Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Da? ?e link? Kje pri nas si jih pa probaval-in potem si verjetno pogledal USA cifro pri nas in USA cifro naro?il? jest sem v za?etku leta iskal tele http://www.sportsdirect.com/asics-gel-kine...ng-shoes-211130 , pri nas v Intersportu cena 195 EUR :vskalo: ...gor cca. 130 EUR...+po?tnina, ampak nas je ve? nabavljalo in smo razdelili. Kupil jih pa nisem iz razloga ker pri nas nisem na?el cifre 41 :whatever: ,da bi potem pravo cifro naro?al. ...bi bilo pa Mizuno dobro sprobati, do sedaj sem bil kar fan Asicsa, zadnji model imam 1120 mislim da...na za?etku o?ulil ko satan, ko so se vlegli pa super noro dobre superge za te?t...ampak so svoje ?e dale ?ez...

 

Sem zdaj gledal in ni ve? gor linka.Ne vem zakaj.Malo pogooglaj in poi??i.Tam se to dnevno ali tedensko menjava.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni? sem kolegu rihtal notebook in mi je v zahvalo prnesu nek meso, ki ga pr ta??i delajo. Tok dobre suhe salame ?e dolgo nisem jedu, sem mu hitro zate?il ?e za ene par komadov in ?e to je skoraj po?lo.

 

Ena taka suha salama, dimljen sir, kumarce, dober sve? kruh in topel ?aj = nebesa na kubik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni? sem kolegu rihtal notebook in mi je v zahvalo prnesu nek meso, ki ga pr ta??i delajo. Tok dobre suhe salame ?e dolgo nisem jedu, sem mu hitro zate?il ?e za ene par komadov in ?e to je skoraj po?lo.

 

Ena taka suha salama, dimljen sir, kumarce, dober sve? kruh in topel ?aj = nebesa na kubik.

 

 

:notworth::notworth::notworth:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadni? sem kolegu rihtal notebook in mi je v zahvalo prnesu nek meso, ki ga pr ta??i delajo. Tok dobre suhe salame ?e dolgo nisem jedu, sem mu hitro zate?il ?e za ene par komadov in ?e to je skoraj po?lo.

 

Ena taka suha salama, dimljen sir, kumarce, dober sve? kruh in topel ?aj = nebesa na kubik.

 

odli?no za ?reva ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Narocu sm olje dexelia po 9? zdej morem se filter za olje kupit. In ko bo v makedonij bom dal scistit karter in ostalo pa se olje bom menjal. ;) Ceprav pri 95.000 km ni te potrebe ampak bolj prej kot pa nikoli.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil prenosnik, torbico in 3 leta garancije kar me je ko?talo 175?, prenosnik je Lenovo edge E325, z E450 procom in 4 gb rama ter 500 GB HDD,... kako se vam zdi? :D

 

p.s. zravn sm dobil ?e Purotovo torbico v vrednosti 29,99? :P

 

Ceneje bi bilo edino v primeru da ga ukrade? in te ne ujamejo! :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sm se relativno pocajtov in pa dans kot prava gospodinja, opral 2 stroja cujn in perilo ?e tudi obesu. :bravo::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ve? je tega;

 

- s pomo?jo majstra Pelka, smo danes dodali v menjalnik dodatek od Siriusa, pa prav tako sem v motor nalil Metabond Old Special

- pri Pelku sre?al ?e g. Javarja (ki ni ve? X6V6, hehe), pa me je malo zapeljal s svojim strojem - ?ukerjem ali ?ukrijo ali kako so mu ?e rekli cariniki na Hrva?kem! Skratka dobr potegne stroj, skor bolj? kot moj. :hudicek::harhar:

- v slu?bi mi je dobro laufal pa zastopmo se krasno, tako da res pohvale vsem s katerimi imam posla tekom delovnega procesa. :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a to ma? kak?ne "frizirane" da same te?ejo, ker ?e ja, bi ?e jaz ene tak?na, dam takoj 100 ali koliko ?e ?! :P:bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alex, a to ma? kak?ne "frizirane" da same te?ejo, ker ?e ja, bi ?e jaz ene tak?na, dam takoj 100 ali koliko ?e ?! :P:bravo:

 

Niso,ne.So res lahki,samo je treba kar fajn "delat". :P Za kondicijo je treba kaj potrpet. :D

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalu bi Juresa za super delo in ideje pa Ajvara za dele... Hvala obema

 

Ka pa lampo ker je vse spucala za nami?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kera lampa? Aja pa tankal sm za 25? to se lahko tudi pohvalim ane?

 

Nisi ti ?ist apdejtan, kdo je pa drgnu tla pa da nekaj nase?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha. sj res cist sm pozabu. Ona lahko edino desca da nase in nc drugega.

 

Pa ga NI dala nase, ker je zaspal v 1 minuti. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ga NI dala nase, ker je zaspal v 1 minuti. :blush:

 

ka pa ti ve?, loh da si bil hlod.....?an hlod VAM DAM!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar pospravil Kebab in povem vam ODLI?EN je bil. :danzoman:

 

Bil je iz Medvo?kega Kebaba.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar pospravil Kebab in povem vam ODLI?EN je bil. :danzoman:

 

Bil je iz Medvo?kega Kebaba.

 

ka ti pa bo v predalu?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ka ti pa bo v predalu?

 

Kdo tle omenja predal, prekmurec bi rekel da sam ga poferzo. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.