Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

A on bo delal, dobi?ek pa si delita ? :hudicek:

 

 

A dej, dej... jaz bom tudi delal :punk:

 

Mislimmmm, zloba ena :D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?ru sem malco. :blush:

Kon?no sem s5 neki pojedu, ker sem zadn tedn 5 kil shuj?al - ne namenoma. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Javar, merki da ne bo? ?e ti ratu Dahauc! :P:hudicek:

 

Vsaj 1 nbi mela n? proti. :zvizga:

 

Mi je zadn? rekla" lej kolk je jogi na tvoji strani bolj mehak-zjeban", js pa "ok se bova selila na tvojo stran". :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po?ru sem malco. :blush:

Kon?no sem s5 neki pojedu, ker sem zadn tedn 5 kil shuj?al - ne namenoma. :angry2:

 

 

Pa ti si car! Ne vem kaj je bilo, ker nisem bil v SLO, upam, da ne kaj huj?ega, ampak ti vsaj ni bilo treba zapravljat goro denarja za razne kvazi diete, pa Nupote, pa... :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ti si car! Ne vem kaj je bilo, ker nisem bil v SLO, upam, da ne kaj huj?ega, ampak ti vsaj ni bilo treba zapravljat goro denarja za razne kvazi diete, pa Nupote, pa... :)

 

Lej enostavno ni blo ?asa za hrano, jutr pa v sredo pa sem v avstriji, se zna narest da kak gram not prnesem. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej enostavno ni blo ?asa za hrano, jutr pa v sredo pa sem v avstriji, se zna narest da kak gram not prnesem. :blush:

 

:bravo:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsaj 1 nbi mela n? proti. :zvizga:

 

Mi je zadn? rekla" lej kolk je jogi na tvoji strani bolj mehak-zjeban", js pa "ok se bova selila na tvojo stran". :hudicek:

 

Pa si ti vedno zve?er v postelji? :zvizga:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S sodelavko sva lih debatirala, ali ima ve? prebivalcev Kamnik al Đesenice, pa sem o?itno imel prav (za las)! :P

 

http://kraji.eu/thematic_page/najvecja_slo...odna_regija/slo

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram pohvaliti tole poljsko/madzarsko ?udo...za ta dnar dela noro, po?re vse, tako da bodo ?e mravlje shuj?ale...

 

 

Cena 170? mimovrste z dvoletno garancijo (tudi ?e dela samo 2 leti se spla?a)

 

Zmanjkalo....le zaka, tako da so klicali ?e je lahko siv in je ?e lep?i :party0035:

 

imajo ?e tukaj

http://www.enaa.com/oddelki/mojDom/izd_168..._sivi_svc-8000s

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Po dolgem ?asu naro?il spet dve uni micro kamerci tokrat kar v kompletu z 4Gb kartico. To je una s katero sem posnel

B)

Objavljena slika

 

jp, tole je res fajn zadevca :D Symon povej mi kok se nastavi pravilen datum, ker men ka?e leto 2008 XD

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo da se mal pohvalim, ucerej dobu radio ga namontiral,meni zgleda super,8 incen lcd..grafika je super,skratka vse se ujema..

slike prilozim kasnej...

 

jures ti pa bos imel mal dela,z navigacijo,pa nekej me dvbt jebe. Ne najde programov.

 

 

Kateri model pa si vzel... in koliko te je kostalo? Ce imas se kaksen link (eBay,...) bi bilo fajn...

 

Ali delajo vse komande na volanu? In dodatni displej zgoraj? Se bova enrkat zmenila za eno kavo, da malo pogledam, kako spila :)

 

To je tale >> http://caska-germany.de/index.php?option=c...4&Itemid=87

 

http://caska-germany.de/galerie.html

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kateri model pa si vzel... in koliko te je kostalo? Ce imas se kaksen link (eBay,...) bi bilo fajn...

 

Ali delajo vse komande na volanu? In dodatni displej zgoraj? Se bova enrkat zmenila za eno kavo, da malo pogledam, kako spila :)

 

To je tale >> http://caska-germany.de/index.php?option=c...4&Itemid=87

 

http://caska-germany.de/galerie.html

 

kupu sm ga tukaj:

http://www.isun.asia/

 

komande na volanu delajo vse,razen za tel,potovalni racunalnik dela,zvok je boljsi kot prej. srednji del zgornjega displeja ne dela tok prej ampak zdej sam pise pac kje se nahajas:DVD,SD,NAVI,itd...grafika je ful huda,pase zravn armature itd. ko bos imel cas se dobiva na kavo pa je

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu sm ga tukaj:

http://www.isun.asia/

 

komande na volanu delajo vse,razen za tel,potovalni racunalnik dela,zvok je boljsi kot prej. srednji del zgornjega displeja ne dela tok prej ampak zdej sam pise pac kje se nahajas:DVD,SD,NAVI,itd...grafika je ful huda,pase zravn armature itd. ko bos imel cas se dobiva na kavo pa je

 

Koliko pa te je prislo vse skupaj s postnino, carino,... in koliko casa je potovalo po posti? ... Malo mi je sicer "kicast" meni :) ... tale od Caske mi je bolj vsec ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko pa te je prislo vse skupaj s postnino, carino,... in koliko casa je potovalo po posti? ... Malo mi je sicer "kicast" meni :) ... tale od Caske mi je bolj vsec ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

vse skupaj kamera 20e,dvb-t okoli 60e,pa radio s postnino carino itd..420e skupaj od tega 70e carina potovalo je od petka do cetrtka s tem da je bila pri nas na carini 2dni..grafika je HD..edino sem pa cakal 2 tedna k niso imel na zalogi.. dobis se prikljucek za ipod/iphone..tel dela ful dobr,prenese ti direkt cel imenik gor,pa zadnje klice vse..meni spoh ne zgleda kicasto..bos vidu..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vse skupaj kamera 20e,dvb-t okoli 60e,pa radio s postnino carino itd..420e skupaj od tega 70e carina potovalo je od petka do cetrtka s tem da je bila pri nas na carini 2dni..grafika je HD..edino sem pa cakal 2 tedna k niso imel na zalogi.. dobis se prikljucek za ipod/iphone..tel dela ful dobr,prenese ti direkt cel imenik gor,pa zadnje klice vse..meni spoh ne zgleda kicasto..bos vidu..

 

 

Kdaj imas cajt za kofe? :bravo: Da vidim ... :) ... Ti imas tudi Bose ane?

 

Bi pa moral najprej se pretipat, za koliko bi lahko originalno Mazdino navigacijo naprej pretopil ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdaj imas cajt za kofe? :bravo: Da vidim ... :) ... Ti imas tudi Bose ane?

 

Bi pa moral najprej se pretipat, za koliko bi lahko originalno Mazdino navigacijo naprej pretopil ...

 

mas mojo cifro v klubskega pa poklic po osmi uri zvecer imam skoraj vedno cas,razen dons..pa bos vidu..kako in kaj..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mas mojo cifro v klubskega pa poklic po osmi uri zvecer imam skoraj vedno cas,razen dons..pa bos vidu..kako in kaj..

 

 

OK ... mam stevilko... pa te enkrat poklicem ... Saj se ne mudi :)

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.