Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

jz se lahko pohvalim da mal ?e manjka do mojih 17 :jupiii::jupiii: za B DAY so mi star?i kupli 1GB kartico za telefon pa majico da downhill :punk:

 

Malo se razglej po temah,lenobo pa ne bomo podpirali. :P

 

bo pa brez feltnakov ostal :P mu bom cegle spodaj narisal :hohoho::hohoho::hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred uro sem domov pripeljal LG-jev 22" WideScreen LCD zaslon :rispekt::rispekt: slika dobesedno ubija :bravo: najlep?a je v COD4 :ljubezen:

 

Zakaj si pa kupil LG? Jaz imam v slu?bi ?e kar lep ?as tak?nega pa ni ne vem kaj... No, vem zato, ker imam doma samsung-a 22 pa je ob?utno bolj?i. :huh:

 

:rozico:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj si pa kupil LG? Jaz imam v slu?bi ?e kar lep ?as tak?nega pa ni ne vem kaj... No, vem zato, ker imam doma samsung-a 22 pa je ob?utno bolj?i. :huh:

 

:rozico:

 

LG je pododdelek v samsungu, v bistvu je cenovno bolj ugoden samsung :bravo::bravo: sem pa zelo zadovoljen :ljubezen: sem imel pa mo?nost primerjave ekranov tko da je bla na tem ?e najlep?a slika v razredu do 250? :rispekt: Philips je bil cel popa?en, benq ?e bolj,... na koncu sem se odlo?al med samsungom 20" in tem LG 22" in je padla odlo?itev v prid LG 22".

 

Mam pa model LG Flatron L222WS 22" :jupiii: Ma pa eno kul funkcijo oz. kr dve :ouje: ena je pomoje ?e standardno; AUTO prilagoditev zaslona, pol ma pa mo?nost izbire kak?no je okolje in temu primerno se ekran priredi, npr: DAY TEXT, NORMAL, NIGHT PHOTO, NIGHT MOVIE, NIGHT TEXT, DAY PHOTO in DAY MOVIE :rispekt: Pa? prilagodi barve okolju B)

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tega sm tud jz kupu kak teden nazaj....2232....super cena...(239?) al neki takega....pac ni top ...za vsakdanjo uporabo pa vsekakor odlicen...pa se lep na pogled. vsekakor pa predlagam nakup istega v tujini...saj so pri nas monitorji ki so v prodaji namenjeni vzhodnemu trgu....

 

Lp, Andrej

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam ?e od lani maja samsunga 226BW in morem re?t, da je slika odli?na.

 

?e bolj?a je bila na prej?nem samsungu 940B - ?eprav ima ta bolj?e karakteristike. Je pa fora, da mislim, da je dandanes celo 940B dra?ji od 226BW??? h?

 

Pri LCD monitorjih za komp zagovarjam SAMSUNG in ni? druga! Tako kot za vse accesories LOGITECH! Vx nano rox!!! :ouje:

 

 

Nasledn nakup je ?e en taki v DUAL MODE :D v kratkem :P

 

:P

:)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsi se menite o nekih velikih zaslonih & monitorjih, jaz se pa moram s tem zadovoljit :(

 

imas pa vsaj nekaj da se mu lahko rece prenosnik!! :bravo:

"It is not necessary to change. Survival is not mandatory."
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jst mam ?e od lani maja samsunga 226BW in morem re?t, da je slika odli?na.

 

?e bolj?a je bila na prej?nem samsungu 940B - ?eprav ima ta bolj?e karakteristike. Je pa fora, da mislim, da je dandanes celo 940B dra?ji od 226BW??? h?

 

Pri LCD monitorjih za komp zagovarjam SAMSUNG in ni? druga! Tako kot za vse accesories LOGITECH! Vx nano rox!!! :ouje:

Nasledn nakup je ?e en taki v DUAL MODE :D v kratkem :P

 

:P

 

Se popolnoma strinjam s tabo! :bravo:

Icewoman is here!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisem hotel tega smo, se lahko pohvalim da sem imel na 3 dnevnem testu, HP-jev prenosnik, z 20,1" monitorjem. ?koda da nisem poslikal zadeve samo zelo na kratko seko kot 100 hudi?ev, pa tudi baterija zdr?i cca 2 uri- 10 minut ve?-manj z vedno zalaufanim wlan-om in pri?ganim radijem. Muzika seka da niti do 3/4 glasnosti ni treba dajat, vgrajen ima subwofer, ki odli?no sodeluje z vgrajenimi zvo?niki.

Napako ima samo eno te?a, saj ima dobrih 7 kilogramov, pa seveda ?e eno ki ni zanemarljiva - CENA.

?e link, pa si sami poglejte karakteristiko KLIK

 

Objavljena slika

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kam smo pa namenjeni ?e smem vpra?at?

 

27. April = Delam kot sodnik na avtokrosu. :bravo: (Verjetn bom mal od blata <_< )

 

1. Maj = Plomin

2. Maj = Grobnik -> Otok RAB

3.-5. Maj = RAB

 

 

 

 

ps. Z mopedom seveda. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.