Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?mirglal in kital rjo od Mazde. No to je skoraj za v jamralnik ampak OK. Potem ko se je ?prickit su?il sem pa iz ljubega dolg?asa zamenjal ve?ino zavorne in servo teko?ine. Jutri pa ?e na fino zrihtat pleh, da bo spet za kako leto, lu?i razdret in spolirat od znotraj potem pa mogo?e Yokohamo AD08 spredaj pa se za foro peljat. :hudicek:

 

to na C-jko :blink:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to na C-jko :blink:

 

Jap. Sem ?ele zdajle opazil, da se bli?a 200.000 km. Pred sedmo uro sem jo ?e z wapom opral, pa ?el en krog po kdo ve koliko ?asa. Pedal bremze ima dolg hod ampak potem pa samo zagrabi in to celo oba kolesa naenkrat vsaj po ?rtah na cesti sode?. :hudicek: Itak imam doma ?e ene ?eljusti, ki jih bom obnovil. Aja sedi se kul, ni?e kot v Cliu.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vi2 sta bol experta, kolk majo moje oriđinal litke konus na matici ? :ne vem: 60 stopinj ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap. Sem ?ele zdajle opazil, da se bli?a 200.000 km. Pred sedmo uro sem jo ?e z wapom opral, pa ?el en krog po kdo ve koliko ?asa. Pedal bremze ima dolg hod ampak potem pa samo zagrabi in to celo oba kolesa naenkrat vsaj po ?rtah na cesti sode?. :hudicek: Itak imam doma ?e ene ?eljusti, ki jih bom obnovil. Aja sedi se kul, ni?e kot v Cliu.

 

2.5 V6 not vr? :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tolkle pa stane nov kompresor klime, za mazdo6 benz (naj bi pri?el z Japonske), ki mi ga bo ?astila firma, pri kateri sem kupil ?estko! :danzoman::bravo:

post-185-1311366839_thumb.png

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@jo?a: tole sploh ni drago, za Accorda isti letnik stane baje ?ez 1.5k EUR

 

ma sodelavec ravno celo Hondo razkopano, ker si sam menjuje...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspel u rikverc sparkirat 6ko v tole mojo hribovsko gara?o, ?e zdej mi ni jasno kako da nisem nikamor nasedu! <_<:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

3 dni SONCA in vro?ine na morju!!!! (1 nevihta pono?i na nedeljo) medtem ko severno proti Pore?u vse sivo

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v Fa?ani je blo cel vikend lepo, razen danes pono?i je malo de?evalo ter popoldne. Sicer pa :ljubezen:

 

O sosed..... :D jaz sem 9km stran po tisti makadam cesti proti Balam :mi pijemoo: cifro ma? v klubskem pa zvrcn

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O sosed..... :D jaz sem 9km stran po tisti makadam cesti proti Balam :mi pijemoo: cifro ma? v klubskem pa zvrcn

 

O sosedi... :D

 

?eprav je bla nedelja cela kisla, sobota pa tudi ni bla kej preve? lepa, me je na pla?i celo de? ujel. Ni ga blo glih velik sam vseeno, morja pa tudi ni blo kaj prida mirno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O sosedi... :D

 

?eprav je bla nedelja cela kisla, sobota pa tudi ni bla kej preve? lepa, me je na pla?i celo de? ujel. Ni ga blo glih velik sam vseeno, morja pa tudi ni blo kaj prida mirno.

 

kje ma? pa ti box?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.