Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ma? prou Denis, bo pr?u razarać Split, da poka?e svojo mo?, ajooooj! <_<:P

 

Ej, a ta ru?ilec Split ?e obstaja???? ?zmeden?

Na njem sem bil, ko smo bili v 4. razredu O? v ?oli v naravi in so nas peljali nanj, nam ga razkazali, najbolje pa je bilo ko smo marincem trgali gumbe z uniform. Majhni in veliki gumbi mornarice JNA so bili ?e nekaj ?asa "glavna valuta" med nami. Tega se Boss ?e sigurno spomni. :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tut sramota za celoten sistem, da niso sposobni ne?esa sproducirat v smeri odvzema licence tem razbojnikom! :ne vem:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/slovenij...115_3110219.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej, a ta ru?ilec Split ?e obstaja???? ?zmeden?

Na njem sem bil, ko smo bili v 4. razredu O? v ?oli v naravi in so nas peljali nanj, nam ga razkazali, najbolje pa je bilo ko smo marincem trgali gumbe z uniform. Majhni in veliki gumbi mornarice JNA so bili ?e nekaj ?asa "glavna valuta" med nami. Tega se Boss ?e sigurno spomni. :bravo:

 

True true... saj sva bla skup, a ne? Ampak ?e se dobro spomnim je bil ?e takrat v rezervi in ni bil v operativni uporabi.

 

Tole je tut sramota za celoten sistem, da niso sposobni ne?esa sproducirat v smeri odvzema licence tem razbojnikom! :ne vem:

 

kaj pa si pri?akoval, ?e ima dovolj mo?ne botre - da tudi v vrhovih policije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prejle sem gledal izlive zolca nasega J.J. Pri nas u bajti smo se vsi rezali, kak nastop je mel, pa katere teme je trajbal.... jest sm mislu da bo vsak cajt prletu eden izmed ministrov in mu obrisal noska.

 

Mam pa prav beden obcutek, da bi znalo to uzgat pri ljudstvu in mu bo v kratkem spet popularnost zrasla.

 

Ceprav, po drugi strani je neki jabral tudi cez medije, ti da pa znajo lincati nazaj, kar pomeni, da bo slo vse v tri pi**** in J.J. bo v "paniki" naredu tist kar najbolje zna... kako neumnost....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud jaz sem gledal dveurno jokanje ?loveka, ki bi moral biti glavni steber slovenske politike saj obvladuje najbolj pomemben polo?aj v dr?avi. ?lovek je milo re?eno paranoi?en, poleg tega mu nagaja spomin, obvlada pa tisto kar znajo obramboslovci vzgojeni v prej?njem sistemu.

 

Iskanje skritega sovra?nika doma in v tujini ter karati ljudi, da ?e niso z JJ&Co. so proti Sloveniji - ja ne boste verjeli ampak nekako tako je zvenel njegov govor. Potem nas je gospod podu?il kako je treba pravilno brati ?asopise in da v sloveniji vladne cenzure ni a v naslednjem trenutku nas je podu?il v primeru cenzure v ?asopisu Delo, kateremu vrh kadruje sama oblast.

 

Je bilo pa nekaj lepih govorov, posebi poslanca Sa?o Pe?e in Barbara ?gajner Tav? sta bila res stru?no pikra.

 

Marija Poszonec je odspala eno rundo in se spet ni dala motiti - ?e dobro, da je tako obilna, da je sama sebi blazina, ker bi lahko druga?e padla s stola.

 

V glavnem tud politika je zanimiva (kdo bi si mislil) edino ?koda da spet velja reklo: absolute power corrupts absolutly.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Boss, se z vsem strinjam. Tudi meni pa je zopet padla v o?i Poszonceva... Pa jaz ne vem, Hribar se je ?e zadnji? delal norca na nacionalki iz njenega spanja, v?eraj pa zopet isto... :whatever:

Bemu, za tak denar in malo dela kot ga ima ona, bi pa tudi jaz spal! :whatever:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa vseeno spremenil neko mnenje - poslanci si definitivno zaslu?ijo svoje pla?e. Ker tolk bullshita, nakladanja, laganja, hvaljenja, zmerjanja morajo poslu?at in pri tem da ostane? miren in da ne sko?i? pokonci ter koga po gobcu vseka? je potrebno res veliko samokontrole, ?ivcev, avtogenega treninga. Vsaka ?ast jim, ?e posebej ga. Poszonec, ki v vsem temu sranju najde svoj du?evni mir in se pogrezne v alfa stanje kot kak?en guru :rispekt::rispekt:

 

Predlagam, da Mariji dvignejo pla?o, ker ona je edina, ki ni ?isto ni? pizdolirala in je najbolj spravljiva oseba saj ne pljuva ne po desnih in ne po levih. V bistvu sploh ne govori, ker pri njej so pomembna zgolj in samo dejanja in s pritiskom na glasovalni gumbek je naredila ve? kot vsi posranci skupaj.

 

Zakaj cela taka farsa, ?e je vsak pred tem zasedanjem to?no vedel kako bo glasoval tako pa so pred kamerami samo preme?ali ves drek in bili bolj pape?ki od pape?a. Papagaji desnice so ponavljali govor svojega f?hrerja, levica je lahko brez skrbi izlivala svoje nestrinjanje saj jih ni skrbelo, da bi vlada dobila nezaupnico.

 

JJ bo pet lahko govoril, da je ve?ina za tako kot v referendumu o RTVSLO, kjer so ga dobili za las na osnovi la?nih obljub, ki jih nikoli niso imeli namen izvr?iti razen kontrole nad najve?jim medijem v Slo. In potem s porogljivim nasme?kom re?e opoziciji, da je pa? odlo?ila volja ljudstva. Aha volja ljudstva je legtimna samo takrat, ko gre v plus vladi, ?e pa je situacija kontra so pa izzidi volitev slabi, al kaj? :ne vem:

 

 

Bottomline

 

V bistvu to ni bilo glasovanje o zaupnici vladi ampak o nezaupnici ljudstvu in kot ka?e smo Slovenci pa? fasali nezaupnico zato predlagam oblastnikom, da naj torej zamenjajo vse Slovence in jih nadomestijo s kak?nimi afganistanci ali pa Kitajci (na Kitajskem ?e opazili ne bodo, ?e jim manjka 2 milijona ljudi, ?e bi jih preselili v Slo) <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ali pa,da nas zamenjajo z Romuni,Slovaki in ostalimi,ker itak stalno nakladajo v firmah,da ?e komu ne pa?e delat za ta dnar,bodo pripeljali omenjene.Kako se bodo sporazumevali,je pa druga stvar.Verjetno z motami in rokami.Samo je nevarno,da bo kak direktor?ek v tej silni vnemi mahanja kak?no kasiral...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tut ?alostna zadeva, pa lih na naslovu moje zobozdravnice, upam da ni celo ona ?rtev, tam je namre? kar precej ordinacij! <_<

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...129_3111365.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je tut ?alostna zadeva, pa lih na naslovu moje zobozdravnice, upam da ni celo ona ?rtev, tam je namre? kar precej ordinacij! <_<

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/crnakron...129_3111365.php

 

Tudi jaz imam tam zobarja.... :(
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je pa totalna mora, ?e se spet kaj iz tega razvije, ne vem al se Srbi u preteklem desetletju res niso ?ist n? nau?il, ?e ne drugo da jih je vojskovanje pahnilo 20 let nazaj v razvoju! Mah pustmo to, to je ?e politika! <_<:(

 

Upam d nav n? iz tegale useen! :bravo:

 

http://24ur.com/naslovnica/novice/svet/20071207_3112027.php

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Da malo o?ivim to temo. Se ne,da bi se kdaj ukvarjal z te vrste dekleti,samo kaj je pa preve? je pa preve?........ :( :ne vem: KLIK

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnji odstavek tega ?lanka vse pove;

 

Psihologi pa so razvili svojo teorijo. Menijo, da ?enske s fizi?nimi okvarami privla?ijo predvsem mo?ke s psihi?nimi te?avami. Strokovnjaki pravijo, da gre za izredno srame?ljive mo?ke, ki imajo te?ave pri vsakodnevnem sporazumevanju v dru?bi. Ti se samozavestno po?utijo le v dru?bi pohabljenih in grdih ?ensk.

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim..........ker si pa taki naslov ?lanka zmisli............ ?zmeden? Novinarji so ?udna bitja. :PKLIKNI ME NE?NO

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena bolj?ih misli na forumu 24ur :bravo:

 

 

Koni9

Mnogo let nazaj, ko smo bili samo ena vrste ljudje, sta brata Avsenik spesnila najlep?o pesmico o Sloveniji. V njej pravita:"Ne i??i sre?e drugot,kot le doma!" In res nisem ?el nikamor. Imel sem stalno slu?bo, solidno pla?o, se o?enil. Sezidal hi?o, kupil avto, hodil na dopust, imel tri otroke v vrtcu, pa mi ni nikoli manjkalo denarja. Le zakaj bi ?el kam drugam? A glej ga hudi?a, ker hisem hotel drugam, so drugi prilezli sem. Tam dale? v Ju?ni Ameriki so slisal kako je fajn vSloveniji in so se za?eli pripravljati na izselitev iz njihove, sicer priljubljene domovine. Ker so imeli ogromno masla na glavi, so morali del slovencev, prej zastrupiti s svojimi idejami. Tako se je nekega lepega dne pojavila njihova predhodnica, ki je v trenutku zasmradila vso de?elo na son?ni strani Alp. Tista pesmica je takoj izgubila svoj pomen. Sedaj se ?iri po nekdanjih pa?nikh neznosni smrad Argentinskih gav?ev, gozdovi smrdijo po cerkvenem kadilu, neko? zeleno dolenjsko so prebarvali na belo in mesta onesna?ili s svojimi idejami o bogatem narodu, ki so ga smo oni sposobni ustvariti.

Ej, dragi Vilko in Slavko, vredno je razmisliti, ?e naj bi se ?e dr?al vajinega nasveta! Zasvinjal so mi dvori??e z ?ir?o okolico, celo v hi?i zaudarja iz tv, ko prikazujejo ple?aste po?asti. Uboga de?ela!, le kaj ti je tega treba bilo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.