Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?e 10,5 ur in letalo, z mano na enem od sede?ev, proti atlanti bo vzletelo iz minhna, od tam pa v orlando na florido. :danzoman:

Grem malo pogledat Bikers week v Daytono in dirko kjer vozita na?a dirka?a. Ko bo mogo?e in kjer bo mogo?e bom prilimal kako sliko, al pa kaj naklofal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jz se pa lahka pohvalim da sem na?el adidasovo uro, ki jo je zgleda nekdo zgubil :D model je CLIMACOOL, sam zdej me pa zanima kje bi paseka dobil ker jih gor nima... ura ma pa vse, vi?inomer, barometer, vreme pove, kompas, 100m pod vodo lahk gre, termometer,... :bravo: sam kaj ko nima paskov... :( ?e kdo ve za njih naj pove :P

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 10,5 ur in letalo, z mano na enem od sede?ev, proti atlanti bo vzletelo iz minhna, od tam pa v orlando na florido. :danzoman:

Grem malo pogledat Bikers week v Daytono in dirko kjer vozita na?a dirka?a. Ko bo mogo?e in kjer bo mogo?e bom prilimal kako sliko, al pa kaj naklofal.

 

ja u?ivaj pol na pouno a ne :jupiii: nared kake slikce njihovih prevoznih sredstev ;) drga? pa izkoristi kolker se le da :vesel:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons je biu kon?no kr??en vouk, u mal druga?nem smislu! :D

 

Je pa zadeva precej neprijetna za delo, se mi zdi da je bla GTjka bol?a, al pa sm biu tkt manj?i, no kokrkol, hi?a je hi?a, postla, pa postla! :P

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 10,5 ur in letalo, z mano na enem od sede?ev, proti atlanti bo vzletelo iz minhna, od tam pa v orlando na florido. :danzoman:

Grem malo pogledat Bikers week v Daytono in dirko kjer vozita na?a dirka?a. Ko bo mogo?e in kjer bo mogo?e bom prilimal kako sliko, al pa kaj naklofal.

 

Bikers week ne rabi? slikat...poslikaj pa dirko...u?ivaj!!

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest bi pa pohvalu KAALman-a. Pr?paral mi je pot do murske sobote, ker je ?el namesto mene pogledat en avto. Poslav mi je opis in slike tk da res ?e enkrat zelo pohvalno :rispekt:

:rispekt: KAALman :rispekt:

 

pa je avto za kaj al je bolj vigl vagl :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dons sm meu generalno ?i??enje (no samo dela mojga gradu) in sm zdele hotu mal "preluftat" Dormeote, pa nism najdu klofarja in uporabu kar Slazenger-jev izdelek, pa tut zadeva kar slu?i namenu, no zdej pa me jasno use boli, ker direkt po fikmezzu, ?e tole "serviranje" alla Becker! :P:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je pa smesen ajvar na prvi sliki, tko je velik, da je moral mal pocepniti, da bi pasal v sliko :P

:D

 

 

 

Bwahahahaha... Labi.... se zaveda? da bo ajvar hmal nazaj pri?u.... pol bo pa bum bum... ajajajaj... :aaaaa: :aaaaa:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.