Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo, ?e jaz. Se po?asi pridru?ujem temu forumu malo bolj zares... :P

 

Danes sem ?el v akcijo in se precej poglobil v to, da najdem enega dobrega mehanika za svojo ?estko, saj sem se odlo?il narediti konec ?alabajzeriji in visokim ra?unom na uradnih servisih. Po pre?esanem Googlu in Mazda forumu, sem tudi dobil kontak in upam, da je mojster pravi. Ve? pro?am kasneje :P

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Z "na?mu" Simonom res ne more? kiksnit, pa mislim da je ?e cajt da ti za?ne biti 6-ka v ponos in ne sramoto ter nadlego! :danzoman::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem tisti famozni tablet ra?unalnik z ebaya po barantanju za 90? :D , in ker ne rabim sedaj 3h gadgetov, saj bo android na tablici fural GPS in gmail sem probal HTC desire Z dati na bolho - PRODAL V 3minute iz medvod v medvode, ?e slik nisem dobro naloudal :hohoho:

 

Med drugim pa dobil ponudbo:

Pozdravljeni! Ravno enega takega i??em, ko se pojavi na bolhi va? htc, hehe! Predlagam pa menjavo in sicer za doma?e vino (cvi?ek/belo/frankinjo,..) in/ali odli?en doma?i naravni sok (iz grozdja,jabolk in korenja-v litrskih steklenicah), + kak?na dobrota se vedno najde, recimo edinstveni cvi?kov liker z na?e turisti?ne kmetije:). Seveda vse skupaj v cca 20-30% ve?ji vrednosti od telefona! ?e pa nam telefon ?e dostavite k nam na Dolenjsko, pa lahko zmenimo ?e za spanje na na?i turisti?ni kmetiji za vas/dru?ino! Hvala za hiter za odgovor in lep dan ?elim, XXXXX

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naro?il sem tisti famozni tablet ra?unalnik z ebaya po barantanju za 90? :D , in ker ne rabim sedaj 3h gadgetov, saj bo android na tablici fural GPS in gmail sem probal HTC desire Z dati na bolho - PRODAL V 3minute iz medvod v medvode, ?e slik nisem dobro naloudal :hohoho:

 

Med drugim pa dobil ponudbo:

Pozdravljeni! Ravno enega takega i??em, ko se pojavi na bolhi va? htc, hehe! Predlagam pa menjavo in sicer za doma?e vino (cvi?ek/belo/frankinjo,..) in/ali odli?en doma?i naravni sok (iz grozdja,jabolk in korenja-v litrskih steklenicah), + kak?na dobrota se vedno najde, recimo edinstveni cvi?kov liker z na?e turisti?ne kmetije:). Seveda vse skupaj v cca 20-30% ve?ji vrednosti od telefona! ?e pa nam telefon ?e dostavite k nam na Dolenjsko, pa lahko zmenimo ?e za spanje na na?i turisti?ni kmetiji za vas/dru?ino! Hvala za hiter za odgovor in lep dan ?elim, XXXXX

 

Lojz? :ninja:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures povej, ?e bo? zrihtal GPS in Bluetooth.

 

am zdaj sem naro?il tega

http://www.ebay.de/itm/250819933623?ssPage...984.m1497.l2649

 

predlagal 85? sre?ala sva se na 90?. GPS modul je poleg (zna biti zunanji ampak to ni problem, samo priklikne? v avtu) ?e bolje da ma? to nekje skrito in fiksno

 

gor pa muska, radio - priklopis na AUX xcarlinka in zmaga - ni? ve? iskanje komadov, katerikoli radio preko interneta - ma 3G

:notworth:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Splanirali smo pobeg iz megle:

jutri v bohinj v vodni park, potem na avtovlak pa proti morju, na?li poceni apartma v rovinju do nedelje :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Splanirali smo pobeg iz megle:

jutri v bohinj v vodni park, potem na avtovlak pa proti morju, na?li poceni apartma v rovinju do nedelje :jupiii:

 

:bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

u?eraj prevzel torto od allysse in je bla vizuelo in kulinari?no bomba :bravo:

 

Jeeej :jupiii:

 

Druga? sm pa u?er pr?la domov ob pol desetih :)

 

Sploh ne znam ve? domov bi se lahko rekl,..me prou zanima kok bo ta mesec ur,.. :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jeeej :jupiii:

 

Druga? sm pa u?er pr?la domov ob pol desetih :)

 

Sploh ne znam ve? domov bi se lahko rekl,..me prou zanima kok bo ta mesec ur,.. :blush:

 

A nis mela date pa to. Serviserja rab? k ti bo nabijal zakaj te cele dni ni pa bo? hitr kaj novga za delat najdla :hudicek: .

Sam ?lovk se res vpra?a kje dela?. Lahko tud na ZS(razen ?e res ni vojna tajna)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri hi?i novi Mitsubishi :ouje:

 

?koda da je samo Mitsubishi Electric: http://shrani.si/f/u/110/7ykB51o/slika-001r.jpg :lol:

 

Lp

M

 

A to si montiral v zgornji ?tuk zadnji?, ko si bil na unem malem balkonu na vrhu? :P

 

Druga?e imamo v Heliosu neke sipke materiale od Mitsubishija. pa enega vili?arja. Na 200SXu sem imel od Mitsubishija cin?pulo. Itd...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A nis mela date pa to. Serviserja rab? k ti bo nabijal zakaj te cele dni ni pa bo? hitr kaj novga za delat najdla :hudicek: .

Sam ?lovk se res vpra?a kje dela?. Lahko tud na ZS(razen ?e res ni vojna tajna)

 

 

Ne sej delal smo do ene sedmih pol osmih, po ?ihtu smo ?li pa na drink, k se je pol mal zavleku ;)

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to si montiral v zgornji ?tuk zadnji?, ko si bil na unem malem balkonu na vrhu? :P

A si ti to sam vidu a ti je to povedala una na?a soseda ki ima center za spremljanje dogodkov in izdelavo informacij. :hudicek:

 

Ko sem v?eraj modificiral odtok scalnice iz zunanje kante in to po 10uri zve?er z vso razsvetljavo v slemenu, me je bilo verjetno videt tudi do vas :lol:

 

Ampak greje pa klima k pr norcih! :bravo:

 

Lp

M

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si ti to sam vidu a ti je to povedala una na?a soseda ki ima center za spremljanje dogodkov in izdelavo informacij. :hudicek:

 

Ko sem v?eraj modificiral odtok scalnice iz zunanje kante in to po 10uri zve?er z vso razsvetljavo v slemenu, me je bilo verjetno videt tudi do vas :lol:

Mimo sem se peljal, saj te dostikrat vidim, da si kar priden, ali ureja? vrt, pere? avto (mislim, da tudi ta teden?) ali pa si nasploh kje okoli hi?e. :P Katero sosedo misli? se mi pa ne sanja ker ne poznam dosti ljudi. Take babe so itak v vsaki vasi. Saj ve? kako je, njihovi problemi so preveliki zanje pa se raje s tujimi obremenjujejo. Oziroma kot pravi sodelavec: "Angle?i se ukvarjajo sami s seboj in imajo celo ?ivljenje dovolj dela." :hohoho:

 

Na Pogled se pa res ni videlo, imamo pa razgled nad vsemi hribi na uni strani, polovico Morav?ami pa ?e je v Kra?cah ali Tu?tanju veselica se sli?i do nas. :blink:

 

Da se pohvalim, v hosti smo bili pridni, v kurilnico sem navozil skoraj en kubik drv pa ?e sobo sem posesal.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kljub temu da sem pono?i moral merkat zelo nemirno malo bitje, sm se kar uredu naspal! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.