Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Ninja stevardese s pistolo, ena pa da visi na stropu nad pilotoma crl cajt.

 

Ampak americani bodo verjetno to resevli z orozjem nekak

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neka let. dru?ba je ?irokim ljudskim mno?icam prodala bu?ke, da pri njih se pa kaj takega ne more zgodit, ker pri njih je pa stevardesa v pilotski kabini ko gre kdo lulat. In ti sedaj te bu?ke prodaja? naprej, ?eprav je laiku jasno, da stevke niti slu?ajno niso usposobljene za nadzor pravilnosti postopkov pilota, niti niso trenirane kot specijalci da bi lahko karkoli fizi?no prepre?ile. Tako so v kokpitu zgolj za entertainment. 

?e ve?, v kriti?nih fazah leta tudi prisotnost pilota ni zagotovilo, da nebi "idiot" mogel kre?iral avijona.

 

Edina mo?nost za zmanj?anje tveganj je, ?e bi se rednim enoletnim zdravni?kim pregledom za podalj?anje licence dodal tudi psiholo?ki test. Ampak kaj takega bi bilo za letalske dru?be ?ist predrago. 

Res je. Idiot lahko kre?ira letalo tudi ob prisotnosti drugega pilota in ob prisotnosti in?enirja letenja. 100% zagotovila ni, ravno tako kot ni 100% varnosti. Tudi tvoje prepri?anje, da bi s psiholo?kimi testi kaj takega prepre?ili ni 100% zagotovilo.

Torej da; idiot lahko obvlada stevardeso, drugega pilota... ampak, ?e je predpis, da morata biti v kabini prisotni najmanj dve osebi, se verjetnost takega dogodka precej zmanj?a. Ravno tako, kot se zaradi psiholo?kih testov zmanj?a verjetnost - ne pa 100% zagotavlja varnost. Tudi vsi tehni?ni ukrepi in podvojeni (pravzaprav po?etverjeni) sistemi samo zni?ujejo verjetnost katastrofalnega dogodka, ne morejo je pa prepre?iti.

In nima samo ena dru?ba pravila o dvojni prisotnosti v kabini, to je imelo veliko dru?b ?e pred nesre?o v Franciji, ?e ve? jih ima pa po nesre?i. Za tebe so to seveda bu?ke.

Ne vem kaj ?aka?, za takega strokovnjaka o varnosti v letalskem prometu se bodo letalske dru?be steple.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot da pri dveh en psihopat ne more za zaklenjenimi vrati pokoncat prvega, ce ze hoce umret...

Bolje je potem tretji zunaj ampak s sistemom vrat ki nima lock-a ampak samo kodo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda, da lahko. Ampak je verjetnost takega dogodka bistveno ni?ja.

Kako pa misli?, da so izra?unani sklopi in deli v letalstvu (in drugje) - izklju?no na verjetnost dogodka. Tudi, recimo, pnevmatike so dimenzionirane enako. Ko je verjetnost dogodka dovolj visoka, jih v letalstvu menjajo - ampak to ne pomeni, da nobena pred?asno ne odpove. Spet je izra?unana verjetnost hkratne odpovedi pnevmatik in hkrati so dimenzionirane tako, da odpoved ene pnevmatike ne ogrozi varnosti.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Ta?rni dr?avljani, kdo pa drug (tisti 2x kuhani, 2x ?gani in 2x ocvrti);

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/v-romskem-naselju-domajinci-brutalno-pretepli-zdravstveno-osebje/363870 

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? pikolovski si, ker manjka samo ena ?rtica... to je Saab 9-5 ;)

 

Naj?ibkej?a motorizacija ima 160KM kar je dovolj, da prese?e omenjeno hitrost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preve? pikolovski si, ker manjka samo ena ?rtica... to je Saab 9-5 ;)

 

Naj?ibkej?a motorizacija ima 160KM kar je dovolj, da prese?e omenjeno hitrost.

Zakaj pikolovski?

Mar ni dober novinar tisti, ki informacijo preveri? 10 sekund guglanja in nebi bilo zapisane traparije.

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je bil skrajni ?as za blagajne...?e jih bodo seveda res uvedli...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej je bil skrajni ?as za blagajne...?e jih bodo seveda res uvedli...

To je spet pomoje en brezvezen ukrep, ki ne bo dal zeljenih rezultatov... Davcne blagajne so itak obvezne ze od 2013... Edino kar je, da niso online povezane z davkarijo... Tisti, ki ze sedaj ne izstavljajo racuna, ga taka online davcna blagajna ne bo prav nic prizadela...

 

Da pa zelijo z represivo drzavno blagajno filat se s kaznovanjem fizicnih oseb... Da ce bos sel recimo na kavo in pred lokalom ne bos vec imel pri sebi racuna, ko te bo inspektor vprasal po njem, je le ukrep za jebanje folka v glavo... Ce nimajo sami toliko kadra, ki bi uspesno kontroliral tiste, ki davkov ne placujejo, naj se ne spravljajo na folk... Ker s tem bodo pomoje samo se povecali kulturo neplacevanja davkov...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To?no to Thomas... ne morejo u?inkovito nadzirati ponudnike storitev, se pa mislijo spraviti na kon?nega odjemalca in njega colat. Se bojim da bo kak?en nadebudni in?pektor zelo hitro pokasiral kak?no okoli u?es.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e to, da bodo povezane blagajne direkt z davkarijo bo prineslo po mojem kar lepo vsoto ?oldov v prora?un.

Lep primer je Hrva?ka. Kar na lepem ?ez no? so nekateri lastniki v lokalih " pokasirali" ?e enkrat toliko kot pred blagajnami.Zanimivo.

Da pa bi "lovili" odjemalce pred trgovinami in lokali je pa po mojem sme?nica, ker vsi dobro vemo, da imajo premalo ljudi.

In zakaj pa ne. Jaz vedno spravim ra?un, bilo kje kaj kupim. ?e ni? drugega, da vidim, ?e me je hotel kdo kje "nategniti".


To?no to Thomas... ne morejo u?inkovito nadzirati ponudnike storitev, se pa mislijo spraviti na kon?nega odjemalca in njega colat. Se bojim da bo kak?en nadebudni in?pektor zelo hitro pokasiral kak?no okoli u?es.

Boss, ?e bo kdo kasiral kak?no okoi u?es bo pa? odgovarjal zaradi napada na uradno osebo.Sej smo v pravni dr?avi, a ne?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hrvatje imajo vse on - line, oziroma digitalno kodo na ra?unih, ki se zapisuje v sistem DURSA, in sredi poletja v Rovinju so ne samo preverjali kon?ne uporabnike ali ima ra?un za sladoled vreden 7hrk, imeli so neverjetne akcije z voki tokiji in tudi sami so igrali stranke...............

 

Na rovinjsko no? zaprli 4 bare in 2 restavracije po sistemu, gremo ven ljudje, in klju?avnica gor, dokler niso pla?al kazni

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...

Da pa bi "lovili" odjemalce pred trgovinami in lokali je pa po mojem sme?nica, ker vsi dobro vemo, da imajo premalo ljudi.

In zakaj pa ne. Jaz vedno spravim ra?un, bilo kje kaj kupim. ?e ni? drugega, da vidim, ?e me je hotel kdo kje "nategniti".

...

Pove?an obseg dela in posledi?no premalo ljudi, je ravno pravi izgovor za nove zaposlitve. Za yebanje folka ni treba, da so najbolj bistre sorte. Pravzaprav bi lahko porabili (biv?e carinike), katerih velik del itak samo zrak me?a.

Sem pa prepri?an, da bodo nove zaposlitve, posledi?no bo manj?e ?tevilo brezposlenih - kumulativni u?inek pa negativen

 

Glej, ?e ti spravlja? ra?una - prav. Jaz jih ne in posledi?no tebe ne mislim siliti, da jih tudi ti preneha? spravljati.

 

To je ukrep nesposobne vlade (vodstva), primerljiv var?evanju s toaletnim papirjem  - ali pri vo?njah z dvigalom (UKC).

Slovenec sem. Ne jamram. Vozim Mazdo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pove?an obseg dela in posledi?no premalo ljudi, je ravno pravi izgovor za nove zaposlitve. Za yebanje folka ni treba, da so najbolj bistre sorte. Pravzaprav bi lahko porabili (biv?e carinike), katerih velik del itak samo zrak me?a.

Sem pa prepri?an, da bodo nove zaposlitve, posledi?no bo manj?e ?tevilo brezposlenih - kumulativni u?inek pa negativen

 

Glej, ?e ti spravlja? ra?una - prav. Jaz jih ne in posledi?no tebe ne mislim siliti, da jih tudi ti preneha? spravljati.

 

To je ukrep nesposobne vlade (vodstva), primerljiv var?evanju s toaletnim papirjem  - ali pri vo?njah z dvigalom (UKC).

Poglej.Vsi bi nekaj hoteli-pravno dr?avo, da je vse o pravilih itd. Ko pa nekaj kon?no naredijo v tej smeri, se ponavadi tisti, ki vedo, da bodo nasankali najbolj ogla?ajo.Sej meni je tudi vinjeta brez veze samo,?e se ho?em peljati 7 krat peljati po hitri cesti ali avtocesti jo pa? moram kupiti. In ne govorim, da bom dal darsovcem, ?e me ustavijo brez vinjete eno okoli u?es.

Pa da ne bo? mislil, da zagovarjam te rde?kote na vladi. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf meni se potem pi?ejo te?ki ?asi, ker ponavadi ra?una niti nisem vzel, kaj ?ele da bi ga hranil dalj ?asa.  :rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.