Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ja ?aki mal... kaj pa jez vem o ?em razmi?lja?, ko skos neke ?ifre ven me?e?. Ker ?e bi rekla, da ho?e?, da bo ?rn te tud ne bi vpra?al a bo ?rn?ek ampak bi te vpra?l, ?e ho?e? havymetal darkerja. :P

 

Si mislil te?kokovinskega tema?ne?a.? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam danes dva razgovora za slu?bo. Sicer bi mi bilo bolj v?e?, ?e bi me vzeli pri drugi firmi, ampak tudi ta prve se ne bi branil. Bomo videli.

 

Jeeeee, dobil slu?bo pri podjetju, kjer sem imel prvi razgovor. Jutri za?nem delat.

:danzoman::bravo::jupiii:

 

Aha, pa ?e to glede benda, v katerem igram: postavili smo na ogled tri na?e komade na

http://www.myspace.com/minotaver

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke suicidal :bravo::danzoman:

 

Jst pa naj bi dans zvedu ?e je ?e kk?no prosto delovno mesto v podjetju, sam o?itno je kadrovska njihov naj?ibkej?i ?len in noben nima pojma o ni?emer. Sm upu da bojo usaj kj mel, sam tko je k je una "taprava" na bolni?ki, una k nadome??a pa nima kj preve? pojma. :ne vem:

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala lepa. Pri?akujem najbolj?e, sem pripravljen na najslab?e. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeeeee, dobil slu?bo pri podjetju, kjer sem imel prvi razgovor. Jutri za?nem delat.

:danzoman::bravo::jupiii:

 

Aha, pa ?e to glede benda, v katerem igram: postavili smo na ogled tri na?e komade na

http://www.myspace.com/minotaver

 

?estitke za slu?bo...in za komade. :bravo::punk:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj volkec ?e ?iba po cesti z novimi bremzami! :danzoman::ljubezen:

 

Posebne zahvale pri tem projetku grejo: Mihatu, atu Peterki, FrenkiPopiju, Denisu ter Josipu, nekaterim sicer samo za moralno podporo, a vseeno! :ouje::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeeeee, dobil slu?bo pri podjetju, kjer sem imel prvi razgovor. Jutri za?nem delat.

:danzoman::bravo::jupiii:

 

Aha, pa ?e to glede benda, v katerem igram: postavili smo na ogled tri na?e komade na

http://www.myspace.com/minotaver

 

?estitke ?e od mene :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:bravo::bravo: odli?no!

 

Jaz pa se bom pohvalil da sem danes 1. letos v slu?bi nazadnje bil lansko leto 12.12. :D

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem ?asu mi je ponovno uspelo spraviti porabo pod 6 litrov - 5,99 ?e sem natan?en sramezljiv

 

Zanimivo, da mi je to uspelo "?ele" tretji? in od tega 2x s Petrolovim gorivom in 1x z MOLovim

 

1. 5,85 (Petrol) 22.08.2006

2. 5,90 (MOL) 02.03.2007

3. 5,99 (Petrol) 12.01.2008

 

Hmmm... zanimiva kost za glodat za vse nasprotnike Petrola :hudicek:. Kot ka?e so goriva razli?nih distributerjev ve? ali manj zelo podobna in je ve? ali manj vse odvisno le o re?imu vo?nje.

 

pa ?e tri najslab?a povpre?ja

 

1. 7,23 (Petrol)

2. 7,05 (OMV)

3. 7,03 (OMV)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem ?asu mi je ponovno uspelo spraviti porabo pod 6 litrov - 5,99 ?e sem natan?en sramezljiv

 

Zanimivo, da mi je to uspelo "?ele" tretji? in od tega 2x s Petrolovim gorivom in 1x z MOLovim

 

1. 5,85 (Petrol) 22.08.2006

2. 5,90 (MOL) 02.03.2007

3. 5,99 (Petrol) 12.01.2008

 

Hmmm... zanimiva kost za glodat za vse nasprotnike Petrola :hudicek:. Kot ka?e so goriva razli?nih distributerjev ve? ali manj zelo podobna in je ve? ali manj vse odvisno le o re?imu vo?nje.

 

pa ?e tri najslab?a povpre?ja

 

1. 7,23 (Petrol)

2. 7,05 (OMV)

3. 7,03 (OMV)

 

He,he,Boss-tvoja najslab?a povpre?ja bi bila moja najbolj?a in ?e bi se mi zdelo,da pije malo.6-im litrom se pribli?a edino moja ?ena z bolj "umirjeno" vo?njo(strogo samo dolge relacije). :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz sm pa dons osvojiu Nanos, delno z volkom (prvi? po cesti) in sicer do Sv. Hieronima, pol pa ?e mal pe? do Vojkove ko?e, vreme je biu tema, mal snega mal de?ja, morala pa na nivoju! :danzoman::bravo::ljubezen:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pohvalim se lahko da sem pri?el v ?olsko akrobatsko skupino :ouje: sploh nism vedel da jo mamo pa se neki menim z profesorco pa re?e ?e bi probal, pa pridem pa tadrug skok nardim ?isto salto naprej z obratom za 180° pa je sam rekla "kdaj ma? proste ure" :D

znam pa ?e levji skok, salta v stran, zdej se u?im ?e salto nazaj ter salto naprej z 360° obratom :bravo: pol pa pridejo ?e finte :ljubezen:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.