Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

ob pol 4h zjutri skidu parker plac da sm lohk normalno parkeru :aaaaa::aaaaa::prstgor:

Objavljena slika

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pohvalili bi sosesko - spla?a se ?iveti na polju, na eno uro traktorji plu?ijo, kot da bi se kazali kdo ma ve?jega...ni? snega nikjer, kar si ne upam trditi za glavno cesto.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes peljal skoraj?njo 3-letnico prvi? v ?ivljenju v kino in se je super izkazala. Zadeva pred tem pa sodi v Jamralnik, ker ko sem kupu karto sem jo tudi kar se da hitro usjal in pol se moram le PRIJAZNI prodajalki v Tu?u Kranj zahvalit, da nam je novo karto (kar s kemikom) napisala, da ni bilo potrebno ponovno odkartat cekinov iz "?ebulatorja". :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes peljal skoraj?njo 3-letnico prvi? v ?ivljenju v kino in se je super izkazala. Zadeva pred tem pa sodi v Jamralnik, ker ko sem kupu karto sem jo tudi kar se da hitro usjal in pol se moram le PRIJAZNI prodajalki v Tu?u Kranj zahvalit, da nam je novo karto (kar s kemikom) napisala, da ni bilo potrebno ponovno odkartat cekinov iz "?ebulatorja". :jupiii:

 

to je pa TU?team :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni nepoznani gospe, ?e zdele pomagal avto odkidat in ga mal potisnit, da je lahko ven s parkinga odpeljala. Eni smo pa? mal bolj zviti in se na pot odpravimo s tavelko lopato, da pol ni kak?ne tele?je scene. :jezicek::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni nepoznani gospe, ?e zdele pomagal avto odkidat in ga mal potisnit, da je lahko ven s parkinga odpeljala. Eni smo pa? mal bolj zviti in se na pot odpravimo s tavelko lopato, da pol ni kak?ne tele?je scene. :jezicek::hohoho:

 

se nisi po?util izkori??enega! :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ravno, ker sem se sam ponudil, ko sem videl da je v te?avah. :prstgor:

 

zvito!

 

A bi se ponudil tudi meni in mi pomagal odkidat 300 kvadratov pred bajto? :P:hohoho:

K si ?e tok dobra du?ca,sj ?aj ti bo pa moja prinesla ne jaz ha ha ha

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OFF:

Eni smo pa? mal bolj zviti in se na pot odpravimo s tavelko lopato, da pol ni kak?ne tele?je scene. :jezicek::hohoho:

 

a to je od u?eri naprej? :lol:

 

ON:

CEZA gre pa zlo fajn na po?ez :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kir ql feling, ko te ?ef pokli?e, pa ti re?e, da bod do konc tedna kr doma :aaaaa:

 

Obstaja ?e bol?i !!!!! paslu?

 

 

Te ?ef pokli?e pa prav .......delej samo ?e do konc tedna potem pa da te ne vidim do 2.1.2013 :)

 

?al se meni tudi to zgodi :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstaja ?e bol?i !!!!! paslu?

Te ?ef pokli?e pa prav .......delej samo ?e do konc tedna potem pa da te ne vidim do 2.1.2013 :)

 

?al se meni tudi to zgodi :jezicek:

 

tut to je ?e zmenjen, drug teden ?e delam pa sm 14 dni frej :D pol mi pa ostane ?e 10 dni dopusta, ki ga morem pokoristit do 28. februarja :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ravnokar testiral, ?e ?tima popust pri Pizza dostava Novak in je vse okej. :jupiii:

 

?e vedno imajo fantasti?ne pizze, jaz sem jedu Kraljevsko (ime jo zelo dobro opisuje). :vesel::punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tut to je ?e zmenjen, drug teden ?e delam pa sm 14 dni frej :D pol mi pa ostane ?e 10 dni dopusta, ki ga morem pokoristit do 28. februarja :D

 

al pa ?e bol.. ?e drug tedn delam pol pa cca mesc.. mogo? mesc pa pol doma:) kori??enje ur..:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj to cvre? ocvirke :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.