Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Sm se tudi jaz nalezu in ?ez Tuh. dolino prtisnu ?rnozmajsko Maydo, da je bil kar nekajkrat viden TCS znakec. :jezicek:

 

js mam lih take ?tevce, da nisi mogu videt kolkrat se je men pr?igu, mogu bi ga izklopit, pa bi bil ?ur :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tartal smo iz pokljuke ,preko vodnikovega doma do Planike,3glav,Doli?,ko?a 7ih jezer in pa po poti Komar?a.

lepo je bilo ;)

 

A je blo na poti s Komar?e vse OK - zadnje cajte tam kr pospe?eno dol padajo :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A je blo na poti s Komar?e vse OK - zadnje cajte tam kr pospe?eno dol padajo :(

 

z nami je bilo vse ok,?al pa je en pred nami ?el po hitri poti :( Drga? pa Komar?a glih ni problemati?na zato ne vem zakaj taki dogodki :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

z nami je bilo vse ok,?al pa je en pred nami ?el po hitri poti :( Drga? pa Komar?a glih ni problemati?na zato ne vem zakaj taki dogodki :P

 

Res je da "zgloglasna" pot ?ez Komar?o bolj sprehod, problem je po moje zato, ker tam hodi vsesorte turistov, ponavadi so na sestopu ?e tolk sfu... da se jim temni pred o?mi.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar?a res ni neka stra?na zadeva, vseeno pa ni tako nedol?na kot se zdi na prvi pogled, no tu nastane ?e te?ava, saj gor "rine" vse ?ivo, v raznih "?e?kih sandalah" kot bi reku g. Koreninc, dejansko popolnoma neprimerno obuti turisti, ki ?e v ?ivljenju niso "povohali" kak?nih skal. Pol pa je rezultat neizbe?en. :aaaaa:-_-

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar?a je idealna za gor it (ker se hitro dvigne?), za dol pa jo ne bi priporo?al. Je bolj?e it do Komne pa tam dol - ja je dlje ampak vseeno veliko bolj varno, sploh ?e ubutev ni najbolj primerna.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Komar?a je idealna za gor it (ker se hitro dvigne?), za dol pa jo ne bi priporo?al. Je bolj?e it do Komne pa tam dol - ja je dlje ampak vseeno veliko bolj varno, sploh ?e ubutev ni najbolj primerna.

 

Ampak lah cel cajt vidis svoj avto in si pomirjen :). Hribi so hribi - potrebujejo spostovanje, tudi 'lahka pot' do ceske koce je lahko smrtna

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, vmes pa obvezno kopanje v ?rnem jezeru, to je prava osve?itev v telih dneh. :ouje::prstgor:

 

No ja... al pa ?e mal potrpi? in si ?ez eno uro ?e v Bohinjskem jezeru, kjer so temperature vseeno veliko bolj ?love?ke :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mi smo tekmovali s ?asom,tako da smo po sestopu s 3glava morali kar pohiteti! Tud navzdol ni blo problema tako da je Komar?a :prstgor: za okoli pa je takoj 2h dlje! :( Naj pa bi zadnjega 70 letnika zadela kap :(

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj postavljena toplotna ?rpalka na hi?i (zrak/voda) - v hi?i je danes ?e povsod prijetno toplo :D - mal raztezamo estrihe. :jupiii:

 

Ampak pazi, ne zapiraj oken in samo hajcat, bo vlaga not ostala, kak razvlazevalnik je nujen se posebej v tem vremenu. Ponoci ugasni gretje in samo luftaj

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D vceraj,spet dobil pokal top 20 ekstrem styling,plus avto gre ta teden od hise,nasel kupca :jupiii:

 

ooo dostojna poslovitev!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.