Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

pomoje pa ne, ker sem nekje bral da jih bodo s ?arterskimi leti vra?al.

 

Saj to nima veze, kako naj bi jih vra?ali... isti ljudje bodo verjetno posku?ali priti v Evropo ?e enkrat ... in ?e enkrat... in ?e enkrat...  :P  :jezicek:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Thomas zdaj pa vseeno pretirava? - vsaka taka pot ni zastonj sploh, ?e bodo se poslu?evali ilegalnih kanalov. A res misli?, da bodo tro?ili denar in posku?ali ve?krat z vednostjo, da jih bodo vrnili. ?e imajo res toliko denarja, da to lahko non-stop posku?ajo potem verjetno nimajo ekonomskih vzrokov za selitev v Nem?ijo razen, ?e so taki lenuhi, da jih zanima samo socialna pomo?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Thomas zdaj pa vseeno pretirava? - vsaka taka pot ni zastonj sploh, ?e bodo se poslu?evali ilegalnih kanalov. A res misli?, da bodo tro?ili denar in posku?ali ve?krat z vednostjo, da jih bodo vrnili. ?e imajo res toliko denarja, da to lahko non-stop posku?ajo potem verjetno nimajo ekonomskih vzrokov za selitev v Nem?ijo razen, ?e so taki lenuhi, da jih zanima samo socialna pomo?.

 

Kaj pa ?e res niso ekonomski migranti ali begunci? Ampak je kaj resnice na tem, kar eni trobijo, da gre za islamizacijo Evrope?  :notworth: Sicer kaj je res in kaj ni, bo pokazal ?as ... Jaz mislim, da je resnica nekje vmes... in ?e bi ?lo res le za begunce, bi se ti ustavili veliko prej... kjer ni vojne... ne pa da vsi rinejo "to ?ermani"  :mi pijemoo:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah Thomas zdaj pa vseeno pretirava? - vsaka taka pot ni zastonj sploh, ?e bodo se poslu?evali ilegalnih kanalov. A res misli?, da bodo tro?ili denar in posku?ali ve?krat z vednostjo, da jih bodo vrnili. ?e imajo res toliko denarja, da to lahko non-stop posku?ajo potem verjetno nimajo ekonomskih vzrokov za selitev v Nem?ijo razen, ?e so taki lenuhi, da jih zanima samo socialna pomo?.

Baje so s hitro sprejetim zakonom socialko ukinili.... 

Kaj pa ?e res niso ekonomski migranti ali begunci? Ampak je kaj resnice na tem, kar eni trobijo, da gre za islamizacijo Evrope?  :notworth: Sicer kaj je res in kaj ni, bo pokazal ?as ... Jaz mislim, da je resnica nekje vmes... in ?e bi ?lo res le za begunce, bi se ti ustavili veliko prej... kjer ni vojne... ne pa da vsi rinejo "to ?ermani"  :mi pijemoo:

Evropa je ?e konkretno islamizirana. Sedaj prihajajo ?e kri?arji oz okrepitve v podporo. Zdaj pa vsi humanisti - hitro minuse talat in govort kako nestrpno teslo sem.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko ma?ku na rep stopi? pa? zacvili. Lej, sem ti ?e zelo spo?tljivo napisal kako in kaj, pa ?e vedno ska?e? v zrak. Lahko ti napi?em 10 A4 strani argumentov pa taki kot si ti ne boste nikoli hoteli razumeti za kaj se gre. Itak po tvojem nimam prav, pa ?e zdele napi?em da je zunaj dan, bo? tulil, da je no?. Tko, da je res ?koda, da se zapletava v debate ok? 

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj in kdo je v ozadju bo pokazal ?as, ampak ne mi o tem, da so to vojni begunci, ker vojn v bli?ini Evrope je bilo ?e en mali miljon, pa ni bilo tega.

 

Z EU je konec. Dokaz: princ teme je stopil iz teme in na TV izjavil, da je EU eno navadno zdru?enje plemen. In to izjavi on, ki je EU koval v zvezde in mu je vsaka druga al pa prva beseda evropskost, evropsko, evropski duh... 

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj in kdo je v ozadju bo pokazal ?as, ampak ne mi o tem, da so to vojni begunci, ker vojn v bli?ini Evrope je bilo ?e en mali miljon, pa ni bilo tega.

 

Z EU je konec. Dokaz: princ teme je stopil iz teme in na TV izjavil, da je EU eno navadno zdru?enje plemen. In to izjavi on, ki je EU koval v zvezde in mu je vsaka druga al pa prva beseda evropskost, evropsko, evropski duh... 

Jp to?no to in ko jim je to ustrezalo so jo opevali ko pavarotti zato da je bil referendum pozitiven. Potem pa narodu ?imprej zabiti najve?ji ?til od lopate u rit. 

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa ?e res niso ekonomski migranti ali begunci? Ampak je kaj resnice na tem, kar eni trobijo, da gre za islamizacijo Evrope?  :notworth: Sicer kaj je res in kaj ni, bo pokazal ?as ... Jaz mislim, da je resnica nekje vmes... in ?e bi ?lo res le za begunce, bi se ti ustavili veliko prej... kjer ni vojne... ne pa da vsi rinejo "to ?ermani"  :mi pijemoo:

To smo se spra?evali ?e pred mesecem in pol in res bo resnico pokazal ?ele ?as.

 

Recimo to naj bi bili begunci, ki be?ijo pred vojno in navadno taki se umaknejo v prvo sosednjo dr?avo, kjer vojne ni. A v tem primeru ni tako saj imajo vsi to?no dolo?en cilj. Se pravi dejansko niso begunci, ki lahko zaprosijo za azil, ampak so lahko v najbolj?em primeru ekonomski migranti v najslab?em pa tudi infiltriranci s to?no dolo?enimi nalogami destabilizacije dr?av v katere so namenjeni.

Zanimivo je, da so za?eli tudi nekateri mediji predstavljati ?e drugo stran resnice in ne samo olep?ano zgodbo o nesre?nih migrantih.

En tak primer je bil, ko so spra?evali mlaj?ega migranta, ki je prostodu?no priznal, da je od?el iz Sirije ?e pred 13 leti in je samo izkoristil prilo?nost ter se pridru?il reki migrantov.

Recimo tak verjetno azila ne bo dobil.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z EU je konec. Dokaz: princ teme je stopil iz teme in na TV izjavil, da je EU eno navadno zdru?enje plemen. In to izjavi on, ki je EU koval v zvezde in mu je vsaka druga al pa prva beseda evropskost, evropsko, evropski duh... 

Pa ne on, ma ne no ... a je res to rekel? Svoje ?ase je tako govoril o Evropi, kot da jo je sam ustvaril nekako v stilu edinega osamosvojitelja, kako nas je lastnoro?no osamosvojil in premagal JLA. Sploh, ko je pa Slovenija predsedovala EU pa je bil sploh ta glavni ?ef in dejansko to pomeni da gremo v kurac, ?e ?e veliki vodja ne verjame ve? v EU. :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav... ?e bo? karkoli rekel, ?ez tujce bo? nestrpen, ?e pa bo? pizdil in pljuval ?ez Slovence se ti bodo pa vsi pridru?ili z vsemi mo?mi in takrat si pa faca in pravi car.

 

Po doma?e povedano, ?e si premalo hlapca ti bodo pomagali, da bo? ratal ve?ji hlapec. :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav... ?e bo? karkoli rekel, ?ez tujce bo? nestrpen, ?e pa bo? pizdil in pljuval ?ez Slovence se ti bodo pa vsi pridru?ili z vsemi mo?mi in takrat si pa faca in pravi car.

 

Po doma?e povedano, ?e si premalo hlapca ti bodo pomagali, da bo? ratal ve?ji hlapec. :P

Hahhaa, dobra  :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, da zdaj vse to ugotavljajo, kar se je vedelo ?e mesece - vse delajo po planu in istih navodilih. Zraven pa ?e mal ?kode na na?i imovini pa ?e spravljanje vseh v nevarnost pa je to to - ja res sama inteligenca bli?njega vzhoda se seli k mami Merkel.

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/sistem-registracije-beguncev-ni-ucinkovit-80-odstotkov-je-rojenih-1-januarja-1995.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes ob 10:00 se menda odpira Spar v Medvodah. Pri?akujte gne?o, ?e posebej pri ?elezni?ki postaji

 

 

Ni bilo neke hude gnece ... em se peljal mimo okoli pol stirih popoldan... in pred 15 minutami ... Bilo je sicer kar dosti polno parkirisce... ampak to verjetno tudi zaradi tega, ker so pred vhodom neki sotori in oder ... otroski in glasbeni program ob otvoritvi ... 

 

thumb_IMG_7200_1024-20151029-183009.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...

Z EU je konec. Dokaz: princ teme je stopil iz teme in na TV izjavil, da je EU eno navadno zdru?enje plemen. In to izjavi on, ki je EU koval v zvezde in mu je vsaka druga al pa prva beseda evropskost, evropsko, evropski duh... 

Tega ni rekel, ampak hej, va?no je, da se pljuva...

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa je spet treba list na koledarju obrnit ... :)

 

skitched-20151101-101116.jpg

 

 

Pa za dobro jutro nas je se malo streslo :) 

 

 

skitched-20151101-101228.jpg

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Pa so le pogruntal, da druga?e ne bomo kos tolik?ni koli?ini ljudi;

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/v-slovenijo-prihajajo-nove-skupine-beguncev.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.