Skoči na vsebino

Pohvalite se,...


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Hehe, sej ?e ne bi bila cela polepljena "mazda klub" bi jo ?e kdo resno jemal. :jezicek:

 

U?eri smo mal testiral Terme Snovik, ?e vse ?tima z na?im popustom pri vstopnici in je O.K. :punk:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot sem obljubu ?lanom kluba, sem ?e danes podpisal 2 pogodbi o ugodnostih, to sta ?t. 41 in 42. Delamoooo. :cheers::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mejdu?, sej bo? kmal ve? pogodb podpisal kot je ?lanov.

 

Druga? pa :rispekt: me res pozitivno presene?a? :prstgor:

 

Bo? vidu, bo tudi ?lanov 2013 nekaj ve? kot ta moment, o tem sem prepri?an. :vesel:

 

Ta moment se ?e pogovarjam s Termami ?ate? za popuste za ?lane, ?e vam je morda zadeva kaj zanimiva? :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja izgleda, da moram menjat letne gume z zimskimi... gadem :vskalo:

 

hehe, ponavadi si bil vedno pravo?asen, a te je presenetilo? :hudicek:

 

Jaz sem pa ugotovil, da so Bridgestone Blizzak v plundri in manj?em snegu preve? dobre, oziroma so diski zadaj za ro?no bolj slaba re?itev. :hohoho:

 

Zdele mamo ve? ali manj vsi raznorazne kamerce - bo vsak lahko kak?en drift al pa assdragging posnel. ?koda da lojZi tega ne bo videl, ker so mu na ?ihtu youtube blokiral. Sicer pa ?e bolj? sej bi ga lohk ?e kak?na sr?na kap zadela.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priden si! :bravo:

 

Jaz sem pa ugotovil, da so Bridgestone Blizzak v plundri in manj?em snegu preve? dobre, oziroma so diski zadaj za ro?no bolj slaba re?itev. :hohoho:

 

To imam tud jaz gor od 16. ure danes naprej. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pametno. Pri bremzanju tut AWD ne pomaga ?e ima? letne. :D

 

Update: V klanec se tudi pride, se avto kar ne ustavi, kar grabi. Sicer zelo po?asi ampak ustavi se pa ne. Se mi pa ni dalo do vrha enega hriba ker je bila ?e dolga pot, sem raje ?ez par ovinkov testiral gor in dol zimske... :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Me prav zanima, ?e obstaja kaka guma, ki bi zjutraj v vlagi prijela brez zdrsa na na?em klancu, pri vklju?evanju na glavno cesto....

 

tam ene 20% klanec, te?a avta vsa navzdol, pa pognat se je treba zaradi mrtvega kota ....

 

Tle je MX5 z RWD zmagu :aaaaa:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pametno. Pri bremzanju tut AWD ne pomaga ?e ima? letne. :D

 

Update: V klanec se tudi pride, se avto kar ne ustavi, kar grabi. Sicer zelo po?asi ampak ustavi se pa ne. Se mi pa ni dalo do vrha enega hriba ker je bila ?e dolga pot, sem raje ?ez par ovinkov testiral gor in dol zimske... :hudicek:

 

tut Kleber fajn grabi :bravo:

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Super fotka! :punk:

 

Jaz sem pa pravkar govoril z Vugo iz Gorice (slavni ma?ek za amortizerje) in je zelo zainteresiran za sodelovanje z na?im klubom. Sem prov vesel. :vesel:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zmajko dela raztur :D

 

?e bolj kot si misli?, zdele sem ?e z Arag-om na liniji, ?elijo da jim po?ljem pogodbo po e-po?ti. :cheers::ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

NOVO vinjeto.

 

ne verjamem... tole bo? moral podkrepiti s sliko... a si tolk jamral ?ez vinjete, da je tud Miklav? mel po?as dost in je rekel "ma na kle ma?, sam da bo mir pr bajt". Vi? zdej vsaj nima? ve? razloga, da vse druge zmerja?, da se vozijo na tvoj ra?un po AC, zdej se bodo vozili na miklav?ev ra?un, si sre?en zdej? :prstgor:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne verjamem... tole bo? moral podkrepiti s sliko... a si tolk jamral ?ez vinjete, da je tud Miklav? mel po?as dost in je rekel "ma na kle ma?, sam da bo mir pr bajt". Vi? zdej vsaj nima? ve? razloga, da vse druge zmerja?, da se vozijo na tvoj ra?un po AC, zdej se bodo vozili na miklav?ev ra?un, si sre?en zdej? :prstgor:

 

Za to vinjeto sem se moral skozi vse leto dokazovat in bit priden, lepo po pravilih vozit, upo?tevat omejitve itd.....zato je Miklav? presodil, da si to vinjeto zaslu?im. Torej ta vinjeta ne bo zastonj. Sem moral bit priden.

A ti bo? moral pa sam vinjeto kupit? A bo k tebi pa Parkelj nocoj pri?el? Ve?, parkelj nima vinjet. On ma batino.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes obul Zmaydo v zimske ?olne in pa ven pobral visokopreto?ni zra?ni filter, ki je bil namenjen dana?njemu testu, kar pa mi ?al ni zneslo. :blush:

 

Glede gum in plati?? se zahvaljujem CerarMotorsport-u, za posojo filtra pa g. Sucker-ju. :jupiii:

 

P.S. - kar se pa Mazda kluba ti?e, sem pa pravkar prejel pogodbo s strani turisti?ne agencije AVANTURA (boste obve??eni v kratkem), skratka migamo k zmaji. :aaaaa::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.