Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

mud moje Fko bi blo fajn oprat ... drga? smo pa dons zrihtal pleh k je biu uzadi mal zaleten :bravo: zdej pa sam ?e tazelen odbija? pofarbat na belo pol pa sam ?e zadno havbo u nulo na?telat da nebo nobenih velkih fultou pa skup zmetat zadevo pa bo ko nubo zgledal :bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobil daljinsko zaklepanje... za 10e iz ebaya.

ne znam namontirat. :blush:

 

Pirobaj shemo poslikat z kak iStvarjo, mogo?e se ti bo prej posvetilo kako gre. :hudicek::hudicek:

 

 

 

PS. Zajebancija. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tapravga, s 300 in tolk konji, ali samo M3 kot Mazda3, npr. 105 konjev? :P

 

Tapravga ///M3 s 343 konji ja. :punk: Je bil pa lastnik ///M3 zadovoljen z RSom, da je taprav hothatch. :bravo: Je ?e enkrat na AC ugotovil, da Clio ne ostane toliko zadaj, da bi rekel, da je jajc. :P

 

Da denar ne bi bil problem bi imel tudi jaz kaj tak?nega. :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, temu se pa? res re?e M3! :bravo:

 

Jaz pa sem si kar malo odpo?il danes, tko da bom jutri la?je ?tartal delovni teden! :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na hitro malo pobrkal po mo?ganih sakerja, ga malo downgrejdal, ker druga?e gume ne bodo vidle snega.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj pre?ivel lep dan s svojo drago; sva se potepala po tolminsko-bov?kem koncu, vmes do?ivu deja-vu na kraju, kjer je mijatica pokazala svoje prikrite vragolije in po ne vem kolkem cajtu se pelju spet ?ez vr?i? :bravo:

 

sre?u pa mogo?e siriusa (lahk pa da ni bil) mal iz tolmina ven in na poti domov na gorenjski AC eno zelenko z lj registracijo in MAZDA nalepko ?ez celo blendo zadaj :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.