Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nasploh Francozi so zlo mehki

 

Ne vem zdej kok ma? kilometrine za sabo, pa o ?em to?no debata te?e! <_<:harhar:

 

Skratka pelje? se kot na Turbo maximus, to mi je noro v?e?, isto?asno se pa dost dobr dr?i cest (velka medosna)! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Zato so pa tako romanti?ni. :hohoho:

 

No kolk si jih ?e prtisnu odkar fura? renalut ? :harhar::harhar:

 

V renaultu seveda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MP Jelovice:

 

Opet vi, pa dobro vi ste vi?e kod nas nego kod ku?e.

 

medtem ?ena moli paso?e ker je na njeni strani...

 

Ne treba, ne treba, znam ja gospoda dobro...

 

P.S. bla je policajka... :rolleyes:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobro je imeti kolega pri koritu, hvala Joza, naj te renault blagoslovi.

 

Bom u Renojca kr "Poteno?ter" montiru, da ob priliki (kaki okvari) odmolim en Ro?n venc in potlej ?ude?no "proradi" makina! :P:harhar:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem priliko sprobat novo Mazdo 6 z novim 2.0i bencinarjem (155KM).

 

kaj naj re?em? Z eno besedo RAZO?ARANJE.

 

Motor je anemi?en ne bistveno bolj?i od prej?njega 2.0 :( Res ne vem kam Mazdi uspe skriti te deklarirane konje.

 

Malo u?itkov je ?ele, ko res zavrti? skoraj do rde?ega polja samo hudi?a kdo pa se ?eli takole vozit ves ?as, da o porabi raje sploh ne razmi?ljam.

 

A je ?e kdo drug to sprobal, da vidim, ?e sem mogo?e ratal preve? zahteven :ne vem:

 

 

 

Prosim, da tale post ne bo bil vzrok za ponovno prepucavanje bencin vs. diesel - je le razmi?ljanje o konkretnem modelu avtomobila s konkretnim motorjem. Hvala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj dobil 2 paketa, ki sem ju ?akal 14 dni.

 

 

 

 

Normalno vse je ?e zmontirano. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imel sem priliko sprobat novo Mazdo 6 z novim 2.0i bencinarjem (155KM).

 

kaj naj re?em? Z eno besedo RAZO?ARANJE.

 

A je mo?no, da je za to kriva loputa plina? ?e je preko elektronike je v?asih zadeva ?isto neodzivna, odvisno od avta...

 

V?eraj dobil 2 paketa, ki sem ju ?akal 14 dni.

Normalno vse je ?e zmontirano. :hudicek:

 

A si zbrisal moj namig pa na novo napisal tole a? :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je mo?no, da je za to kriva loputa plina? ?e je preko elektronike je v?asih zadeva ?isto neodzivna, odvisno od avta...

 

A misli?, da je to feature al je napaka? :ne vem:

 

Ker isti filing sem imel tud pri prej?njem 2.0 motorju v pre FL verziji nove ?estke. Filing je kot, da bi hotel celo dnevno sobo premaknit, nobene iskrivosti, ?ivljenja. Mazda 2 se mi je zdela bolj odzivna.

 

Bom ?el mal teste pogledat, kaj pravijo testerji. <_<

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja baje je dostikrat tako, da je od lopute odvisno kako se motor obna?a. Ker te lopute so tudi zato, da iz avspuha ven letijo ro?ice. In zaradi tega ga ti lahko pohodi? kot norca pa bo on pospe?eval kot se njemu zdi, da je dobro za ro?ice in delfine. ?e bi pa pospe?eval na polno bi pa zaradi tebe 5 pingvinov ostalo brez svoje ledene plo??e. :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od danes navigacija v moji MPS POZNA slovenijo. :vesel:

 

 

Hvala Jest.+ :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja baje je dostikrat tako, da je od lopute odvisno kako se motor obna?a. Ker te lopute so tudi zato, da iz avspuha ven letijo ro?ice. In zaradi tega ga ti lahko pohodi? kot norca pa bo on pospe?eval kot se njemu zdi, da je dobro za ro?ice in delfine. ?e bi pa pospe?eval na polno bi pa zaradi tebe 5 pingvinov ostalo brez svoje ledene plo??e. :(

 

 

ma kurac... jebe? pingvine :hudicek: pol pa naj ne reklamirajo, kot da je 155KM (konjskih mo?i) pa nej raje napi?ejo, da so to pingvinje sile. :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kurac... jebe? pingvine :hudicek: pol pa naj ne reklamirajo, kot da je 155KM (konjskih mo?i) pa nej raje napi?ejo, da so to pingvinje sile. :angry:

 

lol. to so Eko-horsepower. :)

e, ti si kandidat za good ol' v6 ko ji lahk loputo pobrusis pa zajlo skrajsas da je skos na 3000rpm tako kot moja. ne no.. :D malo manj.

 

ce ve kdo za koga ki ne racuna prevec zato da bi preprogramiral mazdin ECU naj napise ker mi zadaj ves cas smrdi po neizgorelem bencinu in je vzig vredu, kabli so dokaj, svecke so super. edino kable se zamenjam, ce pa pol ne neha smrdet pol pa tut nevem. :angry:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma kurac... jebe? pingvine :hudicek: pol pa naj ne reklamirajo, kot da je 155KM (konjskih mo?i) pa nej raje napi?ejo, da so to pingvinje sile. :angry:

 

Za to imam VGRAJENO re?itev, pali na bencinarjih in na navorih, ti poka?em ko se dobimo. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.