Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Pint je ta, da to kar trdi? ni res.

 

Ti nabijas v prazno, jaz ti govorim o lastnih izkusnjah.. Pol pa ni res kaj k govorim.

aja se to leta 1996 julij na poti v skopje, je airbusu med vzletom eksplodiral motor... Vrnili smo se na brnik komaj, cela stala, gasilci in vse, lahko uganes kako je slo od tistega trenutka naprej...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj hoces povedat tocno, al sam pljuvas po nemcih, ker jih ne prenasas?

nemciji gre odlicno btw

V bistvu ne, jaz te?ko prebavljam izjave, kjer se pljuva po Slovencih in Sloveniji kar tako povprek in se v isti sapi trdi, da so tujci nekaj najbolj?ega kar se ti lahko zgodi. Ko kaj takega preberem, potem v odgovor napi?em samo to, da pa? Nemci o?itno niso mana z neba. Ker ?e bi bili taki carji bi tudi Adrio spravili na noge, ali pa je sploh ne bi kupili, ?e je bila res tako zavo?ena, kot trdite nekateri.

 

In zdaj ko ?alabajzerjem ne ratuje jih pa nekateri brante na vse kriple, da je Adria zavo?ena ?e od nekdaj in da smo Slovenci krivi za trenutno stanje, ne pa nesposobno vodstvo in lastnik (govorimo o trenutni situaciji ne pa tisti izpred dveh desetletij). Ne vem kako se takim re?e, ki pljuvajo ?ez lasten narod (ali pa dr?avo  v kateri s0 doma) in v nebo povzdigujejo tujce (nem?iji gre odli?no btw).

Glavni razlog prodaje je bil odklop od dr?avnih jasli. Res ne vem od kot je potem ?vabskim ?alabajzerjem svanula ideja, da so zahtevali da jih na?a dr?ava ?e naprej podpira.  

 

Ta navedek je za marsikoga bole? in je to?no ta situacija kar se dogaja zdaj. Stavke in neurejeno poslovanje je poskus vplivanja na slovensko vlado, da bi Adriji ?e naprej pomagala. Zanimivo, kake ideje imajo nekateri.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ne, jaz te?ko prebavljam izjave, kjer se pljuva po Slovencih in Sloveniji kar tako povprek in se v isti sapi trdi, da so tujci nekaj najbolj?ega kar se ti lahko zgodi. Ko kaj takega preberem, potem v odgovor napi?em samo to, da pa? Nemci o?itno niso mana z neba. Ker ?e bi bili taki carji bi tudi Adrio spravili na noge, ali pa je sploh ne bi kupili, ?e je bila res tako zavo?ena, kot trdite nekateri.

 

In zdaj ko ?alabajzerjem ne ratuje jih pa nekateri brante na vse kriple, da je Adria zavo?ena ?e od nekdaj in da smo Slovenci krivi za trenutno stanje, ne pa nesposobno vodstvo in lastnik (govorimo o trenutni situaciji ne pa tisti izpred dveh desetletij). Ne vem kako se takim re?e, ki pljuvajo ?ez lasten narod (ali pa dr?avo  v kateri s0 doma) in v nebo povzdigujejo tujce (nem?iji gre odli?no btw).

 

 

Ta navedek je za marsikoga bole? in je to?no ta situacija kar se dogaja zdaj. Stavke in neurejeno poslovanje je poskus vplivanja na slovensko vlado, da bi Adriji ?e naprej pomagala. Zanimivo, kake ideje imajo nekateri.

Popolnoma prav ima?,kot vsi vemo kdo,mislim katera politi?na opcija,zagovarja prodajo dr?avnega premo?enja tujcem. Lepo in prav da ga ampak ko pa tujci zafurajo,naj pa potem ?e njih malo posujejo s pepelom ne pa da ?e vedno smo mi krivi ker smo bili tako zafurani,da nas ni mogo?e re?iti,groza kak?en folk. Da bi pa sami kaj naredili ko so tako pametni to pa ne.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vprasanje, koliko so ti "tujci" res tujci ...  :rolleyes:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj vprasanje, koliko so ti "tujci" res tujci ...  :rolleyes:

Kaj ?e za vsem tem stoji JAN BEC (izmi?ljena oseba s strani Jankota na i?)?  :zvizga:

 

Jan Bec bi lahko bila okraj?ava JANEZ iz BE?A, matrwola!  :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu ne, jaz te?ko prebavljam izjave, kjer se pljuva po Slovencih in Sloveniji kar tako povprek in se v isti sapi trdi, da so tujci nekaj najbolj?ega kar se ti lahko zgodi. Ko kaj takega preberem, potem v odgovor napi?em samo to, da pa? Nemci o?itno niso mana z neba. Ker ?e bi bili taki carji bi tudi Adrio spravili na noge, ali pa je sploh ne bi kupili, ?e je bila res tako zavo?ena, kot trdite nekateri.

 

In zdaj ko ?alabajzerjem ne ratuje jih pa nekateri brante na vse kriple, da je Adria zavo?ena ?e od nekdaj in da smo Slovenci krivi za trenutno stanje, ne pa nesposobno vodstvo in lastnik (govorimo o trenutni situaciji ne pa tisti izpred dveh desetletij). Ne vem kako se takim re?e, ki pljuvajo ?ez lasten narod (ali pa dr?avo  v kateri s0 doma) in v nebo povzdigujejo tujce (nem?iji gre odli?no btw).

 

Ta navedek je za marsikoga bole? in je to?no ta situacija kar se dogaja zdaj. Stavke in neurejeno poslovanje je poskus vplivanja na slovensko vlado, da bi Adriji ?e naprej pomagala. Zanimivo, kake ideje imajo nekateri.

 

najraje ne bi odgovoril, ker zdaj furas tvojo znano patetiko, ne maramo slovenije bla bla..

kdo govori proti sloveniji??

 

jaz jo verjetno imam bolj rad kot ti, placujem vec davkov, po tujini sem nesteto ljudem povedal da slovenija ni slovaska, je pa razlika, da znam objektivno povedat kaj je kaj ni

 

ce placujes karto za neko uslugo, potem se pricakuje, da bos kaj dobil...ne pa da ne zmore en janez na brniku niti dvignit telefona

potem se ti pa mrausk obesata na nemce in kapitalisticne lastnike...ja pa daj no kaj se

 

adria ni bla zavozena?? pa kje ti zivis no, a si se kdaj peljal z adrio??

 

wizzair madzarski cheapshit, mi je v roku enega meseca nakazal 350 eur za 4 urno zamudo

adria pa iberfirma, ne sam da ne placuje (trenutno imam 2 pending terjatvi za zamudo/odpovedan let) pa se ne trudi niti z odgovorom kaj sele kaj drugega...

 

ene firme pri nas so super duper, ene pa so cista sramota

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK, a ?va samo raz?istit zadevo... kdo je lastnik Adrie? ?e je bila Adrija nepovratno zavo?eno, ko je bila ?e v slo rokah, zakaj so jo potem Nemci sploh kupili? Ne rabi? mi drugih zadev razlagat, ampak samo na to odgovori.

 

Zakaj Janez ne dvigne telefona? Ne vem, a je res Janez za telefonom kriv za tvoj problem ali je to mogo?e nova politika firme? Mogo?e pa Janeza sploh ni ve? tam, ker so ga odpustili v ?elji po dobi?ku? Ne vem, ampak po tvoje je vedno kriv en Janez al pa Miha al pa Safet - pa? en delavec.

 

Kot vem lastnik nastavlja vodstvo, ki skrbi, da bo firma delovala kot se zagre. Ker se tukaj pojavljajo te?ave ?e nekaj ?asa, a to pomeni, da so lastniki slepi, gluhi al pa samo neumni, ker tak na?in dela ni ni?emur podoben, ampak kako se bo firma obna?ala dolo?a vodstvo, ki je neposredno pod nadzorom ali lastnika ali pa nadzornega sveta, ki odgovarja lastniku oziroma delni?arjem. Sigurno pa politiko firme ne dolo?ajo tam zaposleni neposredni izvajalci dela ali po doma?e delavci - tega ?e v socializmu ni bilo.

 

Da ne bo? mislil, da se s tabo kregam, ker se sploh ne, povem samo, da je skoraj vedno tako, da dokler je treba opravi?evat visoke dohodke vodilnih se vedno vodilni skrijejo za floskule o odgovornosti, ko pa je treba jajca dat na plot pa ni odgovoren nih?e, razen tisti nesre?ni Janez na Brniku, ki ni dvignil telefona.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej se ne kregava, itak je to logicno.

jaz samo zelim tebi pa mrausku povedat, da glede pravic potnikov je bla adria ista leta 1994 kot ke zdaj. Meni kot uporabniku njihovih storitev (ki je super draga btw) je to pomembno.

mene kot potniku je vseen kdo je bil lastnik leta 94 ali 2019

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No to je zdaj to ... zahteve po novih in novih asisten?nih sistemov bodo ali pa so ?e izrinile majhne avtomobile, ki jih proizvajalc ne morejo ve? izdelati pod normalnimi cenami. To je zdaj eden od vzrokov zakaj so ustvarili trend SUV-ov na katerem lahko dodajo pribitek pri ceni in s tem pokrijejo vi?je stro?ke.

 

Ampak, zdaj smo pa tam, ekoteroristi so ?e sko?ili pokonci, kar je sicer logi?no, ampak stisnt pa prdnt se pa? ne da isto?asno. Zdaj naj se odlo?ijo ali z dav?nimi stimulacijami pocenit majhne in ?istej?e avte, ali pa? odstopit od raznih nepotrebnih zahtevah. Da pa bi se kar ?li s prepovedjo SUV-ov je pa milo re?eno mal huda scena.

 

https://www.zurnal24.si/avto/po-tragediji-zahtevajo-prepoved-prodaje-suv-vozil-334106

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francija ponuja vsakemu ki kupi el kolo 500? subvencije, pri nas dobis 500? kazni ce se peljes.....

 

Tako to gre, dalec zaplankani smo. Spet bom kregan ker kritiziram lepo na?o.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Francija ponuja vsakemu ki kupi el kolo 500? subvencije, pri nas dobis 500? kazni ce se peljes.....

 

Tako to gre, dalec zaplankani smo. Spet bom kregan ker kritiziram lepo na?o.

 

 

Kaksna kazen??? Jaz se nisem nikoli dobil kazni, pa se dostikrat peljem :D 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksna kazen??? Jaz se nisem nikoli dobil kazni, pa se dostikrat peljem :D

V?eraj je bilo nekaj govora o elektri?nih skirojih in je zdaj cela gonja proti njihovim uporabnikom. Za kolo niti nisem sli?al ni?.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo je to da na nizozemskem sem zelo malo videl karkol elektricnega od skirojev al pa koles...

samo oni so pa kolesarska nacija

pri nas pa se mi vcasih zdi, da dobis el skiroje gratis ce kupis skatlo kornfleksa...

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaksna kazen??? Jaz se nisem nikoli dobil kazni, pa se dostikrat peljem :D

Praviloma po linija zakona je to kolo z motorjem, in ?e gre? hitreje kot pe?ec - plo?niki in podobno je jeba, ?e enkrat po zakonu, upam da imajo policisti kaj razuma v glavi.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praviloma po linija zakona je to kolo z motorjem, in ?e gre? hitreje kot pe?ec - plo?niki in podobno je jeba, ?e enkrat po zakonu, upam da imajo policisti kaj razuma v glavi.

 

S kolesom se itak ne vozim po plocnikih... Vedno po kolesarski ali po cesti, ce ni kolesarske... Pri elektricnih skirojih je drugace, ker se vozijo povsod... najveckrat po plocnikih, redkokdaj po kolesarskih stezah in obcasno tudi kar po cesti :D ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimivo je to da na nizozemskem sem zelo malo videl karkol elektricnega od skirojev al pa koles...

samo oni so pa kolesarska nacija

pri nas pa se mi vcasih zdi, da dobis el skiroje gratis ce kupis skatlo kornfleksa...

Ko vidim otroke na elektri?nih skirojih oz. drugih "lete?ih" pripomo?kih, si prov mislim ?estitke star?em, ki bodo "izdelali" svojega malega lenuha, ki mu ne bo treba niti z ritjo mignit temu "son?ku" :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko vidim otroke na elektri?nih skirojih oz. drugih "lete?ih" pripomo?kih, si prov mislim ?estitke star?em, ki bodo "izdelali" svojega malega lenuha, ki mu ne bo treba niti z ritjo mignit temu "son?ku" :zvizga:

Hvala Zmaj, da si to napisal,da ni bilo meni "treba", ker bi nekateri spet sko?ili v luft... Delim isto mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.