Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

?enska ma date, pa jo stari deci gnavjo..... :hudicek:

 

 

Sej sm ga mela ?e u?er, v nedelo je ponovitev al neki taga :hudicek:

 

Pa sej veste to je tist k se vle?e ?e od oktobra al novembra, pa ni blo ?asa,.. :blush:

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekaj se zmente, dr?im pesti, upam da pride v dobre roke in pa pozdravi oba maherja, ki itak se poznamo! :bravo:

 

Neki se ?e bomo zmenil, verjetno bo pa avto ostal samo za dirkat tudi pri meni. Bom pozdravil, no vsaj sa?ota ziher, z njim sem se menil po telefonu :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstr Ajvar mi je v par minutah na ?rnozmajki uspel narediti, da je zdej dan pred avtom tudi pono?i! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Majstr Ajvar mi je v par minutah na ?rnozmajki uspel narediti, da je zdej dan pred avtom tudi pono?i! :danzoman::bravo:

 

k ma ?enske roke :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v?eraj sem si ogledal - poslu?al Perpetuum Jazzile - Vocal Ecstasy v ?ivo...

 

priporo?am ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj je bilo noro dobro, sprobal smo stroja, zvedu sm use o zgodovini avta, ter nekaj o lastnikih, testna vo?na je pa itak asfalt trgala :ljubezen: Odlo?u sm se da bo avto pred koncem mesca ?e parkiran v moji gara?i :wub:

 

No potem sem zrihtal ?e podvozje za moj mlin?ek (hvala Deeyan), ter soforuma?u dostavil lu? za M6 :bravo:

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matej, ?estitke, pametno izkori??en dan je za teboj! :P:bravo:

 

Jaz pa sm ?e zmeri ?ist zadovoljen kako svetijo nove xenon ?arnice, oujea! :jupiii::rozico::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Slikano zjutri ob 5:55 - same petice (skor tko kot v ?oli v?asih - :D - itak da res!)

 

 

Ja tista 2ka v redovalnici ti je dala zagon (al pa fotr :hudicek: )

 

:bravo:

post-2637-1326699342_thumb.png

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures ... a tole ma? na kk?ni android zadevci ??

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures ... a tole ma? na kk?ni android zadevci ??

 

seveda - sam da je robotek, na marketu ma? car logo, na drugi strani mam pa S (uzuki) :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se moram pohvalit, da sem se odlo?il var?evati in to tako, da bo ?la ena makina od hi?e in bo ostala samo Mazdica. :danzoman:

Var?evalo nas bo ve?-zavarovalnice, ki jim ne bo potrebno se ubadat ve? z premijo, benzinajoti se ne bodo ve? trudili z tankanjem in pobiranjem ?oldov, gumarska industrija ne bo tako onesna?ila okolja (spomladi bi moral kupiti nove gume), cestarjem ne bo treba ve? budno kontrolirati z daljnogledom,?e imam vinjeto gor,

dars se ne bo ubadal z prera?unavanjem uporabe cestnine, Ob?inarjem ne bo treba ve? pobirati kovancev iz parkirnih avtomatov in lepiti kazni na vetrobransko steklo, tehnikom na tehni?nem ne bo ve? treba vohati strupenih izpu?nih plinov in policajem ne bo treba ve? ?deti v grmovju z lasersko pi?tolo.

Prihranil bom evr?ke in ?e skrbel za dobro voljo ljudi.Pa ?e to ni za prehvalit. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kupil neke ?ip?it Eurospin prevleke (lih tok da lohk tamala ?verca ?e naprej malica in drobi med vo?njo). :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bil en super dan, zve?er bo pa ?e bolj, ko gremo z dru??ino orng za?urat (pijem bolj ?voh zadnje cajte in isto nameravam tudi danes), no kako bo ju3 na ?ihtu bomo pa ?e vidli! :D:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Geografski informacijski sistem (GIS) dobil prvi teoreti?ni del izpita 95.8%, drugega prakti?nega pa 100% kar da 10-ko :D:bravo:

 

Matematiko pa pi?e opravljeno sam ne vem s koliko... :jupiii: Pa nisem sploh pri?akoval ker mi je ?asa zmanjkalo :P:punk:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

obstaja :D

 

Objavljena slika

 

Lep, sam se bojim da tole ne spada pod ?parovc...sam zavarovanje bo okol 500....al se motim..?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni GDI, je navadn 1.6, 1.8 GDI je 100? dra?ja registracija ;) ta na sliki dejansko ni moj, je pa lih take barve, grem ga pa iskat u pondelek... zdej se pa po?as za?nejo na F-ki delat projekti :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.