Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sheku od sestre ra?unalnik ker je svoje W7 64 bitne zakodirala pa se je izgleda zatipkala in nismo ugotovili gesla. :vskalo:

 

a lahko pove? kako ti je ratal shekat v windows ... to se je tud mojmu kolegu zgodil in nismo na noben na?in pr?li notr tko da smo mogl use na novo instalerat k se tipu tud ni dal cakat kdaj mu bomo komp nazaj odklenil

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a lahko pove? kako ti je ratal shekat v windows ... to se je tud mojmu kolegu zgodil in nismo na noben na?in pr?li notr tko da smo mogl use na novo instalerat k se tipu tud ni dal cakat kdaj mu bomo komp nazaj odklenil

 

:hudicek: simpl :hudicek:
panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Pragi je bilo noro, meni osebno veeliko bolj v?e? kot v BG (pa? ne maram cingulingu glasbe, hehe). :danzoman::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj s sakerjem zapeljal s ceste, ker je v snegu obstala neka mem?ka makina, jo obvozil zapeljal nazaj na cesto in nadaljeval kot da ni blo ni?, ?vaba drajver je zlezu ven iz avta in samo debelo gledal ?pure za mano. :danzoman:

 

Tale 4x4, je super dokler ne pretirava?.

Me lampa ni pustila da bi se po smu?i??u v hrib peljal, da vidim do kje gre. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj s sakerjem zapeljal s ceste, ker je v snegu obstala neka mem?ka makina, jo obvozil zapeljal nazaj na cesto in nadaljeval kot da ni blo ni?, ?vaba drajver je zlezu ven iz avta in samo debelo gledal ?pure za mano. :danzoman:

 

Tale 4x4, je super dokler ne pretirava?.

Me lampa ni pustila da bi se po smu?i??u v hrib peljal, da vidim do kje gre. :(

 

To si lahko samo AUDI privo??i v reklami :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ob pogledu v denarnico sem bil pozitivno presene?en, sem mislu da imam manj vsebine (pa ne ra?unov, hehe). :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ti si tud copata... vse ve? nas je :hudicek:

 

Skrbim za lastno zdravje, ker ?e bi to naredu se pol par dni nebi mogu normalno pogovarjat, ker nebi ni? sli?al, govorice gluhonemih pa ne znam. :blush:

Sem ji sicer predlagal da me snema s kamero, pa je rekla da jo zebe, nasledni predlog je bil greva 1X oba, da ji postane vro?e, pa me pol lahko posname, naslednjo furo. :hudicek:

 

Naprej ne bom pisal ker, so bli dB-ji in frekvence ?e po?teno visoke, pa da nisem normalen sem spet zvedu. :ne vem:

WTF men je to ?e dolg jasn. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Popoldne osre?il sve?ega mazda?a, z parom novih xenonk in parom pozicijskih ?arnic ups ledic. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?eri v Napoli-ju zmazal veliko porcijo ?pikanih ?evap?i?ev, Prebranc in kisu zele, bilo je odli?no. :danzoman::ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.