Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo da se pohvalim da je ?e en avto lep?i ko nov, lastnik pa se bos vozi naokrog :cheers::hohoho:

 

BTW ?megotova 3-ka je bila dele?na globinskega ?i??enja... Prvotno zaradi stropa ki je bil ?rn od neke masti, pol je blo pa vi?ka ?istila pa je se spucalo ?e sede?e pa vse tepihe :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar odposlal po meilu, opis moje te?ave (v Splo?ni debati omenjen) na RS Tr?ni in?pektorat, matr vola! <_<:aaaaa:

 

?e koga zanima, mu lahko po?ljem po meilu, ker je zanimivo branje, pa tko (iz preventive), da se ?e kdo ne ope?e izmed na?ih vrlih Mazdilakarjev! :jupiii::hudicek:

 

P.S. - ?e kdo pozna kakega orng ma?ka - advokata, za podro?je avtomobilske stroke oz., da obvlada od?kodninske zadeve, naj mi prosim javi na ZS! :rispekt:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem v pisarni na?u en super va?en papir, ki se navezuje na Avto ?kofjlica (brez tega jim ne bi mogel ni? dokazat), oujea! :ouje::prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele sem razposlal 6 meilov (predpregled pogodb o sodelovanju) bodo?im (verjetno) poslovnim partnerjem kluba, da bomo imeli na?im ?lanom kaj za ponudit! :jupiii::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?er mi kon?no uspel kon?at ?e en hud forumski podpis in baje se ga bo tut hmal dal vidt :bravo:

 

tut js delam na podpisu :bravo: ampak se ?e bo vlekl en cajt... :zvizga:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Madonca, dons vozu en stroj, po dovgem ?akanju :D jutr ga pa prevzamem :bravo:

 

BRAVO DEC, tako se dela! :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jap, dovh je trajal, sam je blo vredno :bravo:

za ostale pa poglejte moj nov podpis :bravo: (zahvala gre Baby Viper )

 

Opala opala, cestitke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.