Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Kot tajnik Renault kluba sem dobil pozitiven odgovor od Red Bull-a glede sponzoriranja Renault kluba. :danzoman: Mislim, da vem kaj se bo pilo naslednji mesec na trackdayu, ki ga organizira klub. Da hostesi ne omenjam.

In ko smo ravno pri trackdayu, ?e koga zanima naj mi sporo?i. Ne bo time attack ampak bolj hobi dirkanje tako, da ni strahu pred norci na progi. Bo pa v petek 17.6 od 12ih do ve?era. In, ?e bo kaj frej se lahko kaj zmenimo. Za pla?ati bo pa 30?, najem ?al ni zastonj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot tajnik Renault kluba sem dobil pozitiven odgovor od Red Bull-a glede sponzoriranja Renault kluba. :danzoman: Mislim, da vem kaj se bo pilo naslednji mesec na trackdayu, ki ga organizira klub. Da hostesi ne omenjam.

In ko smo ravno pri trackdayu, ?e koga zanima naj mi sporo?i. Ne bo time attack ampak bolj hobi dirkanje tako, da ni strahu pred norci na progi. Bo pa v petek 17.6 od 12ih do ve?era. In, ?e bo kaj frej se lahko kaj zmenimo. Za pla?ati bo pa 30?, najem ?al ni zastonj.

 

torej tudi dru?inski karavani z navorom ? :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo plac, zakaj pa ne? Ne vem, a je tale tema vidna neprijavljenim? ?eprav je Miata gotovo bolj primerna za tovrstne prireditve in sem 100%, da bi bolj u?ival. :bravo:

 

Vidna...

 

itak, sam podhranjenost je mal prevelka... :blush:

Med MPSko in mojo MX5ko je en cel Exeo razlike :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo plac, zakaj pa ne? Ne vem, a je tale tema vidna neprijavljenim? ?eprav je Miata gotovo bolj primerna za tovrstne prireditve in sem 100%, da bi bolj u?ival. :bravo:

 

Qurac nasledn dan furam ohcet, druga? pa bi pr?u mal renojce po?ekirat. <_<

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Okna montirana, plaval ze 3x. Voda je super cool 18-19C

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Relativno dost cenej dubu 2011 vinjeto, nalepu je pa ?e nism! :P

 

itak ?e je pa pol leta ?e mimo,ali pa si kupil polletno ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Polletno so 2009 ukinli, torej je uradna cena ?e zmer 95?, ?e se pa kermu zdi cenej kupt 6xmese?no, je pol to 210? :whatever:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

homologacija uspela :bravo:

imam nove ?evel?ke na mazduri :bravo: slike pa jutri tokom dneva v moji predstavitvi :danzoman:

 

a je ?e v podnu tud :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.