Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ko bom jaz menjal bom pisal v jamralnik :( to namre? pomeni, da do 15. marca ne bo ve? nobene hitre vo?nje ampak lepo po?asi kot po jajcih :whatever:

 

bo pa drifting :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tudentka pridna k zmaj, jzt sm jih pa ?e pomagal in pove?al efekt! :danzoman::P

 

pa ti se samo okoli zmajev su?e?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu se moram pohvaliti, da sem danes ?el ?ez tehni?nega in bil peljan z Meganom RS 250. Dobro ga pi?i pa kar nobene turbo luknje nima. Ko ga pohodi? te Navor samo zalima na (Recaro) sede?, ko prileti? v ovinek pa ?pera dobesedno dr?i avto na notranjo stran. In ko je vse skupaj segreto mu iz serijskega avspuha poka, ?e ne bi imel katalizatorja in lonca bi 100% metalo ogenj ven. V glavnem brutala serijsko, iz salona. Tu ni kaj dosti za rihtati. :rispekt: (no ?eprav ?e obstaja nova mapa za preko 300 konjev pa ?e serijsko jih nima "samo 250" ampak nekaj ve? ker pri Renaultu la?ejo :D )

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V vsaki populaciji ma? dolo?en % folka, ki odstopa od neki normalnih dru?benih norm oz. jm u glav kej ne ?tima! :harhar::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podvojiu sm vrednost moje Lagune (prvi? do zdej povhn kestl benza, ker ?e furam LPG, ga lih ne nucam odve?ne te?e okol terat)! :P

post-185-1288973365_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podvojiu sm vrednost moje Lagune (prvi? do zdej povhn kestl benza, ker ?e furam LPG, ga lih ne nucam odve?ne te?e okol terat)! :P

 

samo je vseeno fajn imeti ve? benza noter da ti ne gre benz pumpa

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo je vseeno fajn imeti ve? benza noter da ti ne gre benz pumpa

 

Baje je 1/4 tanka ?ist dovolj v te namene, tko da ponavad ga tankam dobro polovico, pol pa lep cajt traja da pride do ?etrtinke in potem ponovno tankat! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej bi bla se nizja, ce bi se peljal po civiliziranih cestah...

same relacije ampak z vlozki kamikaz, lukenj in kamiondzij

 

Evo, ?e ti kot najve?ji divjak (definition by Lojz) spravi? pod 6 litrov pol se na ustreznih cestah in hitrostjo da vozit ?e bistveno ni?je.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi/bo/je verjetno bolj?e peljala, ?e bi mela ?e zimski komplet gor :bravo: Te njene letne gume so bl ?e za v penzijo :P

 

Al pa ?e sem bila takoj za tistimi, ki so imeli ?ist nove zimake gor in ABS in EPS in ?KL in nevem kak?ne sisteme! :glare:

Res pa je, da ?e bi jest mela nove zimske gor, bi imela pa 2 m zavirale poti pri 70 km/h :rolleyes:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.