Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Preseljeni v hi?o :aaaaa: v soboto prvi? prespali tam :vesel:

Dojel ?e nismo ?ist :)

 

samo pazi, da iz slu?be na za?etku ne gre? na stari naslov....done it.... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

samo pazi, da iz slu?be na za?etku ne gre? na stari naslov....done it.... :blush:

 

Ne bo panike, grem vsak dan na stari naslov pobrat mulca, ki ga teta merka :)

Pa kukrkol, zadnje dva meseca sem iz ?ihta ponavad direkt na hi?o ?ibal,

ko smo fini?iral ...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svak je pa reku da je premalo snega.

 

Snega sicer ni v izobilju,se pa da normalno smucat tam nekje do enajste ure.zame vrh glave,nardim par kvalitetnih fur pol pa pivo party v ostariji. :) ta teden se napovedujejo nizke temperature in sneg tko da prava smuka se pride,za uverturo v sezono je blo pa 4 dni smuke v Obertauernu cist zadost :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem uspel dokon?at izstopno izjavo za klub in to tako kot ste mi predlagali. :jupiii:

 

Gotof si :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi pravilno dojel; sestavil sem izstopno izjavo, ki jo bodo imeli na voljo za izpolnit tisti, ki v 2013 ne ?elijo biti ve? ?lani. S tem bomo prepre?ili priganjanja folka in pozivanja k pla?ilu ?lanarine 2013 med nezainteresiranimi, itd. Skratka fer poteza z obeh strani. :jupiii:

 

Bo pa verjetno kmalu pri?el ?as tudi za nekaj druzga, to je res. :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi pravilno dojel; sestavil sem izstopno izjavo, ki jo bodo imeli na voljo za izpolnit tisti, ki v 2013 ne ?elijo biti ve? ?lani. S tem bomo prepre?ili priganjanja folka in pozivanja k pla?ilu ?lanarine 2013 med nezainteresiranimi, itd. Skratka fer poteza z obeh strani. :jupiii:

 

Bo pa verjetno kmalu pri?el ?as tudi za nekaj druzga, to je res. :D

 

Ne ti nisi mene. It was a joke, ker si napisal tako kot da si zase napisal:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bil en super dan, tudi kar se Mazda kluba ti?e;

 

1. podpisal sem pogodbo z na?im prvim uradnim MAZDA servisom (ve? naj pove logotip z na?e majice)

2. dobili smo 2 nova ?lana (57 in 58), to pa sta Wildcat in g. ?efe Skorn?ek. :jupiii:

 

Sem prov vesel! :prstgor:

post-185-1354214612_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes je bil en super dan, tudi kar se Mazda kluba ti?e;

 

1. podpisal sem pogodbo z na?im prvim uradnim MAZDA servisom (ve? naj pove logotip z na?e majice)

2. dobili smo 2 nova ?lana (57 in 58), to pa sta Wildcat in g. ?efe Skorn?ek. :jupiii:

 

Sem prov vesel! :prstgor:

 

ej Zmaj, a boma midva oba stavo zgubila? Ti si reku, da bo do konc leta 59 ?lanov, js pa 61 :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bomo vidli kaj bo, Pelko je reku, da ima ?e par bodo?ih ?lanov totalno neu?akanih in da vsko?ijo za 2013. :bravo:

 

Skratka te?ko nam bo kdo o?ital, da se ne trudimo za ta na? klub in to vsak na svoj na?in. :vesel:

 

P.S. - ravnokar se po g-mailu menim za dodatne ugodnosti za ?lane. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes testiral Michelin PS3 pri +2 stopinjah in zadeva dela BP, tudi pri pret.... :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obril brado in brke, ker ni ve? MOVEMBER, zdej spet nisem ve? kosmati zmaj, ampak spominjam na ?loveka. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obril brado in brke, ker ni ve? MOVEMBER, zdej spet nisem ve? kosmati zmaj, ampak spominjam na ?loveka. :hohoho:

 

a zdej si Zmaj?ica? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe, ja taka z dodatnim obeskom. :hudicek:

 

Mal poglej na AMD meil, bo vidu da je bila ta Obeskarica danes kar zelo aktivna. :prstgor:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.