Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

u stari..respekt

a se bos preimenoval v slocop :)

 

Niti slu?ajno, meni je tole (miroljubna) rekreacija, da malo pretegnem stare kosti, hehe :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ma? ?B televizor?

 

Ne imam Philipsov led LCD,samo imam ob?utek,kot bi imel tv na lampe.Zaradi poro?il in stila. :P

 

?e smo ?e pri tem si raje vr?em notr dvd od the simpsons in pogledam eno epizodo. Dol mi visi za dnevna poro?ila, ker je sam gnoj kamorkoli pipknem

 

Se strinjam.Samo sem primerjal oboje "sranje" in ugotavljal,katero je manj?e. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest pa raj na RTV-ju pogledam, ?e ?e gledam. 24kur je vse senzacija, da ne govorim o Smeti na Kanalu A. ?eprav je mogo?e Smet ratala malo bolj?a odkar je od?el oni urednik s Slakom vred. Se mi pa zdi, da so od takrat na RTV-ju ratal vse bolj rumeni, odkar so ju tam posvojili. Sploh MMC.

 

24kur portal je pa itak sam dobr za nage babe gledat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se mi pa zdi, da so od takrat na RTV-ju ratal vse bolj rumeni, odkar so ju tam posvojili. Sploh MMC.

 

 

tudi jaz opa?am da se predvsem MMC zadnje ?ase zelo obra?a po vetru....trenutno piha veter kr konkretno v desno in je to tam kr dosti o?itno :whatever:

 

enkrat sem nekje prebral da ima narod tak?ne novinarje kot si jih zaslu?i :ne vem: ?e po temu sklepam smo sloven?ki res eni veliki ubo??ki <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tudi jaz opa?am da se predvsem MMC zadnje ?ase zelo obra?a po vetru....trenutno piha veter kr konkretno v desno in je to tam kr dosti o?itno :whatever:

 

enkrat sem nekje prebral da ima narod tak?ne novinarje kot si jih zaslu?i :ne vem: ?e po temu sklepam smo sloven?ki res eni veliki ubo??ki <_<

 

To pravijo tudi za politike. :hudicek:

Pa ?e nekaj;verjetno ste ?e sami opazili,da pri nas ni levih in desnih. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj so mojemu biv?emu direktorju na skretu na kanalu A rekli "Kralj zama?kov" :bravo:

 

?e koga zanima kdo in od kje naj vpi?e v google.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Siolcem sm tok cajta te?il d so mi dans zamenal router in zaenkrat dobr laufa zadeva. Morda jh celo ne bom menju, hehe. :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes u?timal za??ito podvozja (Tri Krone firma), za samo 73 ?! :danzoman:

 

Aja, poraba LPG zadnjih 400 km kokr imam s telim tankom, po compu 9.1 (verjetno celo preve? ka?e, ?e zmeri, oujea)! :ljubezen::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naredili so noro dobro, sem preveril zadevo. Imajo pa totalni dren, ?akalna doba je cca. 3 tedne se mi zdi! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ma? ?B televizor?

 

Kje so te ?asi:

za tiste s ?B televizorjem v svetlih hla?kah in majicah.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes dobil vrhunske teka?ke superge iz...u.s.a.In kaj je tukaj takega?,se boste upra?ali.

Ni?.Edino cena,ki je skupaj z po?tnino,davkom in carino za 40% manj?a kot kjerkoli pri nas.

In potem se ?udimo z temi cenami pri nas,da je recesija in vse manj ljudi kupuje dobrine pri nas. :angry:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo, jest sm tam (Tri Krone) zmenjen za naslednji teden :D majo kar gu?vo.

Se je spla?alo, naredijo ok?

 

Pol poslikaj kje ti bodo prevrtal karoserijo in koliko krta ti bodo to naredil. :bravo:

Ni ?ans da peljem tja, pa da mi prevrtajo cel avto po lim pa ?e pla?am !

Js sem to naredil lani sam skozi ?e narejene luknje in za za moje pojme bolj ziher zadevo, samo traja pa "obdelava" veliko dlje. :blush:

 

Katere superge ima? to, tudi sam i??em nove, sem na?el trenutno v UK dosti cenej?e kot pri nas, samo ?e pravi? da se da dobiti 40% ceneje iz usa :)

 

Js, ko sem bil na floridi, sem si kupil superge puma, za reci pi?i 40$, v evropi se jih sploh ni dobilo, ?e bi vedel da so tako kvalitetni bi vzel ?e par parov. :blush:

Samo s to "?aro" ki jo prodajajo v evropi se niti ne more primerjat, v kvaliteti in vzdr?ljivosti, ker prakti?no jih nosim ?e 3,5 leta in NISO ?e nikjer odstopili ali pa se za?eli cufat in razpadat, pa jih imam dejansko skozi obute, razen ko jih dam oprat v pralni stroj, imam jih v de?ju-blatu-snegu, pesku, kamnih,....

Najbolj zanimiva stvar pa je ko recimo vzame? v roke neke nike-puma-adidas, pa oba moja je te?a mojega para malenkost ve?ja kot pa samo enega od prej na?tetih.

 

 

 

P.S. trenutno ?e malo smrdijo ----> pranje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Katere superge ima? to, tudi sam i??em nove, sem na?el trenutno v UK dosti cenej?e kot pri nas, samo ?e pravi? da se da dobiti 40% ceneje iz usa :)

 

Jaz sem vzel Mizuno wave rider 14,belo-rumeno-?rne barve (takih v tej barvi na na?ih policah sploh ni za dobit).

Je pa smeh,ker so navodila noter v angle??ini,franco??ini,?pan??ini,italijan??ini,nem??ini,portugal??ini,kitaj??ini in pazi to-v sloven??ini.Zdej,ali so to najve?je skupnosti v ameriki al je fora v ?em drugem,ne vem.

In ?e ena zanimivost.Za evropski trg so made in ?ajna,moji iz u.s.a so made in Indonezija.

Cena? Superge so bile 59$,po?tnina 25$(takrat 59,15?) +16,80? za davek in carino=75,95?.Cena v na?ih trgovinah je okoli 135?.Pa ?e jaz rabim glupo ?tevilko (46,5),ki je v trovinah pri nas nimajo na zalogi.Ko sem jih kupoval,je bil ?e evro dobro stoje?. :(

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da? ?e link? Kje pri nas si jih pa probaval-in potem si verjetno pogledal USA cifro pri nas in USA cifro naro?il? jest sem v za?etku leta iskal tele http://www.sportsdirect.com/asics-gel-kine...ng-shoes-211130 , pri nas v Intersportu cena 195 EUR :vskalo: ...gor cca. 130 EUR...+po?tnina, ampak nas je ve? nabavljalo in smo razdelili. Kupil jih pa nisem iz razloga ker pri nas nisem na?el cifre 41 :whatever: ,da bi potem pravo cifro naro?al. ...bi bilo pa Mizuno dobro sprobati, do sedaj sem bil kar fan Asicsa, zadnji model imam 1120 mislim da...na za?etku o?ulil ko satan, ko so se vlegli pa super noro dobre superge za te?t...ampak so svoje ?e dale ?ez...

 

?eprav tukaj so tele tvoje v akciji ?e bi bila cifra http://www.superge.si/Mizuno/wave-rider-14...mizuno-8076040/

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.