Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sezona je tu, 3 nova delovisca na primorki

 

Ah samo... vpra?i ?tajrce, ki imajo samo od Maribora do Trojan kar 8 (osem) delovnih zapor na AC. Dejansko misli?, da te zajebavajo na polno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ah samo... vpra?i ?tajrce, ki imajo samo od Maribora do Trojan kar 8 (osem) delovnih zapor na AC. Dejansko misli?, da te zajebavajo na polno.

Sam se pribli?no 2x na teden vozim na relaciji LJ-MB in ne pomnim ve?,kdaj je bila cela avtocesta normalno prevozna.Pa nisem tako grozno mlad-razen ?e sem ?e tako star,da sem pozabil.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo. Prvo si nisem mislil, da jih je sploh 70.

 

Kot drugo pa verjetno bo zato ostala podru?nica na Hrva?kem in o tem kar sem ?e govoril o famozni temi v ?itu. Da smo za korporacije pi?kin dim, in da nas bodo pokrivali trgi kot so Hrva?ka ali pa Srbija.

 

Pa? Slovenija ni znala zagrabit prilo?nosti, da bi navkljub temu, da smo majhni, bili odsko?na deska oz. pokrivali sosednje trge. Znanja je, smo tudi ena izmed dr?av, kjer se govori veliko jezikov. Vse pogoje smo imeli, a.... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tukaj se postavi vpra?anje ali gre za nekaj premaknjencev ali pa le zajebantov oz. ?toserjev;

 

http://www.24ur.com/novice/svet/kraljevina-enklava-se-seli-ob-hrvasko-srbsko-mejo.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saga o Sloveniji se nadaljuje, naslednji je Simobil.....

 

Simobil 'globalizira' in 'optimizira' - uprava je dobila knji?ice, vse bo upravljano iz Srbije.....naslednji korak bodo ljudje, 50% zmanj?anje na trgu tudi ITja.

 

Vsi se umikajo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saga o Sloveniji se nadaljuje, naslednji je Simobil.....

 

Simobil 'globalizira' in 'optimizira' - uprava je dobila knji?ice, vse bo upravljano iz Srbije.....naslednji korak bodo ljudje, 50% zmanj?anje na trgu tudi ITja.

 

Vsi se umikajo.....

 

Take firme bi morali kupci "kaznovat" tako, da vsi pognejo h konkurenci pa se bo hitro nehalo takole poslovat.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ?e ni vse, v Lidlu so dobili novega direktorja (pa ne glavnega ker jih je cel kup + podrepniki) skladi??a ki je po narodnosti hrvat in je iz hrva?ke(kot pravi cime), prej?nji je bil ?e ju?neje, si lahko mislite kaj po?enja, ?e za?nem pisat ne bo konca.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Symantec Slovenija odpustil, zaprl. Krijejo iz Zagreba

 

Takih je itak vedno vec... ceprav sumim, da se znajo selit se nizje ali pa vzhodneje na balkan (zaradi tega, ker je Hrvaska sedaj tudi del EU) ... 

 

Nokia (ko se ni bila pod Microsoftom) je bila taka... Nekaj casa so nas obvladovali iz Dunaja, potem iz Zagreba,... Prav tako je podobna zgodba recimo s Samsungom... Prislo je celo tako dalec, da so bile celo predstavitve za novinarje sicer v Ljubljani ampak ne v slovenscini ... :) O temle se je lani konec leta kar precej govorilo >> http://www.delo.si/mnenja/blogi/nova-klofuta-novinarjem-in-slovenskemu-jeziku.html ...

 

V tem "klubu" je recimo tudi HTC... ki je sicer nekaj najavljal, da bodo delovali iz SLO trga... samo kolikor vem je samo en predstavnik v Ljubljani ... ostalo upravljajo vecinoma iz Zagreba ... Pri TomTom je bilo tudi podobno. Pred leti so imeli celo eno predstavitev za novinarje ( http://www.mobile.si/articles/tomtom-v-sloveniji.html )... to je bilo pa tudi vse in so kasneje spet poniknili ... :( ... 

 

HP tudi odhaja iz Slovenije >> http://www.slovenskenovice.si/novice/slovenija/hp-odhaja-na-cesto-70-slovenskih-racunalniskih-strokovnjakov

 

Pac moje izkusnje v zvezi s temi podjetji so bolj iz sveta mobilnih gadgetov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Konsolidacija regije je samo podaljsevanje agonije zaprtja regije. Pika.

Vrli managerji gledajo strosek in nic srugega ne zavedajo pa se da je zgolj investicija tista ki te pelje naprej v teh casih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slovenija je imela zlato prilo?nost, da bi bila hub za Balkan, pa je prilo?nost zakockala: nacionalni interes, socialna povezanost, uvajanje demokrati?nega socializma....

 

Vsak narod ima tak?no dr?avo, kakr?no si zaslu?i.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Problem ni v tem kar si ti napisal, ampak v korupciji, ker vsaki?, ko je nekdo pri?el sem se je moral ukvarjati z nesposobno birokracijo in korupcijo.

In potem je bil porblem, ker so vse stranke duga drugo sabotirale, zato, ker nekdo ni bil pri skledi. Bolj so se grebli kdo bo pri skledi, noben pa ni pomislil, da je lahko skleda prazna ali pa da bo ?la drugam. In predvsem ukvarjanje nekaterih z pretekostjo.

 

Slovenija je pa? pi?kin dim od trga, nobene resne korporacije ne zanima. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?ih sosedov kot ka?e niti razli?ne kazni niso izu?ile in opravi?ujejo ime huligani, eni glavnih v Evropi;

 

http://www.24ur.com/sport/nogomet/se-obeta-nov-skandal-kljukasti-kriz-na-splitski-travi.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa bodo spet rekli; VI, JU?NJAKI (kar zanje itak smo tudi Janezi Yugo ?ajse, ostali pa verjetno ?e toliko bolj);

 

http://www.rtvslo.si/svet/voznik-v-gradcu-zapeljal-v-mnozico-nato-mimoidoce-se-zabodel/367989

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....
    • Da ne omenjamo lastnikov Škodilakov.
    • Z veseljem! zoom zoom!  
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.