molili, preden so ?li v akcijo, imeli na sebi kri?e in ro?ne vence in verjemi, da so vse skupaj po?eli vsaj malo tudi za svojega Boga in ?irjenje svoje vere (sploh na Severnem Irskem). Pomisli, da si tudi Hezbolah (mogo?e celo upravi?eno?) ?eli samostojno palestinsko dr?avo in ima torej podobne cilje, pa je zate isti kot ISIS. Konec koncev je pa tako, da tudi ISIS in Boko Haram ho?eta imeti svojo dr?avo (kalifat oziroma pol Nigerije), torej tudi ta svojat ni tako slaba. Jaz se s takim relativizmom ne strinjam. Ubit ?lovek je ubit ?lovek, bomba je bomba - ne eno in ne drugo zame ni sprejemljivo ne glede na razlog, ki ga je kdo za tak?no dejanje imel. (Plemeniti) cilji lahko opravi?ujejo tudi kak?no sredstvo, ampak mrtvih ljudi pa pa? ne.  

Da sem pa hotel "opravi?evati (prosim???!!!) islamski terorizem z na?tevanjem kr??anskih teroristi?nih skupin", je pa precej nekorektno od tebe. Nikogar ne opravi?ujem in mislim da je to iz mojih postov ve? kot jasno, povem pa samo to, da se je religijo (ne samo islam) zlorabljalo, ker je za to zelo prikladna. To je pa tudi vse.    

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Islam, kr??anstvo ali katerakoli druga religija ne daje podlage za pobijanje nedol?nih in to je to, pa kakorkoli obra?a?. 

 

Bo? rekel, da nisi nikjer zasledil citatov iz Korana kjer pi?e to?no to? Ti bom pomagal (prvi link v googlu pod iskanjem "quran about unbelievers" ): http://www.thereligionofpeace.com/quran/023-violence.htm

 

Da se razumemo, ne bom ?el zdaj vse muslimane v moji okolici terorizirati zaradi tega. Ampak ?al zaradi takih zadev v njihovi sveti knjigi se dogaja sranje. Sicer imajo tudi judi in kristjani (pa mogo?e ?e kaka manj?a vera) isto izhodi??e (Abrahamska religija) ampak jo druga?e sprejemajo. In ja, v stari zavezi je dosti nasilja ampak vsaj pri kristjanih (kolikor me spomin iz ?asov verouka ne vara) se od stare zaveze u?i le nastanek sveta, Noeta, Mojzesa, 10 bo?jih zapovedi in to je to. Bolj pomembna je Nova zaveza, ki je takoreko? hipijevstvo. ?e te kdo udari nastavi drugo lice itd... Tudi nikjer nisem zasledil, da bi kaka sekta u?ila, da je treba nekristjane pobijati ker je bog tudi za?gal Sodomo in Gomoro in se iz?ivljali v njihovem imenu.

 

Po drugi strani, zaradi religije miru je pa ?e dolgo ?asa kar nekaj sranja po svetu. Zanimivo ane?  :blink: 

 

EDIT: ?e en zanimiv link. Biv?a muslimanka, ki je prebrala cel Koran in si verjetno rekla "fuck this shit!". Samo na hitrco sem prebral par zadev in sem se ?e zamislil. Saj bi napisal, da je pisatelj teh verzov bil (cenzura) ampak se bojim, da bodo muslimani u?aljeni in se drli "death to infidel!""

https://kafirgirl.wordpress.com/archive/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pojdimo ?e enkrat po alinejah:

- Sirija je do pred nekaj let razmeroma normalna dr?ava s precej nafte, ki jo s pridom ?rpajo tuje korporacije (celo hrva?ka INA, ha, ha...); na oblasti je diktator Asad, ki ni zgled spo?tovanja ?lovekovih pravic in njegova tajna slu?ba je cel hudi?, ampak o kak?nem ISIS-u ni duha ne sluha, stavbe stojijo, ljudje pa tudi ne be?ijo v milijonih iz dr?ave;

- potem se za?ne "arabska pomlad" (tudi drugje v bli?nji okolici), ker nekomu (npr. CIA & Co.) Asad enostavno ne sede ve? in bi rad imel kaj (ve?) ali kaj drugega, ali kako druga?e;

- ta "nekdo" za?ne ??uvati razne sunitske skupine, ki jih je Asad stiskal, naj ga vr?ejo; obljubijo jim prevzem oblasti, pa kak?en % od trgovine z nafto itd. - seveda pa bo treba delati tako, kot bo ta "nekdo" rekel;

- ??uvanje preide v oboro?evanje in urjenje, izbruhne dr?avljanska vojna;

- suniti imajo sedaj oro?je in se znajo streljat, pa si re?ejo: "Zakaj hudi?a bi bili pa mi ?e ene marionete, bodimo samostojni, bogati in po?nimo, kar ?elimo... Zahodnjaki (ki so, kako prikladno, ?e Kristjani povrhu vsega...) nas ne bodo jeb..., ampak bomo sedaj malo mi njih, ker so ve? desetletij v glavnem k nam samo hodili iskat, pla?ali pa bolj malo oziroma zgolj nekaterim;

- prilo?nost zavoha razna voja?ka drhal, ki je ostala od Gadafija, Mubaraka, Huseina itd., pa mladi arabskih korenin iz francoskih in belgijskih getov, pa ?e razni "avtohtoni muslimanski mladci" (a ne, Boss...) po imenu John, George, Michael (ne Mohamed, Ismail...) iz ZDA in Zahodne Evrope, ki jim je dosadilo sedenje pred TV-jem in Playstationom in bi se radi ?e v realnosti malo streljali;

- v Siriji je dr?avljanska vojna in anarhija, kontrole ni; vsak po?ne, kar ho?e;

- Zahod (in ?e kdo drug) za?ne metati bombe in dr?ava je v dokon?nem razsulu, pribli?no 1/3 ozemlja kontrolira ISIS, od katerega mnogi kupujejo nafto 50% ceneje in jim lepo prodajajo vse, kar rabijo.

(Podobnost s kak?no dr?avo iz bli?nje ali daljnje okolice ni naklju?na)

 

In po vsem tem kratkem pregledu za vse krivi? (Symon) eno versko knjigo? Bravo, ?estitam.

Ima? pa prav, ko trdi?, da kristjani raznih biblijskih citatov, ki nakazujejo na nasilje, ne jemljejo tako, da bi pobijali druge. Trenutno morebiti res ne, se je pa to dogajalo in se bo, v kolikor bomo aktualno teroristi?no sranje gledali skozi versko perspektivo. Brez skrbi, da se bodo hitro na?li skrajni desni?arji, ki bodo s kri?i na sebi in z Biblijo v roki po?igali priseljenske domove (ne zveni tako nemogo?e, kajne...). Pa jih ne bom imel nikoli za kristjane - me lahko prime? za besedo.

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj tega se dejansko utegne uresni?it, npr. da Srbija osvoji bronast na naslednjem EP-ju :)

 

http://svet24.si/clanek/zanimivosti/verjamem/55ce36550cbbc/bosna-in-hercegovina-bo-razpadla

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Carr - no?e? razumeti, kaj se dogaja oziroma ne ve? kaj se dogaja... al pa si zavestno zakriva? o?i pred tem kaj po?nejo nekateri pripadniki tebi bli?je kulture. ?e ti je nerodno te razumem, ?e pa jih jemle? v za??ito samo zato, ker so muslimani potem mi je vse jasno.

 

Sej ne rabi? meni verjet kaj pi?em - preberi si ?i?ka in njegova razmi?ljanja o trenutni situaciji. Koristno branje, ker v svetu ga priznavajo kot enega najve?jih filozofov dana?njega ?asa. Povedal je marsikaj - tudi marsikatero mra?no stvar recimo o Palestincih pa ?e o komu. Resnice ki se namensko skrivajo, da bi se vzpodbujalo neko la?no so?utje.

 

Ker nisi razumel kaj sem napisal glede teroristi?nih organizacij, dejmo ?e enkrat bolj po doma?e in enostavno, da bo ja razumljivo. Ira, Eta in podobni so delovali na podro?ju, kjer so posku?ali dose?i tisto kar jim je bil cilj in ?elja precej?njega dela prebivalstva - najve?krat samostojnost. Ja IRA je napadala britansko oblast ampak ni pa ?la v Nem?ijo ali pa Francijo al pa v Saudsko arabijo in posku?ala pobiti ?im ve? nedol?nih .ETA podobno. Kaj pa ISIS, Al Kaida - napadli bodo vsakega in kjerkoli samo zato, ker je recimo druga?ne vere ali pa celo ateist ali pa homoseksualec ali pa ?enska (poglej koliko je posilstev evropejk na obmo?jih, kjer je ogromno muslimanov).

 

?e ?e vedno ne razume? mogo?e takole - dokler sosed ??ije po tleh v svojem stanovanju me pa? ne sme motiti ker je to njegov problem, a ko pa pride scat v moje stanovanje ga pa pa? ne bom v miru gledal. In to?no to se zdaj dogaja pa ?eprav imajo nekateri interese, da se to zakrije ali vsaj marginalizira.

 

Te bom pa nekaj drugega vpra?al - sicer je trenutno ?e zelo hipoteti?no vpra?anje in upam, da nikoli ne bo realno vpra?anje. Kaj ?e bo pri?lo v Evropi do dejanskega oboro?enega spopada med razli?nima kulturama. Katero stran bo? izbral? Jaz to?no vem katero, kaj pa ti? Bo? stopil skupaj v obrambo evrope pred islamskim fundamentalizmom ali se bo? pridru?il poti jihada in postal mud?ahedin v sveti vojni obglavljanja druga?e misle?ih na poti islamizacije Evrope. Razmisli in bodi po?ten do sebe - kako se bo? odlo?il.

 

?eprav trdi?, da so to le posamezni kriminalci - kaj pa je vse tole

http://www.breitbart.com/london/2015/11/11/watch-anti-migrant-video-going-viral-across-europe/

 

mainstream mediji take posnetke namensko skrivajo, ker ?e bi to objavljali bi danes verjetno ?e vsa Evropa krvavela...

 

Sicer pa imamo tudi pri nas nekatere premaknjence

post-133-0-28433400-1448058123.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa pojdimo ?e enkrat po alinejah:

- Sirija je do pred nekaj let razmeroma normalna dr?ava s precej nafte, ki jo s pridom ?rpajo tuje korporacije (celo hrva?ka INA, ha, ha...); na oblasti je diktator Asad, ki ni zgled spo?tovanja ?lovekovih pravic in njegova tajna slu?ba je cel hudi?, ampak o kak?nem ISIS-u ni duha ne sluha, stavbe stojijo, ljudje pa tudi ne be?ijo v milijonih iz dr?ave;

- potem se za?ne "arabska pomlad" (tudi drugje v bli?nji okolici), ker nekomu (npr. CIA & Co.) Asad enostavno ne sede ve? in bi rad imel kaj (ve?) ali kaj drugega, ali kako druga?e;

- ta "nekdo" za?ne ??uvati razne sunitske skupine, ki jih je Asad stiskal, naj ga vr?ejo; obljubijo jim prevzem oblasti, pa kak?en % od trgovine z nafto itd. - seveda pa bo treba delati tako, kot bo ta "nekdo" rekel;

- ??uvanje preide v oboro?evanje in urjenje, izbruhne dr?avljanska vojna;

- suniti imajo sedaj oro?je in se znajo streljat, pa si re?ejo: "Zakaj hudi?a bi bili pa mi ?e ene marionete, bodimo samostojni, bogati in po?nimo, kar ?elimo... Zahodnjaki (ki so, kako prikladno, ?e Kristjani povrhu vsega...) nas ne bodo jeb..., ampak bomo sedaj malo mi njih, ker so ve? desetletij v glavnem k nam samo hodili iskat, pla?ali pa bolj malo oziroma zgolj nekaterim;

- prilo?nost zavoha razna voja?ka drhal, ki je ostala od Gadafija, Mubaraka, Huseina itd., pa mladi arabskih korenin iz francoskih in belgijskih getov, pa ?e razni "avtohtoni muslimanski mladci" (a ne, Boss...) po imenu John, George, Michael (ne Mohamed, Ismail...) iz ZDA in Zahodne Evrope, ki jim je dosadilo sedenje pred TV-jem in Playstationom in bi se radi ?e v realnosti malo streljali;

- v Siriji je dr?avljanska vojna in anarhija, kontrole ni; vsak po?ne, kar ho?e;

- Zahod (in ?e kdo drug) za?ne metati bombe in dr?ava je v dokon?nem razsulu, pribli?no 1/3 ozemlja kontrolira ISIS, od katerega mnogi kupujejo nafto 50% ceneje in jim lepo prodajajo vse, kar rabijo.

(Podobnost s kak?no dr?avo iz bli?nje ali daljnje okolice ni naklju?na)

 

In po vsem tem kratkem pregledu za vse krivi? (Symon) eno versko knjigo? Bravo, ?estitam.

Ima? pa prav, ko trdi?, da kristjani raznih biblijskih citatov, ki nakazujejo na nasilje, ne jemljejo tako, da bi pobijali druge. Trenutno morebiti res ne, se je pa to dogajalo in se bo, v kolikor bomo aktualno teroristi?no sranje gledali skozi versko perspektivo. Brez skrbi, da se bodo hitro na?li skrajni desni?arji, ki bodo s kri?i na sebi in z Biblijo v roki po?igali priseljenske domove (ne zveni tako nemogo?e, kajne...). Pa jih ne bom imel nikoli za kristjane - me lahko prime? za besedo.

 

Ne bit zdaj u?aljen kar bom napisal, ker to ne letina vse muslimane ampak resnica je pa? tak?na - Asad, Gadafi , Mubarak, Sadam pa ?e kdo so diktatorji in samodr?ci, ki pa so to morali biti, da so dr?ali drhal na vajetih. Takoj, ko jih ni zavlada anarhija in terror. Uva?anje demokracije v dr?ave, kjer folk ni na nivoju (ali izobrazbeno ali versko ali ideolo?ko) je obsojeno na propad in kaos. Pa? ne gre, ker niso zreli za demokracijo.

 

Za arabsko pomlad je res kriva amerika ampak predvsem zaradi tega, ker imajo te?ave zaradi nestabilnosti dolarja, ki ga nad vodo dr?i prakti?no le to, da je valuta v kateri se obra?unava nafta - t.i petrodolar. Vsi teli vklju?no z Iranom so ?eleli vezat ceno nafte na Evro ali pa na neko skupno svojo valuto. ?e bi se to zgodilo bi amerika bankrotirala takoj. Ni ?lo za direktne ?elje po dobi?kih ampak za pre?ivetje dolaraj - seveda to ne opravi?uje dejstva, da so se vme?ali ampak to bi lahko pri?akovali, ker amerika jih pa? ne bo gledala, da jo zjebejo kot gleda recimo Evropa. Zato so padli samodr?ci, njihove dr?ave pa je zajel kaos.

 

Asad se sicer ?e dr?i ampak edino Rusija ve zakaj se "mora" obdr?at vsaj toliko ?asa, da se obra?una z ISIS.

 

ISIS-u so se res pridru?ili tudi nekateri nemuslimani tipa John, George ipd ampak teh je izredno malo v procentu muslimanov, ki so ?li iz Evrope k ISIS. Zakaj gre nemusliman k ISIS? Temu se re?e mladostni?ko uporni?tvo, mladci v iskanju samega sebe ne marajo omejitev civilizirane dru?be, ?elja po avanturi, lahko tudi morilska nagnjenja, saj bodo lahko tam klali ljudi in jim rezali glave brez posledic. Ja to so recimo psihopati in podobni. Ampak teh je izredno malo v procentu vseh, ki so se pridru?ili kalifatu tako, da vedno bodo nekje kak?ne izjeme - ampak te izjeme samo potrjujejo pravilo kdo so v ve?ini prista?i ISIS-a.

 

Ta, po tvoje samo ena verska knjiga je glavna podlaga Islama in osnovno vodilo muslimanov - to bi pa lahko vedel. To ni kar ena knjiga iz police z znanstveno fantastiko ampak je glavno vodilo (bo?ja beseda) in glavna podlaga tako zakonov kot ustav v muslimanskih dra?avah. Pismo, da moram jaz kot neverujo?i, razlagat pomen Korana je pa tudi ?e oreng huda fora.  :wacko:

 

In ja v tej knjigi so zapisane stvari, ki jih izrekajo samomorilci predno se razstrelijo ali pa ko gredo na morilski pohod - ne mi re?t da to ni podlaga za njihova dejanja. Skoraj vsa dejanja v Islamu imajo podlago v Koranu.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.