Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Moram se pohvalit, da sem v?eraj dragi pripravil ?kampe na buzaro ob sve?kah...slike sledijo

 

Popoldne sem pa ?el do Mare-ta, kjer sva zamenjala hladilno teko?ino, pre?istila sistem in zamenjala ?ep na radiatorju...avto zdaj greje ko ?us in ventilator se spet vkljaplja :danzoman:

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a pet jes...joj...se bos mogu na fitnes vpisat...

 

Ka pa doma?i ftnes v postli ne ?teje ? :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram se pohvalit, da sem v?eraj dragi pripravil ?kampe na buzaro ob sve?kah...slike sledijo

 

Popoldne sem pa ?el do Mare-ta, kjer sva zamenjala hladilno teko?ino, pre?istila sistem in zamenjala ?ep na radiatorju...avto zdaj greje ko ?us in ventilator se spet vkljaplja :danzoman:

 

 

:bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe, rad verjamem, ker po moje nisi edina :blush:

 

Ma jest mam fedr na en klik sam ce das od dol gor te dobesedno pr?vasa v hrbet :angry2:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom enkrat...kdaj si igral seek and destroy :ne vem: ? Sem te videl v soboto v BTC-ju...

 

zdaj vidm, da sem zbrisal video

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...p;#entry80341...

lahk ti novega naredim

ampak ves kaj moras ti narest :D

 

 

to je ultimativna hrana :notworth:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj s5 malo popedenal M6 od foruma?a, sedaj pono?i vidi zunaj avta in tudi sredinska konzola je tako osvetljena kot mora biti.

Pa ?e par vijakov sem mu privil, ker so prej manjkali. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mal prej na?el precej pomemben spis, iz v?eraj?nje iskalne akcije (aja pa ni bila moja krivda oz. ni bil najdem pri men)! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? klub ima pa res kul ?lanke, sploh o podvozju, turbini, kompresorju in var?evanju te?e. :P

Sploh za kak?nega Deeyana je priporo?eno branje o kompresorjih, da ne bo spet pisal neosnovane neumnosti, da je turbina bolj?a. :P

 

s to debata smo ?e itaq pr?li do konca, nism pa nikol trdil, da je turbina bolj?a, ampak da je poraba pri kompresorju ve?ja, pa ?e to sem sli?al od drugje ;)

 

Druga? pa zakon ?lanki :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes so se na stevcu pojavile same sestice v zgornji vsrtici stevca :hudicek::hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Praga 6 ur lepe vo?nje z dvema ?eljenima postankoma (1 x aUT vinjeta + 1 x CZ vinjeta) + 1 nepredviden ?alabajzarski postanek....... :glare:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.