Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Another great night in LJ :bravo:

 

dans pa vsi na disco night v Mediapark! :) se moram pohvalt, da se mi je po parih mescih uspelo spravt k frizerju...vem, netipi?no za ?ensko, ampak imam probleme z zaupanjem mo?kim s ?karjami v roki.... :)

The sun always shines...all it takes is 4 you to look through the clouds....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dans pa vsi na disco night v Mediapark! :) se moram pohvalt, da se mi je po parih mescih uspelo spravt k frizerju...vem, netipi?no za ?ensko, ampak imam probleme z zaupanjem mo?kim s ?karjami v roki.... :)

 

..a ti tud tja hodi???? Nism biu ?e dolgo, moram priznat da na za?etku so bli na discu v Mediaparku noro dobri ?uri, potem ko je pa ?ir?i mno?ici postal VPK znan, je pa nivo folka padu v podn. Mrtvi vsi do amena,dost zadrogiranih pa full full gu?va...moram spet kmal pogledat ?e je ?e kej bolje, oz. sam da se Global odpre pa bo spet vse bolj normaln. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ne vem a nej pojamram a nej se pohvalm,..?e od nedele pospravlam kuhno (z par-dnevno pavzo vmes zard glavobola) in se mi zdi da je vedno huj? namest vedno bol? <_<

 

UUUU pa glava me ne boli ve? :ouje:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, dj kj rufn k bo? v LJ, ti po?lem cifro po zs!

 

U tork grem na gospodarca mal pogledat ker je brucvanje, pa zna bit zanimivo :rolleyes:

 

?e jem, JIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :ljubezen:

 

A tud tebe je apetit jebav. Jest sm tud nadoknadu zdej za cev tedn :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsekakor mlado. :bravo:

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pono?i sem se vrnil iz sejma v Friderchaffen-u in se moram pohvalit da sem videl in potipal nekaj kar nebom nikoli pozabil, predvsem prvo. :bravo:

Drugo so neki spe?l edi?n daljinci za mazdo.

post-3-1224322453_thumb.jpg

post-3-1224322477_thumb.jpg

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam kaj si ti tipal :hohoho:

 

Drga? pa, a je bil prov ta nov gtr??

 

ITAQ :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.