Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Ko pa med starimi igra?ami najde? tole :

 

 

 

 

kdo bi si 20 let nazaj mislu, da bom vozil to znamko :)

 

neprecenljivo :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pa med starimi igra?ami najde? tole :

 

 

 

 

kdo bi si 20 let nazaj mislu, da bom vozil to znamko :)

 

Potreben bo obisk licarja... da se malo barva osvezi :):cheers:

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?agu pov klaftre dru ( na kav?u sevede :D ) zdej gremo pa mal ?arovnce naukol lovit :prstgor: ... pa ne pozabt ... DON'T DRINK AND FLY :prstgor::hohoho:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na?agu pov klaftre dru ( na kav?u sevede :D ) zdej gremo pa mal ?arovnce naukol lovit :prstgor: ... pa ne pozabt ... DON'T DRINK AND FLY :prstgor::hohoho:

 

pa vo?? jim vse naj, naj, sej ve? no? ?arovnc je isto kot 8. marec, sam da je pono? :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pa med starimi igra?ami najde? tole :

 

kdo bi si 20 let nazaj mislu, da bom vozil to znamko :)

 

:jupiii:

 

Morm pa re?t, da v?asih so znal avtomobil?ke delat tako kot se ?ika!

Je dobil na? tamal isto od majorette ene par, pa je to sam pofl :glare: , plastik fantasik.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:jupiii:

 

Morm pa re?t, da v?asih so znal avtomobil?ke delat tako kot se ?ika!

Je dobil na? tamal isto od majorette ene par, pa je to sam pofl :glare: , plastik fantasik.

 

Vid? tole dela kapitalizem....so predobre avto?ke delala, da so ?e danes celi...vidim tudi pri ne?akih, imajo ?e moje avte, itak majorete....nov plastik fantastik pa polomljen ampak to je bistvo, mora se uni?it da se kej denarja v fabriki obrne....no sej pri pravih avtih ni skoraj ni? druga?e...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tamala je pri ?e ne treh letih ?e pravi hribolazec - danes je zlezla na Stari grad nad Kamnikom in to s takim tempom, da je fotru pobegnila v hrib gor in pol neverjetno pametno izbirala korake, tako da ni pristala na tleh niti enkrat, pa je teren orng razgiban (blatno pa itak). Sej ne da sem jaz nek gorski teka?, ampak vseen je sme?no da mi (skoraj) uidejo take male no?ice (visoka je samo cca. 90cm). :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvi post na Windows 8 systemu.

 

 

PS. Ni me navdu?il - enkrat. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

treba met tuch screen ekran potem pa postane vse bol zanimivo ;)

Povdarek je glih na temu,same vizualne spremembe so pa itaq same poseb bol?e :P

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

treba met tuch screen ekran potem pa postane vse bol zanimivo ;)

Povdarek je glih na temu,same vizualne spremembe so pa itaq same poseb bol?e :P

 

4 letnik ne razume, zakaj na telefonu vse ?iba tako, na ra?unalniku pa mora mi?ko met....Generacija X bemti...

 

Malo je zoprno ker mora? v klasi?ni desktop vedno manualno iti, a se da na?timati to kot default? ne da gleda? tiste barvaste zavese na ekranu,.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

treba met tuch screen ekran potem pa postane vse bol zanimivo ;)

Povdarek je glih na temu,same vizualne spremembe so pa itaq same poseb bol?e :P

 

Ne ti meni ta?skrin pa to kr ga IMAM, navdu?i pa me hitrost pr izagonu sistema. :notworth:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ti meni ta?skrin pa to kr ga IMAM, navdu?i pa me hitrost pr izagonu sistema. :notworth:

 

:hudicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cel dan ?vasal in vrtal.....imamo ograjo z vrati okoli vrta, in s tem se bo pes poslovil od laminata :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.