Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

jures,seveda vem kje je to,sicer sem pa razpet med Barbarigo in Fa?ano.u Pineti mam kr skos ?otor,se ?vercam not,ko grem dam pa pospravm pa skrijem pri sosedih pav?alistih:-D u Barbarigi pa poznam lastnika lokala ob pomolu in kr pr njemu parkiram;-)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures,seveda vem kje je to,sicer sem pa razpet med Barbarigo in Fa?ano.u Pineti mam kr skos ?otor,se ?vercam not,ko grem dam pa pospravm pa skrijem pri sosedih pav?alistih:-D u Barbarigi pa poznam lastnika lokala ob pomolu in kr pr njemu parkiram;-)

 

Mi smo v Vestarju med Balam in Rovinjem :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Pineti v Fa?ani je res super....ok kamp je res bolj doma? ampak, meni je blo lani super, sploh pogled na Brione ob jutranji kavici, pa doma? je, vsi se med sabo poznajo in kar je tudi zelo pomembno...je skoraj za đabe...tisti kamp pri Fa?ani, od nekega đoj?arja ?e se ne motim, je res v nulo fancy, cena pa tudi taka da te stisne. Vem da se pa skoraj vsako leto tresejo gosti Pinete, ker so ga ?e kao nekajkrat ?eleli prodati in zgraditi hotele, ker lokacija je zmagovalna...ampak kot sem se pogovarjal s stalnimi gosti, se vedno nekje ustavi...kar je super, ker campa je res ?koda, samo sej vemo kako je v ?asih ko prevlada kapital.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz pa blizu Fa?ane. Peroj.

 

So pa zadnja leta zelo zelo lepo uredil Fa?ano. Se spomnim, kaka je bla v?asih. Se vidi kaj se nardi, ?e imajo veljaki malo pameti in znajo privabiti nazaj turiste.

 

Lepa je ja - smo zadnji? ?li na Brione pa mi je blo v?e?. Pol ma? kako sosedo Zvonko in Milana?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je v?eraj v enem dnevu ratalo kompletno vse pohi?tvo v otro?ki sobi razstavt odnest ven in v enem dnevu 3x prebelt (vmes je razvla?ilc pel na polno), sanirat plesen, odstrant tapison, na novo vse okrasne letve namontirat ter s?istit in ponovno pohi?tvo nazaj zmontirat - vse skup 10 ur dela pa sam sem delu le moja je mal pohi?tvo spucala.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj v 3h urah brez mehur?ka polimal cca 8 kvadratnih metrov steklene ograje, s "peskano" folijo. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e 2 urci in ?tartam v Vodice (pa ne tle pri Kamniku, hehe), pol pa po otokih (vmes verjetno tudi meni precej nesimpati?ne Zrće)! :jupiii::party0035:

 

Aja kolega mi bo dal MB SLK 230 Depressor za na dopust! :hudicek::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej a ti ?e kaj drugega je? kot ribe ?????? Sj samo pra?am :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mel sem se carsko - upam pa da mi kolega za naslednji? posodi namesto SLK kar MB SL, ki ga ravno sedaj ogleduje! :danzoman::ljubezen::rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e en predober vikend na morju, tokrat for free - so nas pozabili v gu?vi vnesti v comp v petek :bravo: . Ma daj za pivo i to je to, na?a gre?ka :punk:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto malo dirkal z Korveto, samo gre kot pes, samo jo jebe avtomatski menjalnik, jaz sem takoj potegnil, korveta pa je malo poguncala(down shift-kick down,....) in pol mi je pa za?el sledit, ko pa stopila v tromestni razred z ?tevilko 2 spredaj pa se mi je za?el po?asi pribli?evat. :blush:

 

 

PS. ker je voznik korvete imel tolk dela s kuplungo in ?altanjem niti 1X samkrat ni vklopil nobenega smernika, ma u qur.. z avtomatiki, ker je pol tolk dela z vsem, da niti ne utegnejo blinkerjev vklapljat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V soboto malo dirkal z Korveto, samo gre kot pes, samo jo jebe avtomatski menjalnik, jaz sem takoj potegnil, korveta pa je malo poguncala(down shift-kick down,....) in pol mi je pa za?el sledit, ko pa stopila v tromestni razred z ?tevilko 2 spredaj pa se mi je za?el po?asi pribli?evat. :blush:

PS. ker je voznik korvete imel tolk dela s kuplungo in ?altanjem niti 1X samkrat ni vklopil nobenega smernika, ma u qur.. z avtomatiki, ker je pol tolk dela z vsem, da niti ne utegnejo blinkerjev vklapljat.

 

slu?ajno rde?a?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

slu?ajno rde?a?

 

Itaq z ?kofjelo?kimi(grad+?rnc) tablicami.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V optiki Clarus v BTC so mi pod reklamacijo zamenjal stekla o?al, pa niti nisem prepri?an ?e sem bil upravi?en do menjave pod garancijo. CARJI! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.