Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Relacije ni bilo NI? :) edina spremeba je 100 oktanski bencin :P tole je bil drugi kestl :)

 

Tu bencin nima veze, razlika je samo to, ?e gas ti??i? do ene 10% in pod 2500 obrati. Po drugi strani meni zdajle pije ?ez 9 (kar je zelo negativen rezultat) ko na mestu laufam zaradi klime, ko ?tartam je avto ?e ogret... :hudicek:

 

Fajn, dej zdej ta privar?evani znesek na stran, da bo? ob prilik po?astil pivo! :cheers:

 

:hudicek:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V uporabo do nadaljnega dobil prakti?no novo Mazdo 2, 1.4 TX plusa, al neki tacga.

Na?a se je nakurila kot 100 mater. :blush:

Pelje se odli?no lega pa to, samo horsov ji manjka, da o navoru niti ne govorim.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V uporabo do nadaljnega dobil prakti?no novo Mazdo 2, 1.4 TX plusa, al neki tacga.

Na?a se je nakurila kot 100 mater. :blush:

Pelje se odli?no lega pa to, samo horsov ji manjka, da o navoru niti ne govorim.

 

A spet ?para? benz v suckerju :hohoho::hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V uporabo do nadaljnega dobil prakti?no novo Mazdo 2, 1.4 TX plusa, al neki tacga.

Na?a se je nakurila kot 100 mater. :blush:

Pelje se odli?no lega pa to, samo horsov ji manjka, da o navoru niti ne govorim.

 

Re?itev http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4947766&show=1, tole pa ?e mora leteti, glede na to da ima M3 1.6 isto konjenico pa ne gre lih slabo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A spet ?para? benz v suckerju :hohoho::hohoho:

 

Saker je na obdelavi v kozmosu, rja pa to. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saker je na obdelavi v kozmosu, rja pa to. :angry2:

 

hmmm upaj da ti dobr to po?timajo,povej ti men zakaj je rde?a mps-ka spet na servisu?? :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm upaj da ti dobr to po?timajo,povej ti men zakaj je rde?a mps-ka spet na servisu?? :(

 

desna stran fu?...blond efekt

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele se dru?im s h?erko po enem tednu (sm jo kar pogre?al ko je bla na morju)! :blush::ljubezen:

 

Pol pa pust racunalnik bukselj.... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmmm upaj da ti dobr to po?timajo,povej ti men zakaj je rde?a mps-ka spet na servisu?? :(

 

Spet je meki odrajsana,pa baba je sla na dopust in je kr tam parkirala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol pa pust racunalnik bukselj.... :hudicek:

 

Ve? kva, dokler tamala glede risanko, jo res ne rabim merkat! :harhar: :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to ni termostat :D kazalec narobe ka?e :) ne gre lepo ve? dol.... pa se mi ne da ubadat z njim :) va?n da jst vem, do kam mora priti, da je motor ogret :)

 

mene pa za hitrost zajebava, za 20 mi la?e :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje obiskovanje foruma po novem ;)

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Meni slu?i odli?no ?e dva meseca, ravno za take in podobne zadeve, prenosnik pa je zdj v uporabi le ?e 2x-3x na teden :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne bi bilo tole bolj?e, pa ?e pri?paral bi? ?e da? malo ve? za 10" imajo pa ?e GPS. :P Un odgriznjen jabolko pa pa? nalima? zadaj pa je dobr. :harhar:

Tule je pa ?e ?okl z tipkovnico za 7".

 

EDIT: Jures a nisi imel ti iphone klon in bil ?isto zadovoljen z njim? Kako je delal touch screen? In software, je bil dovolj hiter?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon sej ve? kako pravjo... Podarjenemu konju ne gleda? v zobe ;)

 

Sam Appla ne bi kupil pa da je zadnji na svetu ker sem Android fan... Xperia X10... ?e bi ?e kupval tabli?nega bi vzel Samsung TAB...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon sej ve? kako pravjo... Podarjenemu konju ne gleda? v zobe ;)

 

Sam Appla ne bi kupil pa da je zadnji na svetu ker sem Android fan... Xperia X10... ?e bi ?e kupval tabli?nega bi vzel Samsung TAB...

 

Aha potem pa :bravo::rispekt:

 

Ravno tile kitajci imajo Androida tako, da sem razmi?ljal, da bi kupil enega za testiranje. :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha potem pa :bravo::rispekt:

 

Ravno tile kitajci imajo Androida tako, da sem razmi?ljal, da bi kupil enega za testiranje. :P

 

Dej stestiraj ker apple ne bo za skos ;) pa se mogoc za kak group buy zmenmo... Sam tale iTunes je pa do kurc...a...!! Rabis diplomo da ga nastudiras...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom zelo verjetno res naro?il. Za tak denar pa za surfanje po netu, ?e dela je ?e dovolj. :P

 

Aja, da ne bom offtopic. Danes (spet) dobil parking najbli?e vratarju. Cel dan bo gledal avto, pa ?e brez skrbi bom malo odprl ?ipe, da bo notri 2°C manj ko bom ?el domov. :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.