Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabil se pohvalit... spet polo?ili 70m2 tlakovcev... jutri ?e zadnjih 100m2 in bo zadeva nared... kon?no! :rolleyes:

 

?e zdaj je dobr zgledal :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:prstgor: je ?e kaj odziva :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a viper no?e maj?ke? :)

a je ?rnozmajka sedaj manj polepljena al kako?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a viper no?e maj?ke? :)

a je ?rnozmajka sedaj manj polepljena al kako?

 

Jo ho?e, ampak je v momentu prevzemanja za?etne po?iljke majic raje prepustu svojo velikost in barvo novemu ?lanu.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?rnozmajka je primerno reprezentativno polepljena, ni pa neki prehudo izstopajo?e! :jupiii:

 

Pravkar sem sestavil konkretno prito?bo na AS d.d., glede mojega ?kodnega primera, ko mi je pred mescem in pol nekdo priletel v zadnji odbija? in potem opit, pobegnu s kraja nesre?e (vmes me posku?al ?e povozit, ampak pustmo to). No zdej so mi zavrnili izpla?ilo ?kode. Zdej jim (argumentirano) kontriram in sem prilo?il 3 fotografije s kraja dogodka, oujea! Vsebinsko sem bil pa tudi kar nabru?en, pa zdej da vidimo! :hudicek::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne, AdriaticSlovenica, jah kaj vem, pa? probajo, pa ?e bi bil jz bu?man in ne bi spisal prito?be (pa jasno ujet je treba 15-dnevni rok za prito?bo), ja na mojo sre?o imam 3 fotke s kraja dogodka in pa 2 verodostojni pri?i, tko da naj vpra?ajo koliko naka?ejo pa zdravo, pa da An?e po?tima stroja kukr se zagre. :cheers::jupiii:

 

Pravkar se pa trudim hostel v Budvi rezervirat za na?e Mazda?e, ?e bo vse po sre?, odhod 2.8. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmaj ... jest te sploh ne dohajam ve? kva use se plane za za ?ez poletje ... najbol da si zrihtam en rokovnik da si use to niot zapisujem pa ?e na mobitel pa ?e kej ?e bom dubu

aja drga? sm biu dons na racelandu ... sm ?u mal progo pogledat :D:bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja drga? sm biu dons na racelandu ... sm ?u mal progo pogledat :D:bravo:

 

Predpriprave :party0035::prstgor:

 

 

Men pa uspel dvignt odzivnost in oprijem avta za vsaj faktor x3... no,vsaj kar se sprednjega konca ti?e :hudicek:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Clemen, ja mora? kar porajtat, se stalno neki dogaja, daj ozna?i si datum 2.8 pa do 10.8., Bu2 vabi, k zmaj! :jupiii::bravo:

 

Za drobi? sem dobil nastanitev z zajtrkom (tam smo itak ?e bli z ?megotom in Lumpijem), zmajsko! :jupiii:

 

Zaenkrat imam rezervacijo za 7 oseb, ?e bo kateri manj, bom pa? takoj sporo?il, kumi ?e ?akam da gremo! :punk::vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men pa uspel dvignt odzivnost in oprijem avta za vsaj faktor x3... no,vsaj kar se sprednjega konca ti?e :hudicek:

 

Prav je tako! Rit bo? ?e lovil, bo pa bolj zabavno. :jupiii:

 

 

Jaz sem si pa v?eraj vzel dve uri in spucal, po?mirglal, opral in spoliral sprednje lu?i. Upam, da bo zdaj za nekaj ?asa mir, da bo lep?a povr?ina.

Aja pa danes sem brez te?av vstal, petek jeee!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.