Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Jaz jih imam sicer samo 118, pa je skoraj isto - ve?inoma ni kaj za gledat .... hvala bogu za DVD in DivX... :rispekt:

 

Se strinjam s tabo! :danzoman: Tv programov pomoje nisem gledal od takrat ko sem si kupil doma?i kino :rispekt:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

madmaxovih top 3:

-seinfeld

-only fools and horses

-the simpsons

 

aja, pa vse tisto ki je denis na?tel (married with children, full house, urkel...) trenutno predvajajo na hrva?kem rtl-u, vsak dan pop. :ne vem:

 

Nm komi slovenske kanale lovi kje ?ele hrva?ke :D

Aja evo to bo hmal za pogledat:

http://www.youtube.com/watch?v=q-O7Nteshv4

 

na koncu mi je najja?a :D

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Da malo obudim to temo......?eprav bi raj?i ne vido kaj takega..... :ne vem:

 

KLIK

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bo pa ?ez 15 let zgledal pogovor med adolescenti pri praznjenju fla? piva nekako takole.

 

Miha: jaz sem bil prvi? pijan s kolesom padu, ko sem bil star 10 let

Luka: ah to ni ni?, jaz sem starmu atu travarco sunu in se ga ulil ?e pri sedmih leti ter pijan po ?tengah ruknu

Janezek: vidva nimata pojma, jaz sem morto pijan ?e iz pizde padu

 

:blink:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje ime so izbrisali s seznama iskanih oseb, vendar me ?e vedno skrbi, kako bo z naslednjim potovanjem. Naslednje leto nameravam namre? obiskati ZDA, je ?e dejal Sekyere.

tle ga bo ?ele naje**l.

stripsearch in gumijasta rokavi?ka v igri.

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsa pohvala policiji da so pravo?asno ukrepali saj je na njegov ime in priimek bila razpisana tiralica. Kraja osebnih dokumentov in ?e posebej potnega lista ni tako nedol?na, da samo zadevo prekli?emo pa je.

 

Nikoli ne ve? kaj bo nekdo drug po?el s tvojim potnim listom in samo upa?, da se ti kaj takega zgodi v neki dokaj "civilizirani" dr?avi.

 

<_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ti res zdi tole presene?enje? RKC pa? ustvarja pogoje za tak?ne dogodke in "nagnjenja". A celibat pri normalnem ?loveku s svojimi potrebami res dviguje duhovnost? I don't think so.

 

RKC se pa? boji, ?e bi duhovniki imeli "normalno" ?ivljenje in bi lahko imeli dru?ine, da bi po smrti duhovnika vse njegovo premo?enje podedoval dedi?i (?ena in otroci) in ne Vatikan, ki je po?rten do nezavesti. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ampak sej tko al tko nimajo premo?enja :ne vem:

 

tisti k si ga pa nakradejo pa tko al tko izstopjo,..poznam primer :whatever:

 

edin kar je,..si prihranjo kk?ne stro?ke vzdr?vanja dru?ine v primeru smrti duhovnika, ker valda jih neb mogl kr vr?t vn iz ?upni??a pomoje :ne vem:

 

lopovi pa?,..kukr kol obrne?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se strinjam,tudi jaz sem proti cerkvi,predvsem zaradi njihove grabe?ljivosti. :angry:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.