Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ti to pravi? :hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, v bistvu ima ona totalno neko monotono delo (vlaganje pripadajo?e po?te v posami?ne spise) in je men to delo ponavadi odve?, ampak danes pa raj?i delam neki tacga da ne rabim ni? mislit! Bi zdele z veseljem eno :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z ?e enim foruma?em sva si ubodla trackday gume. :jupiii: Yokohama Advan Neova AD08. Toyo R1R nedobavljive (celo v UK!), Federal 595 RS-R imajo pa baje premehak bok. Sicer so v "tej klasi" baje ?e Kumho KU36 (ne poznam dobro), Hankook RS2 ali RS3 ampak tele Yokohama so na doma?em (Japonskem) trgu zelo cenjene tako, da greva kar na ziher varianto.

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

90? komad 195/50 R15. Ampak to je tako, ve?ina teh je kar te?ko dobavljivih. Za R1R sem preklicaril vse ve?je firme in so samo rekli, da jih nimajo in jih ni za dobiti (oziroma bolj natan?no rok dobave: neznan). Tele se mi je usralo, da mi jih je en zrihtal. Druga?e vem kje bi jih kupil ker so dosti specifi?ne gume, jih pomoje nima vsak vulkanizer za navadne avto?ke. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Stroj mi ne ?re ola, vsaj ne neki o?itno in sm zadovoln! :danzoman:

 

ja kok km si pa ?e naredu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

90? komad 195/50 R15. Ampak to je tako, ve?ina teh je kar te?ko dobavljivih. Za R1R sem preklicaril vse ve?je firme in so samo rekli, da jih nimajo in jih ni za dobiti (oziroma bolj natan?no rok dobave: neznan). Tele se mi je usralo, da mi jih je en zrihtal. Druga?e vem kje bi jih kupil ker so dosti specifi?ne gume, jih pomoje nima vsak vulkanizer za navadne avto?ke. :P

 

kaka spletna stran al privat to? jst tut neki nucam :blush: pa so street legal?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaka spletna stran al privat to? jst tut neki nucam :blush: pa so street legal?

 

Hmmm, na FB imam modela tako, da ti bom dal njegovo ime. So street legal to ni panike. Za po suhem so ene bolj?ih, (po de?ju in) ?ez lu?e je treba pa po pameti. :blush:

 

Tempomat se mi zdi ok re?itev za radarje v naseljih! :danzoman::bravo:

 

O ja. :D Ni ga lep?ega pogleda kot videti razo?aranega policaja ko gresta sredi no?i mimo njega dva "?prtna" avta pa oba po omejitvah. Ni logike. :harhar:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za naselje si nastavi? npr. cca. 60 kmh (itak pol ?e neki tolerance itd., pa mal ?tevc la?e) in se pelje? cev cajt tolko, ker druga? pa ti cagar hitro "sam od sebe" zleze kar nekaj ve?! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja za naselje si nastavi? npr. cca. 60 kmh (itak pol ?e neki tolerance itd., pa mal ?tevc la?e)

No na to se pa jaz ne zana?am. Tempomat je stestiran preko GPS in je to?n (vsaj pri meni) je pa hec, da ?tevec pa res ka?e malo ve?. Nastavim tempomat na 52km/h, ?tevec ka?e pa 55 naprimer.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No na to se pa jaz ne zana?am. Tempomat je stestiran preko GPS in je to?n (vsaj pri meni) je pa hec, da ?tevec pa res ka?e malo ve?. Nastavim tempomat na 52km/h, ?tevec ka?e pa 55 naprimer.

 

Meni enako ka?e do 230 na uro ?tevec 1km manj kot GPS - to?en v nulo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu nove ?evlje za psa Metz Z6, psu zamenju olje in filtre... sedaj pa novim dogodiv??inam naproti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.