Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

oro?arski biznis je mislil - naprej pa vemo kolk je ?e bilo povedanega in napisanega ter dokumentiranega pa tudi kdo se je te rabote ?el... ?koda edino da je vse skupaj zastaralo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Leta 2004 je izbruhnila "afera", glede prisluhov Sanaderja in Jan?e.

Takrat so menda (verjemi kdor ho?e) prislu?kovali Sanaderju. Cerarju se to ni zdelo nezasli?ano, niti nisem zaznal, da bi se kdorkoli v Sloveniji posebej zgra?al, ker so prislu?kovali predsedniku vlade sosednje in prijateljske dr?ave.

O tem, kaj si misliti o dr?avi, kjer se prislu?kuje vodji najmo?nej?e opozicijske stranke, raje ne za?nem.

 

Afera je izbruhnila leta 2007, ko je Rop bleknil da sta se Jan?a in Sanader dogovarjala za incidente v piranskem zalivu pred volitvami leta 2004. Takrat je bilo okoli tega zelo napeto in ?lo se je za varnostno vpra?anje in varnostne slu?be so dol?ne take zadeve spremljati ?e predno pride do eskalacije problema.

 

Rop je bil letos januarja obsojen na pla?ilo 10.000? kazni, ker je izdal dr?avno skrivnost. S tem je sicer bilo potrjeno, da prisluhi obstajajo a Rop ni bil kaznovan za laganje (ker si tega dejansko ni izmislil) ampak, ker je izdal dr?avno skrivnost javnosti.

 

?alostno v vsej zgodbi pa je da glavna protagonista tiste afere nikoli nista odgovarjala za dejanja ?eprav je ?lo za evidentno delovanje proti lastni dr?avi in ustvarjanje izrednih razmer ter nevarnosti oboro?enega spopada.

 

?e bi to odlo?itev prenesli v trenutno afero z istimi vatli, bi vsa krivda morala pasti na tistega, ki je prisluhe spravil v javnost pa kdorkoli je ?e to bil - hrvati, slovenci al pa kdo tretji.

 

Ampak eno je pa sigurno, krivdo je treba iskati pri tistem, ki si je ?elel da arbitra?a propade in je bil proti takemu mirnemu dogovoru za kon?no dolo?itev meje. Torej, verjetno ni treba biti dosti pameten, da se odkrije brez puhlic tipa na neznanem kraju in ?asu ter na neugotovljen na?in.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je posnel prisluhe, je po ocenah Jan?e "malo pomembno". "Bolj zaskrbljujo?e je to, da slovenska stran nima nekih resnih podatkov o tem, kako je potekala komunikacija med hrva?kim arbitrom in hrva?kim zunanjim ministrstvom. ?e bi te podatke imeli, bi lahko ta pritisk enostavno uravnote?ili in ?ez tri dni bi afero vsi pozabili," je dejal.

 

Smo ze pri politicnih romanih na forumu :)

 

Take izjave mene skrbijo, ko se stalno odvraca pozornost od prisluskovanka, vec kot ocitno smo zgleda sami sebi prisluskovali in gre za interna okoriscanja

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Take izjave mene skrbijo, ko se stalno odvraca pozornost od prisluskovanka, vec kot ocitno smo zgleda sami sebi prisluskovali in gre za interna okoriscanja

o?itno res... sploh ?e brezmade?ni tako pravi

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Afera je izbruhnila leta 2007, ko je Rop bleknil da sta se Jan?a in Sanader dogovarjala za incidente v piranskem zalivu pred volitvami leta 2004. Takrat je bilo okoli tega zelo napeto in ?lo se je za varnostno vpra?anje in varnostne slu?be so dol?ne take zadeve spremljati ?e predno pride do eskalacije problema.

 

Rop je bil letos januarja obsojen na pla?ilo 10.000? kazni, ker je izdal dr?avno skrivnost. S tem je sicer bilo potrjeno, da prisluhi obstajajo a Rop ni bil kaznovan za laganje (ker si tega dejansko ni izmislil) ampak, ker je izdal dr?avno skrivnost javnosti.

 

?alostno v vsej zgodbi pa je da glavna protagonista tiste afere nikoli nista odgovarjala za dejanja ?eprav je ?lo za evidentno delovanje proti lastni dr?avi in ustvarjanje izrednih razmer ter nevarnosti oboro?enega spopada.

 

?e bi to odlo?itev prenesli v trenutno afero z istimi vatli, bi vsa krivda morala pasti na tistega, ki je prisluhe spravil v javnost pa kdorkoli je ?e to bil - hrvati, slovenci al pa kdo tretji.

 

Ampak eno je pa sigurno, krivdo je treba iskati pri tistem, ki si je ?elel da arbitra?a propade in je bil proti takemu mirnemu dogovoru za kon?no dolo?itev meje. Torej, verjetno ni treba biti dosti pameten, da se odkrije brez puhlic tipa na neznanem kraju in ?asu ter na neugotovljen na?in.

 

Ja, hvala za popravek letnice.

Med pogovarjanjem in dogovarjanjem je sicer velika razlika - koliko je pri?lo v javnost dogovarjanja sicer ni bilo; ampak spini pa? delajo svoje.

 

Ampak to ni bistvo.

Tudi takrat je ?lo (uradno) za prislu?kovanje organom tuje dr?ave. Napote je bilo takrat, napeto je bilo sedaj - kak?ne bistvene razlike ni; razen da so sedaj Hrvati "slabi", Slovenci smo bili pa "dobri".

oro?arski biznis je mislil - naprej pa vemo kolk je ?e bilo povedanega in napisanega ter dokumentiranega pa tudi kdo se je te rabote ?el... ?koda edino da je vse skupaj zastaralo.

 

Ja, se popolnoma strinjam. Od leta 1994 so brskali in preiskovali, pa ?e za obto?ni predlog niso spraskali skupaj.

 

Zanimivo je tudi, da niso sprocesirali dokaj jasnega trgovanja z oro?jem, ki je potekalo mimo MO (MO je bil edini organ v Slo poobla??en za trgovanje) - namre? mariborsko oro?ja. Dokazov in dokumentov, da je Ku?as s pomo?jo biv?ih agentov SDV (Silvo Komar) preprodajal na svojo roko ve? kot dovolj, pa ni?... Res je ?koda, da je zastaralo.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dajte se sprijazniti, v 90 so oro?je prodajali vsi, ki so bili blizu korita, levi desni, ?rni rde?i. Tako se tudi nobena sodba ne kon?a, ker so vsi umazani.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se je ?e za?elo, ku?an, levi, desni, rde?i....

 

ZATO je Slovenija kjer je - v falusu. Hrvatje znajo vsaj skupaj stopiti ko 'shit hits the fan'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Javno so tudi na?i skupaj stopili zadnji teden. Vas jaz nisem zaznal nekega preseravanja, ki pa ?e verjetno pride.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Javno so tudi na?i skupaj stopili zadnji teden. Vas jaz nisem zaznal nekega preseravanja, ki pa ?e verjetno pride.

Korlove izjave si presli?al?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e vedno pa je vpra?anje, ?e bodo ?li lahko v Schengensko obmo?je, ker to bo spet potekalo ravno preko Slovenije, da gredo vanj.  :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eto, kon?no je nekdo se lotil pravega raziskovalnega novinarstva, in resnica pa? boli. Pri slovencih ?e vedno prevladuje v glavah druga?e, sam imam take izku?nje kot jih opisuje ?e leta. Je dejansko pod Kolpo ceneje in bolje in tudi PRIJAZNEJ?E!

 

http://www.24ur.com/novice/slovenija/sramota-v-portorozu-in-nekonkurencnost-domacega-turizma.html

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nimam primerjave s Slovenijo, lahko ti pa povem, da me je letos 9 dni Paga (Stra?ko) stalo popolnoma enako kot lani Elba (tudi kamp) - vklju?no s potjo, cestninami in trajektom.

 

Lahko, da je ugodneje kot v Sloveniji, ampak ?e vedno pretiravajo s cenami - sploh glede na ponudbo.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@JureS, pred nekaj dnevi sem se kopal v Kopru (pla?a Mokra ma?ka), joj kak?en svinjak od morja. Sem kar nekaj ?asa tuhtal ali bi ?el noter ali ne. Gne?a pa nepopisna.  sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sicer nimam primerjave s Slovenijo, lahko ti pa povem, da me je letos 9 dni Paga (Stra?ko) stalo popolnoma enako kot lani Elba (tudi kamp) - vklju?no s potjo, cestninami in trajektom.

 

Lahko, da je ugodneje kot v Sloveniji, ampak ?e vedno pretiravajo s cenami - sploh glede na ponudbo.

www.avtokampi.si, najcenej?e parcele v high season sezoni

 

Ankaran

http://www.avtokampi.si/kamp/1/51/Adria-Ankaran/#tab3_kamp

2 osebi + 2 otroka + elektrika = 44,5?

Lucija

40,5?

http://www.avtokampi.si/kamp/1/42/Lucija/#tab3_kamp

belveder 42?

http://www.avtokampi.si/kamp/1/110/Belvedere/

 

________________________________________________________

Stra?ko in ?imuni sta ena izmed 'mondenih' recimo ampak:

 

50?

http://www.avtokampi.si/kamp/2/41/Strasko/#tab3_kamp

 

lahko gre? pa na pag tudi za 37?

http://www.avtokampi.si/kamp/2/544/Kanic/

 

dalmacija vodice

http://www.avtokampi.si/kamp/2/280/Imperial/

38?

 

pelje?ac znan monden kamp 37,5?

http://www.avtokampi.si/kamp/2/97/Palme/#tab3_kamp

 

Istra

http://www.avtokampi.si/kamp/2/313/Pineta-Fazana/#tab3_kamp

35?

 

ampak veva kako pla?o primerjava.....saj ne re?em naj bo cena ampak kaj dobi? za to ceno je bistvo....sam ve? kako zgleda stra?ko al pa ankaran...

 

na primer jaz dam 2000? za tako familjo s psom, vodo na parceli, elektriko, free wifi od marca do oktobra 50m od ki?asto lepe pla?e.

 

enak pav?al v ankaranu je 2935? oz 3400? (+ 150 PES), v Luciji 2600-3400? za en mesec manj - wtf????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strasko in podobni pretiravajo s ceno. Kaj ?e? pla?evat nekaj kar dejansko ne koristis.

 

Sli?al sem da za strasko je treba celo pla?evat dolo?ene stvari v kampu?

 

Mi smo letos v ?ibuljini zelo zadovoljni. Tudi pav?al je 1600,s tem da ima o?ja familija zastonj oz ne pla?ujejo ni? (brati, sestre, strici...).

 

Mal je za prera?unat, ker je pot se enkrat dalj?a kot v Istro :-)

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvati so vedeli, da pu?ijo in zato so pa? spet naredili balkansko potezo in pobegnili od dogovora. Klasika pa?, ni? kar ?e nismo videli.

 

To je pa to, ker na take polo?aje izbirajo o?itno ?e rahlo dementne star?ke - zdaj se je zaklal hrva?ki arbiter Vukas, ki je javno povedal, da odstopa, ker arbitra?a ne gre hr?kom v prid in da ne bodo dobili tistega, kar jim nikoli ni pripadalo. ?e dobr, da imajo tudi oni enakega debila kot pri nas, da ne zna jezik dr?ati za zobmi in ?e bi bila slovenska politika vsaj malo brihtna bi tole lepo izkoristila in vsem lepo pokazala zakaj dejansko hr?ki odstopaja od arbitra?e. Zdaj je dokaz na dlani in se ne rabimo ve? sprenevedat - ne eni ne drugi.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Strasko in podobni pretiravajo s ceno. Kaj ?e? pla?evat nekaj kar dejansko ne koristis.

 

Sli?al sem da za strasko je treba celo pla?evat dolo?ene stvari v kampu?

 

Mi smo letos v ?ibuljini zelo zadovoljni. Tudi pav?al je 1600,s tem da ima o?ja familija zastonj oz ne pla?ujejo ni? (brati, sestre, strici...).

 

Mal je za prera?unat, ker je pot se enkrat dalj?a kot v Istro :-)

 

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Mi2 sva bla 4 dni v kampu na rabu, neparceliran prostor+avto+?otor+?trom +2 osebi stro?ek 99?.

?e kdo ne verjame mam ra?un.

 

Meni se zdi POCENI !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi2 sva bla 4 dni v kampu na rabu, neparceliran prostor+avto+?otor+?trom +2 osebi stro?ek 99?.

?e kdo ne verjame mam ra?un.

 

Meni se zdi POCENI !

25? na noc je ok, prstej se otroke 10? pa je to to se vedno ok

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.