Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

bravo!

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao druscina

 

No pa je prisel dan ko sem izvedel gdaj koncam rehabilitacijo in gdaj bom odpuscen, toraj ta teden bo zadnji na Soci in kmalu bom po treh mesecih spet doma in v polni aktivnosti.

 

LP

 

juhu :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bravo g. Biciklist. :D:jupiii:

 

Hvala hvala jah kaj cmo zdej bom bicikl tudi uporablal na dalse relacije in ne samo pri spustu-downhillu ta sport bom moral vrjetno opustit zaradi zdravstvenih razlogov, ja vsaka sola nekaj stane

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No da se ?e tukaj pohvalimo:

 

 

Na? najnovej?i remix, v izdelavi pa je ?e po navdihu Baby Viperja naslednji :)

 

evo vidi?, tega primanjkuje na SLO sceni :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao druscina

 

No pa je prisel dan ko sem izvedel gdaj koncam rehabilitacijo in gdaj bom odpuscen, toraj ta teden bo zadnji na Soci in kmalu bom po treh mesecih spet doma in v polni aktivnosti.

 

LP

 

Cao

 

Samo se minute odstevam da se koncno spokam domov :bravo::jupiii: pol pa malo se :cheers:

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dans sem kon?no uspel po?timat pooblastili za dvig klubske po?te ?e za Viperja in Canyona. Vsaki? so ?e neki dodatnega od mene zahteval, pa? vsak uslu?benc neko svojo logiko uporablja, matrvola. <_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cao

 

No danes po treh mesecih spet videl svoj avto in v kaksnem stanju je (sem ga slikal) mam sreco da sem sploh ziv, in se to da sem koncno doma.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

avto res zgleda totalno v kurcu,tok da mas sreco...resno...igrej loto :)

 

Cao

 

Ah ljubitel Lota pa glih nisem tut ce bi igral te srece glih nimam hehe jah avto je bogi sam biznis mi pa laufa tudi ce je v takem stanju, nasleden teden ze pridejo kupci sraufat stvari dol :bravo:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sva ze dva :)

 

Pa ne da sta oba kupila DORMEO? Zbudite se naspani in brez bole?in, itd. :aaaaa::jezicek::hohoho:

 

Jaz ga imam ?e par let, zato mi te zadeve niso poznane. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.