Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

A jaz pa lahko prespim pri tebi????? :ne vem:

 

Rakitna je takooooooo zeloooooo dale?, pa srne ska?ejo pono?i ?ez cesto in je nevarno, pa poledenela cesta, sploh ovinki, pa tema in se slabo vidi, pa mrazzzzz je, pa vse skupaj je tako groznoooo... :(:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo je pa rekel, da je potrebno piti alkohol :ne vem:

Pepsi je ?ist zakon, pa ?e glava ne boli pol :pepsi:

 

Ammm,zaj mi pa ni jasno,zakaj hudi?a ma? pol TI v?asih ma?ka in te glava boli????? ?zmeden? Od Pepsija?? :P:hohoho:

 

 

 

Aja... sem mislila da ho?e? prespat :D

 

Se je mislo,samo se tvojga dragega boji........... :hohoho::hohoho:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam danes dva razgovora za slu?bo. Sicer bi mi bilo bolj v?e?, ?e bi me vzeli pri drugi firmi, ampak tudi ta prve se ne bi branil. Bomo videli.

 

:rispekt: (ta smajli moli k Alahu?)

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz imam danes dva razgovora za slu?bo. Sicer bi mi bilo bolj v?e?, ?e bi me vzeli pri drugi firmi, ampak tudi ta prve se ne bi branil. Bomo videli.

 

:rispekt: (ta smajli moli k Alahu?)

 

 

Dr?im pesti! :bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm spoznou enga maherja, k drifta z M3ojko, pa se je ponudu d bi me loh mau u?iu glede tega, sam pol me je mau strah, k spet pristanem iz 340 KM na mazda?ki kahli brez konjev, rde?i mislm! <_<:danzoman::hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri sm spoznou enga maherja, k drifta z M3ojko, pa se je ponudu d bi me loh mau u?iu glede tega, sam pol me je mau strah, k spet pristanem iz 340 KM na mazda?ki kahli brez konjev, rde?i mislm! <_<:danzoman::hohoho:

 

u?i se na kahli, na mo?nej?em avtu je la?je kontrolirat drift kot na tvoji "kahli" :)

 

pa ?e enkrat ji re?i kahla, pa ti jo odvzamemo :P

 

hmmm... zanimivo, vsak ta drug alkoholik postre?e to?no s takim stavkom.... :P:hohoho::hohoho:

 

ti bom jaz povedu, da je resnica, ker sem iz bran?e... :)

 

v pivu je problem izklju?no alkohol, v coli pa pepsiju se me?ajo pa hude kisline :)

seveda ni? od tega ni ?kodljivo v majhnih koli?inah... :)

 

jaz pijem vodo, al pa pivo... verjemte mi, da vem zakaj ;) pa ?e pri vodi je kriza ....

(ok, vin?ka mi pa? telo ne prenese zaradi drugih te?av)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons smo osvojil ?e Ur?ljo Goro (1699m), pa vouk se je izkazu, prevozu skor 300 km, med drugim smo ?li tut ?ez odprto mejo v Austrijo, da smo vidl kako zadeva laufa! :P

 

Se je pa zgodil tut neki na temo vouka, kar bom napisu v obratni temi :(<_<

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem bil pa v?eraj v mediaparku na predbo?i?nem heavy metal party koncertu Prospect vs Metalsteel :punk:

 

Jz pa dons 2 ure u slu?bi, k sm zgleda pretekli teden preve? zabu?avu in sm mogu mal po?istit zadeve! :danzoman::D

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest sem pa jebal jeza, do 4-ih nisem mel cajta jest, sem mel pa cajt 5 min pa sem hit na mazda forum skocil. :D

 

Anyway... parkirisce pred firmo veliko, avtov malo, snega in leda glih prav, rocna v avtu pa tut zdej "preverjeno dela". :danzoman: Je slo kar lepo posrek, me je varnostnik kar mal cukov gledal. :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz se pa lahko pohvalim, oz. se lahko moja psi?ka :D da zna po novem ?e roll over :hohoho: najprej sem jo nau?o sedi, pol prosi, pol je znala lezi,... zdej pa ?e to :D z roko ji pka?em tko naj se zasukne pa se zasukne okol :hohoho: je tak CUTE :ljubezen:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sodnik s kerim sem dons de?urn, je navdu?en nad mojimi plehnatimi zverincami, ?e posebej mu je v o?i padu ?rni vouk, je reku da je meu njegov brat pred leti tacga rde?ga, men je kr hitr morala zrasla, k je blo govora o tem! :danzoman::bravo::P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.