Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

na telefonu je strecla in plug - ho?e elektriko

 

 

Ce je na telefonu strela in plug :) ... potem je itak OK in se fila... le par minut moras pustiti, da pride baterija k sebi ...

 

Verjetno si imel na zaslonu tole:

 

Objavljena slika

 

Sicer pa je tisti USB, ki je vgrajen, bolj namenjen predvajanju glasbe preko audio sistema... in je verjetno presvoh tok, da bi polnil... Z avtopolnilcem sigurno gre ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce je na telefonu strela in plug :) ... potem je itak OK in se fila... le par minut moras pustiti, da pride baterija k sebi ...

 

Verjetno si imel na zaslonu tole:

 

Objavljena slika

 

Sicer pa je tisti USB, ki je vgrajen, bolj namenjen predvajanju glasbe preko audio sistema... in je verjetno presvoh tok, da bi polnil... Z avtopolnilcem sigurno gre ...

 

Pa o kakem USBju ti??? Ima samo ipod priklop in ni? drugega

 

Ne moj ekran je brez baterije in samo utripa spodnji znak

 

Ne tudi temu v BOLD, v avtu 3 ure na kablu, ampak se ne polni le utripa in zahteva elektriko, po tem ko ga dam na elektriko 3-4min pa se sam uzge nazaj...

 

4S 5.1.1 fora?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Symon, pravkar sem bil pri Ga?perju - Vulpra d.o.o., se bomo o?itno zmenli za kak?ne pametne popuste (sem mu pustil pogodbo o sodelovanju, da si jo orng pogleda). Fajn mo?akar, sem ?ist navdu?en. :jupiii:

 

Podnapisi; to je kratica Vulkanizerstvo-pralnica. :D Imajo nooore cene Bridgestonk, Goodyeara, pa ?e par "premijskih znamk", ?lani kluba bodo pa imeli ?e nekaj % popusta na ?e tako ugodne cene. :jezicek:

 

Poleg pralni?nih storitev izvajajo tudi poliranja vozil, globinsko ?i??enje, itd. :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tista mala, ki gre tudi v pozicijo? :blink: no vsaj pri meni so iste..

in dobijo se po 0,50?/komad, samo vedt treba kje iskat :P

 

Tista ja...no saj 1,32 EUR je par

 

Pa ?e brisalce bom spotoma naro?il. Bosch AeroTwin 17 EUR ... kar dobra cena :prstgor:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uspe?no zamenjal ?arnico, pri osvetlitvi tablice :ouje:

 

I??em sedaj novo w5w in ugotovim, da je pri nas (enaa) 5 ?, na ebayu pa 1,23 ? ?zmeden?

 

Sem pa glih zadni? gledal ene bele ?arnice za v lu?i nad tablico T10w5w za 15? ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

sepravi se dajo dobit tudi za 1,23??

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem pa glih zadni? gledal ene bele ?arnice za v lu?i nad tablico T10w5w za 15? ?zmeden??zmeden??zmeden?

 

sepravi se dajo dobit tudi za 1,23??

 

O?itno :D

 

?e kdo kaj rabi bom naro?al od tega: http://stores.ebay.de/autoteilemann?_trksid=p4340.l2563

 

oz. direkt stran od prodajalca: http://www.autoteilemann.de/

 

pa lahko da zraven bo manj po?tnina :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O?itno :D

 

?e kdo kaj rabi bom naro?al od tega: http://stores.ebay.de/autoteilemann?_trksid=p4340.l2563

 

oz. direkt stran od prodajalca: http://www.autoteilemann.de/

 

pa lahko da zraven bo manj po?tnina :D

 

Naro? ?e zame, da bova ?e mau pr?parala pri po?tnini :blush:

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sem ZELO aktiven in samo v dana?njem dnevu podpisal 3 pogodbe s poslovnim partnerje, za ugodnosti ?lanov AMD Mazda kluba. :aaaaa: To so; AC Tomc (kleparija in li?arija), Herkules (avtodeli) in pa 3 krone (protikorozijska za??ita vozil): :mi pijemoo:

 

Lih danes mi je Pelko razlagal, da je nekdo, ki naj bi bil ?lan, ?e prihranil 42? pri njegovem servisu. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bil sem ZELO aktiven in samo v dana?njem dnevu podpisal 3 pogodbe s poslovnim partnerje, za ugodnosti ?lanov AMD Mazda kluba. :aaaaa: To so; AC Tomc (kleparija in li?arija), Herkules (avtodeli) in pa 3 krone (protikorozijska za??ita vozil): :mi pijemoo:

 

Lih danes mi je Pelko razlagal, da je nekdo, ki naj bi bil ?lan, ?e prihranil 42? pri njegovem servisu. :jezicek:

 

Moja mazdica je bila pri njem na servisu ja :) redni servis + prednje roke, zadnja desna bremza ... tko da je za en let mir. Edin na jesen jo bom moral do kak?nga li?arja pelat, ima par malenkosti za popravt.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Panter - fajn to! Z li?arjem sem ravno u?eri podpisal (najbolj?im za Mazdojke), pri njem imamo ?lani 30% popusta! :jupiii:

 

Danes sem podpisal ?e 9. pogodbo o ugodnostih za ?lane kluba (danes pri enmu majstru ki ima noro dobre cene za Bridgestonke, Michelin, Goodyear). :hudicek:

 

Pa na ro?no avtopralnico in vulkanizerstvo ter poliranje nam da 20% discount. :jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak ti si pa res pravi ZMAJ :bravo:

 

 

Najbolj?, da odpre? eno temo, kjer se ne bo komentiralo ni? in samo lima? podatke o tistih, ki dajejo ugodnosti ?lanom Kluba. Tako bo vse na enem kupu in pregledno.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss - trudim se, to je res, ker ?elim da bo to ena uspe?na zgodba, ne da bo vrhunec vsega to da bo par avtomobilov polepljenih z nekimi nalepkami domnevnega kluba, ki obstaja le na papirju in v AJPES-u. :aaaaa::hudicek:

 

Spletno stran ?mego ?e pridno ustvarja, druga?e nam je pa glavna logisti?na podpora uporabnik Jest. :rispekt:

 

Tukaj po forumu bo pa Viper po?timal in zdru?il kak?ne zadeve med seboj. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tako je, tema kjer so navedene vse ugodnosti je bila ravnokar poupdejtana.

 

V kratkem, ko bodo podpisane ?e preostale pogodbe, ki jih je zmaj omenjal, pa bo tema o?i??ena vseh odgovorov in bo vsebovala le seznam ugodnosti. :prstgor:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel (komi) 2. privat boat party vekend v Pore?u. 1.dan smo ?li v Playo na Playboy party....kakkeeee baabeeeee, 3/4 umetnih seveda :) pa huj?e sponzoru?e kot v BG. ...no zgleda da je bilo to to od morja letos, zdj pa garanje pride na vrsto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pre?ivel (komi) 2. privat boat party vekend v Pore?u. 1.dan smo ?li v Playo na Playboy party....kakkeeee baabeeeee, 3/4 umetnih seveda :) pa huj?e sponzoru?e kot v BG. ...no zgleda da je bilo to to od morja letos, zdj pa garanje pride na vrsto.

 

Ajde gregson, zihr ma? kako novo zgodbo za nas :hohoho:

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.