Skoči na vsebino

Aktualni dogodki!


ReDevil

Priporočeno sporočilo

Symon, se ?isto strinjam s tabo .

 

Jaz sem sicer mestna srajca,odrascal v blokovskem naselju, ?ivim v stanovanju sredi Ljubljane,ampak Ja... To kar se gredo nekateri aktivisti; samooklicani za??itniki narave ali nevem ?esa... To ni ok.

 

Ho?e? no?e?,smo se ljudje pac postavili na vrh prehranske (in ?e kak?ne druge) piramide. In kakor mi je te?ko pomisliti na koline, klanje ?ivali,ubijanje ?ivali in vse take stvari,se moram zelo dobro zavedati,da sem tudi sam del tega.

 

Ne samo z nakupom mesa,ampak z nakupom faking 15vrst zdravil proti bole?inam (ker 1vrsta lekadola pa? ni dovolj za Razvajeno EU rit), ki so veselo testirane na ?ivalih, da jaz slu?ajno nebi dobil izpu??aja... Z nakupom obla?il,ker sem se lanske majice pac res ?e naveli?al in konec koncev koliko izpustov spusti moj avto , zgolj zato,ker sem se jaz odlo?il,da bi ?el malo kolesarit na drug konec Slovenije....

 

Jaz bi preprosto vsakega vegana vpra?al ?e kadi... Naj si malo pogleda, kako testirajo vpliv cigaret na plju?a, preden jih lansirajo na trg...

 

Ampak ne... Fuj in fej mi ki jemo meso, fuj in fej vsi ki ?ivijo/zivite na vasi.

 

Jaz pravim : fuj je ratal (skoraj) cel svet. Delaj tako,da bo? zve?er mirno zaspal in imel mirno vest. To je edino kar ?teje.

 

Kar se ti?e odstrela ?ivali; ne spoznam se , nisem kopitar ,da bi sodil ?evlje,ampak... V trenutku ,ko se z mtb vozim po gozdovih.... Velikokrat upam,da so lovci opravili svoje delo...

 

In ?e bi se rodil star?ema nekje na vasi in bi mi bil vir dohodka tudi pridelava hrane , bi bil zelo jezen ,da bi ne imel dohodka zaradi razpu??enih zveri...

 

Ampak ja... To je pa to ko se ljudje niti potrudijo ne vsaj malo v?iveti v ko?o drugega...

 

Kot o tistih medvedih kaki mesec nazaj... Bogi medvedki Ja,ne morete jih kar ubiti.... Govori folk , ki je ravnokar pojedel bigmaca v mcdonaldsu, zdaj pa otroka pelje v cirkus, oble?en je pa usnjeno jakno...

 

Tezko je pogledati malo ?ir?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zanimivo tole razmi?ljanje - ko zver pokon?a neko ?ival je za tak?ne in druga?ne aktiviste to vse logi?no in tako mora biti v "pravilih narave" saj jo je zato pokon?ala, da se je najedla. In kako je druga?e s ?lovekom, ja sej ne gojimo krav in svinj in kur ter jih v veliki ve?ini ne pobijamo za hec ampak zato, da jemo. Torej kaj je tukaj druga?e? A ne aktivistek, ki je v prvem primeru vzklikal tako, zdaj vzklika diametralno nasprotno in pol ga naj resno jemljemo?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je zanimivo tole razmi?ljanje - ko zver pokon?a neko ?ival je za tak?ne in druga?ne aktiviste to vse logi?no in tako mora biti v "pravilih narave" saj jo je zato pokon?ala, da se je najedla. In kako je druga?e s ?lovekom, ja sej ne gojimo krav in svinj in kur ter jih v veliki ve?ini ne pobijamo za hec ampak zato, da jemo. Torej kaj je tukaj druga?e? A ne aktivistek, ki je v prvem primeru vzklikal tako, zdaj vzklika diametralno nasprotno in pol ga naj resno jemljemo?

Hja... Verjetno zato,ker ima ?lovek mo?nost odlo?anja (in lahko izbere kak?no drugo hrano),medtem ko ?ival ?ene nagon...

 

Ne da se postavljam na njihovo stran,ampak verjetno bi bil to njihov odgovor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da ker ima mo?nost odlo?anja, je potem treba predlagat, da naj aktivistek zapusti ta svet pa bo naredil najve? za okolje in ?ivali. Tako ali tako nas je ?e mnogo preve?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa tole, kdo spremlja? ?lovek je bil ?e najden s "po?kodbami na vratu" in so ga dali na "suicide watch", ampak ?ment, ravno, ko se je zadrgnil kamere niso delale. Clintonova Hilary bi rekla "We saw, we came, he died"
https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-amerika/ameriskega-milijarderja-epsteina-v-celici-nasli-mrtvega-slo-naj-bi-za-samomor/496643

 

https://www.youtube.com/watch?v=6DXDU48RHLU


(za tiste, ki ne vejo, njen mo?, Bill je bil ogromnokrat na njegovem privat letalu in otoku, kjer so se dogajale orgije, velikokrat tudi z mladoletnimi prostitutkami)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da ker ima mo?nost odlo?anja, je potem treba predlagat, da naj aktivistek zapusti ta svet pa bo naredil najve? za okolje in ?ivali. Tako ali tako nas je ?e mnogo preve?.

Boss,ampak tebe je pa Kr razpeezdil un bajk v?eraj,a? :)

 

Ampak resno; meni gredo na ?ivce ljudi,ki sami sebe etikirajo;" jaz sem XY in sem vegan, jaz sem mesojedec, jaz sem bla,bla".

 

In potem jokajo ,ko jih okolica dojema zgolj kot to.

 

Tudi sam sem imel zelo velik predsodek pred vegani (ko je ravno o tem govora),ravno zaradi takih aktivistov.

 

Pa nisem poznal nobenega vegana.

 

Potem sem pa spoznal eno res fajn pripadnico ne?nej?ega spola.

 

Po parih pija?ah 1x prinesem s seboj kavo z mlekom... In potem mi pove,da ne pije mleka,ker je pa? veganka... Sem samo rekel : " svaka ?ast, ima? mnenje , ki mo?no vpliva na tvoje ?ivljenje in je dejansko lifestyle,ampak tega ne obe?as na velik zvon"... ".

 

In ja, obstajajo normalni vegani in verjemi,njim gredo ?e bolj na ?ivce te vegani ,saj me?ejo slabo lu? na vse.

 

Tako kot gredo meni na qrac debilni kolesarji, ki me?ejo tudi name slabo lu? s svojim obna?anjem v prometu.

 

Sicer pa; demokracija in z njo povezana svobodna mo?nost odlo?anja je za pametne ljudi....

Kaj pa tole, kdo spremlja? ?lovek je bil ?e najden s "po?kodbami na vratu" in so ga dali na "suicide watch", ampak ?ment, ravno, ko se je zadrgnil kamere niso delale. Clintonova Hilary bi rekla "We saw, we came, he died"

https://www.rtvslo.si/svet/s-in-j-amerika/ameriskega-milijarderja-epsteina-v-celici-nasli-mrtvega-slo-naj-bi-za-samomor/496643

 

https://www.youtube.com/watch?v=6DXDU48RHLU

 

 

(za tiste, ki ne vejo, njen mo?, Bill je bil ogromnokrat na njegovem privat letalu in otoku, kjer so se dogajale orgije, velikokrat tudi z mladoletnimi prostitutkami)

Ne spremljam; ?e se ne motim so ubili enega prasca?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj v bistvu je te?ko spremljati, ker se o tem manj pi?e kot bi se lahko. Tip je bil dobesedno zvodnik za bogate in vplivne. 

Clinton je sode? po papirjih 26 krat letel z njegovim "lolita express" letalom, tudi na njegov otok. 

Trump je bil nekaj ?asa njegov prijatelj, celo obto?be proti njima so bile par let nazaj.

Princa Andrew je bil njegov dobri prijatelj, tudi on je bil ?e dele?en ene obto?be.

Woody Allen je ?e od nekdaj veljal za pedofila, no tudi on je bil dostikrat skupaj z njim.

Skratka sami taki, ki so znani po aferah so se dobivali skupaj. Mogo?e pa film "Eyes wide shut" ni film ampak dokumentarec? Vsi so baje vedeli, pa nih?e ni? vedel. Kot Weinstein.
In zdaj se je obesil ?eprav je bil ?uvan v namenski celici, ki onemogo?a samomore, ?al so kamere po naklu?ju crknile.  :ne vem: In primer je zaklju?en, saj je bil edini osumljenec v tem primeru. Juhej, Bill si lahko oddahne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj v bistvu je te?ko spremljati, ker se o tem manj pi?e kot bi se lahko. Tip je bil dobesedno zvodnik za bogate in vplivne.

Clinton je sode? po papirjih 26 krat letel z njegovim "lolita express" letalom, tudi na njegov otok.

Trump je bil nekaj ?asa njegov prijatelj, celo obto?be proti njima so bile par let nazaj.

Princa Andrew je bil njegov dobri prijatelj, tudi on je bil ?e dele?en ene obto?be.

Woody Allen je ?e od nekdaj veljal za pedofila, no tudi on je bil dostikrat skupaj z njim.

Skratka sami taki, ki so znani po aferah so se dobivali skupaj. Mogo?e pa film "Eyes wide shut" ni film ampak dokumentarec? Vsi so baje vedeli, pa nih?e ni? vedel. Kot Weinstein.

In zdaj se je obesil ?eprav je bil ?uvan v namenski celici, ki onemogo?a samomore, ?al so kamere po naklu?ju crknile. :ne vem: In primer je zaklju?en, saj je bil edini osumljenec v tem primeru. Juhej, Bill si lahko oddahne.

Hja,mene ni bilo zraven ,zato ne morem vedeti,lahko zgolj Predvidevam...

 

Itak je ogromno politikov / znanih oseb navadnih peezd,ki se ukvarjajo z marsi?em...

 

Ampak ?e je res... Potem upam,da je umiral v mukah (za pedofile,posiljevalce in ?e koga sem pa? ?e tako ali tako gore? zagovornik smrtne kazni).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj casa nazaj smo imeli debato o cenah nepremicnine v LJ. Ocitno je se bolj noto saj bova z zeno stricev stanovanje sedaj novim najemodajalcem ZLAHKA brez pogajanj oddala za 600-700? na mesec (45m2).

 

Kar pride ravno prav da gre zdajsnja ven - stric ima ze vecjo tarifo v domu, vecja oskrba....zalostno, celo zivljenje delas, pa niti za dom nimas

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuck no, Hrvati so nam samo danes dal 2 in skoraj ?e izena?ili. Tole ratuje tesna tekma.

 

desni branilec z navija?ema

https://www.24ur.com/novice/svet/oce-in-mladoletna-sinova-z-avtomobilom-pristali-v-morju.html

 

pa ?e ?upan/kapetan z Mazdo

https://www.24ur.com/novice/svet/v-morju-tokrat-parkiral-zupan-trpnja-avtomobil-dvignili-z-bagrom.html

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Fuck no, Hrvati so nam samo danes dal 2 in skoraj ?e izena?ili. Tole ratuje tesna tekma.

 

desni branilec z navija?ema

https://www.24ur.com/novice/svet/oce-in-mladoletna-sinova-z-avtomobilom-pristali-v-morju.html

 

pa ?e ?upan/kapetan z Mazdo

https://www.24ur.com/novice/svet/v-morju-tokrat-parkiral-zupan-trpnja-avtomobil-dvignili-z-bagrom.html

Ampak... Kako to tolkim ljudem uspe?

 

Ok,1x,2x na leto da se najde kdo,ampak letos je pa res noro... Al dejansko ljudje NI? ve? ne razmi?ljajo??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mogoce pa so taki clanki samo dobro brani... in se dogaja enako pogosto kot vcasih, le da se vec pise o tem :) ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

potem pa lahko mazda rjavi, ?e jo namakajo v morju. 

 

Polomil jo je pa oni, ko jo je dvigoval z bagrom ven :vskalo:

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes spet namerno sentviski tunel omejen na 60 na koncu pa skrit radar. Na izhodu takoj za steno. Prokleta banda, to je visek nesramnosti in namerno lovljenje, ki nima veze z varnostjo na cesti. Prej nevarno, saj je 60 prenizka hitrost.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak... Kako to tolkim ljudem uspe?

 

Ok,1x,2x na leto da se najde kdo,ampak letos je pa res noro... Al dejansko ljudje NI? ve? ne razmi?ljajo??

?akajo na aplikacijo za pametni telefon, da jih bo ta opomnila na ..... (kdaj it srat, jebale jih aplikacije, heh)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hr?kov nima glih najbolj v ?islih, ampak tukaj jim dam pa ?isto prav in upam, da bomo kmalu tudi pri nas spoznali, da je del streznitve tudi ?uza.

 

https://www.zurnal24.si/svet/izrecena-rekordna-kazen-za-90-dni-v-zapor-in-prepoved-voznje-za-dve-leti-332631

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hr?kov nima glih najbolj v ?islih, ampak tukaj jim dam pa ?isto prav in upam, da bomo kmalu tudi pri nas spoznali, da je del streznitve tudi ?uza.

 

https://www.zurnal24.si/svet/izrecena-rekordna-kazen-za-90-dni-v-zapor-in-prepoved-voznje-za-dve-leti-332631

?isto pravilno... tokrat so nas prehiteli.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Noro tole s stanovanji, umakniti moram oglas 45m2 v Lj, ve? kot 30 kandidatov, v oglasu najemnina 600?...kot ka?e bi zlahka dal 700-800?....s tem da sem odbil vse ?tudente, in ljudjhe so pripravljeni pla?ati 6 mesecev v naprej za rezervacijo...Vsak mi pojamra v pogovoru, da v Ljubljani ni prostora....

 

Pa opa?am, da sedaj ko se bli?a faks, star?i i??ejo na veliko stanovanja za otroke, a ?tudentski dom ni ve? po meri, ali pa je tudi vs polno, oziroma ?e luksuz s ceno, ker 3je ?tudenti v najemu dajo 200,,,,,,,,,,,,e po glavi....a kdo ve koliko je dom?

 

Skratka, zgled da Ljubljanski trend ?e raste in raste...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.