Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

druga slika je kul :P

(pa tud dojencek na sliki je lusten) :D

 

ga. jures ja...don't touch... :ljubezen:

 

Loh ti pa skuha kej ce si la?en...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje ste to v rovinju?

:D

 

Tam kjer je prepovedano za otroke, torej odpade?.... :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim, da manj?ih golobov ?e niste imel prilo?nosti videt (sta se mladi?ka ravno prebila iz lupine), domovanje pa imajo na balkonu, v 4. ?tuku bloka :D

post-185-1246338932_thumb.jpeg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je lih za pohvalit ampak pred kratkim sem postavil svoj osebni rekord v hitrostni vo?nji :) ....255 km/h ga je letelo proti Se?ani (seveda je bila cesta dokaj prazna)....poraba pa cca. 12 litrov, seveda diesel power in avto kot se ?ika. Kaj ?em re?t, jah u?itek a ne, bi blo treba res MPS-ko nabavit pa k?no dirkali??e bi moral narest :hohoho::hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako Grega, a nis enkat od enga TT-ja razlagu pa neki stra?nih brzinah, d sm samo gledu ?e leti tok! :P

 

S kerim avtom ste se pa vozil, zihr mejd in Doj?lend? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ?e je lih za pohvalit ampak pred kratkim sem postavil svoj osebni rekord v hitrostni vo?nji :) ....255 km/h ga je letelo proti Se?ani (seveda je bila cesta dokaj prazna)....poraba pa cca. 12 litrov, seveda diesel power in avto kot se ?ika. Kaj ?em re?t, jah u?itek a ne, bi blo treba res MPS-ko nabavit pa k?no dirkali??e bi moral narest :hohoho::hohoho:

 

Js mam max po navigaciji in DH 258 km/h in poraba 23-25 litrov. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ja s tt-jem je tudi letel nekaj tak?nega, samo takrat sem bil sopotnik, tokrat sem pa jest vozil. V tt-ju je bila poraba tudi okoli 25 litrov, pri tej dizlci pa okoli 12litrov s tem da je ?e avtomatik tako, je pa zanimivo to da sploh nima? ob?utka da gre? tako hitro oz. tam do 200 km/h ti je ?isto normalno in ni? ne deluje kot da res zelo zelo leti?. Avto je nenormalno zelo obvladljiv, pri 250 klm/h lahko skoraj ?epeta? s sopotnikom brez da re?ek Kaaaaaj si rekuuu?? :) , s tem da avto je cabrio.

Je bila pa identni?na zadeva :)

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2898554&show=1

 

Yavarye...hehe, ja tole je pa bencinar a ne, kot da bi bencin ?ez okno zlival. Avto je za pritisniti samo glede na razmere pri nas mora? res fajn fajn fajn gledat da te kdo ne naba?e oz. ti njega. To si s svojo mazdico ti??al?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

da se, se jst ustulm glede hitrosti sam ne s mazdo je pa mal cez 240km/h za kej vec je blo pa kr mal prevroce :S

no ja bi pa pohvalu nekdanjo mx3 da pri 160km/h (+ - par km/h) na AC proti stajerski 3x obrnes avto tko da ti rata nobenga druzga poskodavat pa da je vse ok oz brez praske pa da se ustavis na izvozu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Yavarye...hehe, ja tole je pa bencinar a ne, kot da bi bencin ?ez okno zlival. Avto je za pritisniti samo glede na razmere pri nas mora? res fajn fajn fajn gledat da te kdo ne naba?e oz. ti njega. To si s svojo mazdico ti??al?

 

Zaenkrat je ?e, kaj bo pa ?ez 24 ur pa ....

Svojo ja, kaj naj si avto sposodim in ga pol teram, ?e? saj ni moj, to NI moj stil. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zaenkrat je ?e, kaj bo pa ?ez 24 ur pa ....

Svojo ja, kaj naj si avto sposodim in ga pol teram, ?e? saj ni moj, to NI moj stil. :ne vem:

 

Ne ne, ni fora moj al tvoj, tera se vse, pa? proba? kon?no pri avtu ki ga dobi? v roke :) odvisno od prilike kaj pade pod roke :bravo:

Potem pa dobro leti makina :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega kaj pa radarji, si ?e vnaprej preveru al si ?el na slepo, morda si celo ra?unu, da si prehitr da bi te dojel? :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega kaj pa radarji, si ?e vnaprej preveru al si ?el na slepo, morda si celo ra?unu, da si prehitr da bi te dojel? :D

 

sej bo lastnik avta kriv, ?e ne bo mogel dokazat, da ni sam vozu :hudicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lastnik je kolega, tako da je bila skupna odlo?itev oz. me je ?e sam podkuril :hohoho: Je pa tako da je bilo to na tisti ravnini ko zavije? iz avtoceste LJ-KP proti Se?ani, prometa res ni bilo, radar in teli na?i vinjetarji so pa ?ele na cestninki do tam sem pa ?e zmanj?al. Nazaj grede se je tudi teralo ampak ne toliko ker je bilo kar prometa, moram pa povedat da je folk celo kar okoli 150-160km/h peljal po prehitevalnem, sem bil res presene?en, ponavadi gre nekdo 140 km/h potem pa 5km kolone za njem. :unsure:

Hmmm ne vem zakaj ne pove?ajo minimalno hitrost na avtocestah, vsaj na 140 km/h ?e ne celo na 150 km/h, sploh glede na to kak?ne avte imamo sedaj, varni so tudi veliko bolj, folk bi bil pa mnogo manj ?iv?en, ker ?e gledamo na dejstvo da je bila tak?na omejitev tudi 20 let nazaj ko je bil ?as jugecev, stoenk, golfov 2 ipd. avtov pri katerih je npr. je bila vo?nja pri 150 km/h ?e pravi adrenalinski dogodek. Sedaj pa npr. se ?e v moji trojki 170-180 km/h peljem ?isto ok, brez da se bojim da bo kaj odletelo ipd. Ne vem, mogo?e pa na?e avtoceste ne dopu??ajo vi?je hitrosti ker so ?isto v k***u :ne vem: ..tako da imajo raje voznike pod kontrolo in omejitvijo 130 km/h

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega-?e preden sem pogledal sliko avta,sem vedel iz katere tovarne je ta dizelca! :D A si se ti mogo?e vozo z takim,samo svetle barve?

Aja...pa dobro si jo odneso...mislim brez pretiranega negodovanja nad hitrostjo.... :P

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 200KM je v redu, če je turbo, ker je teh 200KM na voljo na sredini obratov in navadno v daljšem razponu. Pri N/A motorjih je pa ta max moč na koncu vrtljajev tam, kjer se začne rdeče polje in je razpon vrtljajev, ko je to na voljo žel precej ozek. Zato ta podatek izredno zavaja in ja zato se 2,5 turbo Mazde izven EU peljejo precej bolj suvereno pa ne zaradi 50KM več ampak zato, ker so moči na voljo bistveno prej.   Zato je tudi MPS bila res super za uživancijo, če te ni skrbela poraba 10+l/100km.
    • Zato, ker plešejo v Nemčiji, kjer se jim sesuva avto industrija v kateri smo kot podizvajalci za določene dele. Jebat ga tko to gre, ko se igrajo monopoly in se sprejemajo napačne odločitve. Drugače pa se ne gleda mesečnih rezultatov ampak letne in v EU je padec kar konkreten. EU oblast žal že nekaj let ne dela za Evropejce in prvi računi so izstavljeni. Žal.
    • To se pa bere skoraj tako kot mantra LGBTIQ....+++ zakaj hočte bit 100% hetero, če ste pa lahko vsaj mal homo?
    • Ah, daj no, kot da je to kak poseben in zapleten proces...   Prevrneš zadnjo klop, vzameš ven dvigalko, podložiš pod amortizer in kmalu je guma v zraku. Dvomim, da traja pet minut... V bistvu je dlje trajalo, da sem prišel k sebi, ko sem videl, kaj je z ležajem, kot je pa trajalo, da sem avto dvignil... Če bi imel ustrezno podporo (kak klocen ali zidak prave dimenzije) bi bilo še hitreje, ker bi dvigalko postavil kar pod "šusplato" in dvignil cel sprednji del.   Ja, veš, BTjka je avto, ne pa načičkan zabaviščni park na štirih kolesih z bluetooth povezavo in plazmo sredi armature...
    • To si pa nesramen do @Z M A J . Pa sej nima 250kg, da bi scuzalo baterijo na taki poti.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.